Pali22
24.09.10,08:37
fin.investory@centrum.sk
mám kontakt na spoločnosť Vaše-financie s hore uvedeným mailom požadujú 20 eur na ich účet a do troch dní budú kontaktovať a pri podpise pred notárom vyplatia požadovanú sumu, písal mi aj nejaký pán Anderle Jan pokiaľ máte nejaké info o tejto spoločnosti poprípade o konkrétnej osobe dajte mi info,dík, na ich stránke nie je konkrétna adresa či telefónny kontakt nakoľko som si to pozeral a na mapke je smerovaný bod na ulicu Staromestská a nič viac tak to bude zasa jedna spoločnosť čo mi nepripadá dôveryhodná ale možno sa mýlim.
Chobot
24.09.10,07:06
fin.investory@centrum.sk
mám kontakt na spoločnosť Vaše-financie s hore uvedeným mailom požadujú 20 eur na ich účet a do troch dní budú kontaktovať a pri podpise pred notárom vyplatia požadovanú sumu, písal mi aj nejaký pán Anderle Jan pokiaľ máte nejaké info o tejto spoločnosti poprípade o konkrétnej osobe dajte mi info,dík, na ich stránke nie je konkrétna adresa či telefónny kontakt nakoľko som si to pozeral a na mapke je smerovaný bod na ulicu Staromestská a nič viac tak to bude zasa jedna spoločnosť čo mi nepripadá dôveryhodná ale možno sa mýlim.

Pali, skutočne si taký naivný??

Nesleduješ, čo sa dne okolo teba deje? Alebo si tak zúfalý, a tak súrne potrebuješ tie peniaze, že si ochotný riskovať? Dnes sa už nenosí, platiť vopred za vybavenie úveru. Dáš aj mne 20 EUR, keď ti sľúbim požičať peniaze?

Sorry za ironický tón, ale pre teba je len jediná rada - never nikomu!! Najmä, ak ide o peniaze. Nečítal si ešte prípady (alebo nevidel v telke), keď si podvodníci vyzbierali vopred nejaké poplatky a nikdy ani nemali v úmysle poskytnúť úver, sprostredkovať prácu, zabezpečiť niečo,...

Ak si naozaj v takej núdzi, že musíš brať pôžičku z nebankovky, tak budeš v ešte väčších sr..kách, kým to splatíš. Zamotáš sa do špirály úrokov a úrokov z úrokov a poplatkov z omeškania a úver nikdy nesplatíš.

Ak máš príjem a potrebuješ úver, zober si ho radšej z banky. Lebo za rok - dva sem prídeš a budeš pýtať radu, ako neprísť o byt.


Dovetok: mal si na mysli túto firmu?:

http://www.vasefinancie.sk/

Ale už raz sme ťa varovali pred takýmito úvermi. Tam som sa dočítal, že byt nemáš, len pozemok. Ak si zoberieš takýto úver cez zmenku, so 60% nou pravdepodobnosťou o neho prídeš.