majkaaa
24.09.10,08:20
Dobry,
chcem sa spytat, ideme prerabat byt a davať na stro izolaciu. Byvame na najvyzsom podlazi. Nechceme bodove svetla. Mame si dat na strop polistiren, alebo sadrokarton? Alebo ake su este moznosti? Nejde nam ani tak o unik tepla, ale velmi nam praska strop.
ciners
24.09.10,06:22
Volil by som sadrokartonovy podhlad.
majkaaa
24.09.10,06:29
ciners preco?
marleau
24.09.10,06:41
Lebo sa dá najlepšie urobiť tak,aby vám to tam nepraskalo.A polystyrén nieeeeeeeee!Polystyrén sa do interiéru nedáva,lebo pri požiari vznikajú jedovaté výpary,ktoré spiaceho človeka zabijú skor,ako by sa zobudil na rámus alebo teplo z ohňa,tobož,keď by bol vo vedľajšej miestnosti.
ciners
24.09.10,06:49
Hlavne sa da jednoducho nahmozdinkovat do stropu a vznikne pekna plocha,ktoru mozete rovno malovat. Teda aj s tym rostom,co to drzi, nemyslim sadrokarton rovno pripevnovat o strop, aby sme sa zle nechapali.
Hicijaku tepelnu izolaciu do interieru nie, to by bolo treba parozabranu a potom co? Zase by musel ist sadrokarton.
majkaaa
24.09.10,06:49
dakujem
majkaaa
24.09.10,07:18
ciners vypada to jednocho, ale naozaj som to nepochopila, cize ten sadrokarton namotujem a potom len namalujem? Co je rost? Aky je tam postu, ale prosim laicky? A este chcem 2 steny odizolovat, jednu od hluku a jednu od zimy tam treba dat co?
ciners
24.09.10,09:11
ciners vypada to jednocho, ale naozaj som to nepochopila, cize ten sadrokarton namotujem a potom len namalujem? Co je rost? Aky je tam postu, ale prosim laicky? A este chcem 2 steny odizolovat, jednu od hluku a jednu od zimy tam treba dat co?

http://www.knauf.cz/wpimages/other/art1452/8_D%2011%20Sadrokartonove%20stropy.pdf