katarina.j
23.09.10,19:49
nechápem, prečo ste uzamkli tému....chcela som odpovedať micine, ale už sa nedá....viem, trocha to dievča prehnalo čo je v medziach normy nás slušákov, len som smutná:mee:že jej nemôžem dať inteligentnú odpoved:eek::mee:ak sa téma uzamkne, nedá sa prispieť už žiadnym spôsobom???:sorry vopred, že som to šupla do sekcie-zdravie- len som chcela nadviazať na predchádzajúcu tému...
Heni
23.09.10,17:50
nechápem, prečo ste uzamkli tému....chcela som odpovedať micine, ale už sa nedá....viem, trocha to dievča prehnalo čo je v medziach normy nás slušákov, len som smutná:mee:že jej nemôžem dať inteligentnú odpoved:eek::mee:ak sa téma uzamkne, nedá sa prispieť už žiadnym spôsobom???:mad:

dá sa napísať moderátorovi, aby tému odomkol...
odomkne, odpovieš ;)
katarina.j
23.09.10,17:52
aha, dakujem(do teraz som to neriešila, lebo som nepotrebovala, ale toto ma dosť vytočilo-teda autorka prispevku...)
Halli
23.09.10,17:57
...máš pravdu Katka, aj mne je ľúto, že dnes mladé "ženy" zabudajú na to, že skôr ako sa opýtam , zistím si....vedia o sexe, ale nevedia o zodpovednosti...je mi ľúto, že nemajú čas na ne mamy, ktoré by im poradili a rozprávali sa o všetkom. Aby museli písať do verejného fóra...ale ....zas na druhej strane je to anonymné a nevieme, kto sa skrýva za tou ustráchanou dušičkou, čo nevie, čo teraz...takže skús znova v tvojej téme , možno jej to padne dobre ;)
veronikasad
23.09.10,17:57
Katka, ale táto téma nie je uzamknutá

http://www.porada.sk/t147807-mozem-byt-tehotna.html
zk24
23.09.10,18:00
Je.
veronikasad
23.09.10,18:03
Pozerala som na hlavnej stránke - zámok sa zmenil na "kvačku" - odkedy taká zmena ?
katarina.j
23.09.10,18:07
tak neviem, mne dáva, že je uzamknutá, čo do kelu, už som tu neželaná osoba či čo?
drobeceva
23.09.10,18:08
Katka, aj mne dáva, že je uzamknutá.
veronikasad
23.09.10,18:08
tak neviem, mne dáva, že je uzamknutá, čo do kelu, už som tu neželaná osoba či čo?
Katka, je uzamknuté, len na hlavnej stránke zmenil Richard zobrazovanie - pozerala som to tam, nie priamo v téme ...
katarina.j
23.09.10,18:15
pozerala som a stále to nejde,je uzamknutá...takze jej dám odkaz cez tuto tému: milá micina, nemusíš sa hned urážať, chcela si rady, dostala si ich. nemysli si, že si dospelá-si aj vyspelá. to je len omyl mladých žiab(sorry ale budem velmi otvorená) neviem čo si chcela od gynekologa po 2 tyzdnoch (teda od poslednej menstruácie), ved ak si tehotna zistiš, že koncom mesiaca nedostanes menstruáciu, nie?ved to je prvotný náznak tehotenstva(ak ked existuju vynimky že maju menstruaciu a su predsa tehotne-ale to je jedna z tisic)....neviem prečo robis paniku hned na tehotenstvo....gynekolog ti povedal správne a žiadny by ti nepotvrdil nič, lebo najskôr by ti to zistili v 4 až 6 týždni....tak asi budes mat iný problém....snád si nám nechcela opísať komplexny tvoj sexuálny život....ak by bolo v tebe trocha slusnosti, tak netresknes taku intimnost a navyše žiadaš o radu starších a skúsenejších ľudí a nie 15-18ročné žaby...tak sa neurážaj a ber naše rady také aké sú, alebo si píš s babami na pokeci o intímnostiach....(prepáčte za otvorenosť, ale ma to vytočilo)
katarina.j
23.09.10,18:17
možno ma teraz vela ludí odsúdi za moju uprimnosť, neviem, či som ja zastaralá, či je iná doba, ale niekedy mám pri dnesnej mladezi pocit, akoby som zaspala dobu minimálne 50rokov....
zk24
23.09.10,18:21
Ja mam len radu do buducna - ked ste "neopatrni" (snazim sa vyhnut slovicku "hlupi") a nie ste si isti, ci ste si nezavarili, existuju predsa tabletky ktore sa daju zjest jednorazovo PO, a posobia ako antikoncepcia. A dokonca existuju kremy, ktore sa pouzivaju POCAS a posobia ako antikoncepcia.


...... btw. aky praci prasok pouzivas? :D
marjankaj
23.09.10,18:26
To je podobné ako ten vtip.

Mladý príde do práce a chváli sa.
> Včera som sa stal otcom.
> A čo je to syn alebo dcéra?
> No to uvidím o deväť mesiacov.
marjankaj
23.09.10,18:28
Ja mam len radu do buducna - ked ste "neopatrni" (snazim sa vyhnut slovicku "hlupi") a nie ste si isti, ci ste si nezavarili, existuju predsa tabletky ktore sa daju zjest jednorazovo PO, a posobia ako antikoncepcia. A dokonca existuju kremy, ktore sa pouzivaju POCAS a posobia ako antikoncepcia.


...... btw. aky praci prasok pouzivas? :D

Že by koks?:eek: Ale to na pranie asi nebude.:rolleyes:
buchač
23.09.10,18:29
Ja mam len radu do buducna - ked ste "neopatrni" (snazim sa vyhnut slovicku "hlupi") a nie ste si isti, ci ste si nezavarili, existuju predsa tabletky ktore sa daju zjest jednorazovo PO, a posobia ako antikoncepcia. A dokonca existuju kremy, ktore sa pouzivaju POCAS a posobia ako antikoncepcia.


...... btw. aky praci prasok pouzivas? :D

....pred ...počas ...alebo PO ...:rolleyes:

TO už niekedy nevyperieš ...;):---:D:D:D
katarina.j
23.09.10,18:30
Ja mam len radu do buducna - ked ste "neopatrni" (snazim sa vyhnut slovicku "hlupi") a nie ste si isti, ci ste si nezavarili, existuju predsa tabletky ktore sa daju zjest jednorazovo PO, a posobia ako antikoncepcia. A dokonca existuju kremy, ktore sa pouzivaju POCAS a posobia ako antikoncepcia.


...... btw. aky praci prasok pouzivas? :D
inak tiež som sa divila, že dievča v jej veku(že je dospelá) a vedie aktívny pohlavný život neužíva žiadnu antikoncepciu....dnes je tolko foriem(tablety, náplaste, dana,jej ha-to čo aplikuju do ramena pod kožu-vypadlo mi ako sa tomu nadáva)...:o
zk24
23.09.10,18:31
....pred ...počas ...alebo PO ...:rolleyes:

TO už niekedy nevyperieš ...;):---:D:D:D

Ved to ma zaujima... ked maju prax, tak snad poznaju dobry praci prasok :D
buchač
23.09.10,18:32
To je podobné ako ten vtip.

Mladý príde do práce a chváli sa.
> Včera som sa stal otcom.
> A čo je to syn alebo dcéra?
> No to uvidím o deväť mesiacov.

Alebo ...

Dve v MHD , každá pri iných dverách , natrieskané je ..
"Ahoj , ako sa máš , čo je nové ..?"
"Dobre , ale asi budem tehotná ...!!!"
" S kým , kto je to ...?????"

"Neviem , nemôžem s otočiť ...";)
katarina.j
23.09.10,18:33
....pred ...počas ...alebo PO ...:rolleyes:

TO už niekedy nevyperieš ...;):---:D:D:D
no nechajme to asi radsej tak, nebudeme rozoberat detaily mládeže:Dmožno ani neperú:Dneexistujú jednorázové plachty:D:eek::D