Caravello
24.09.10,10:00
Chcel by som sa opýtať, či mi vie niekto poradiť s ohodnotením knihy. Vlastním knihu písanú v anglickom jazyku s názvom ELEMENTS OF METHODISM IN A SERIES OF SHORT LECTURES ADRESSED TO ONE BEGINNING A LIFE OF GODLINESS. Vydaná v roku 1879 vo Washingtone, s originál venovaním z roku 1884. Potreboval by som vedieť jej orientačnú hodnotu v prípade predaja.
Ďakujem
Chobot
24.09.10,08:48
Chcel by som sa opýtať, či mi vie niekto poradiť s ohodnotením knihy. Vlastním knihu písanú v anglickom jazyku s názvom ELEMENTS OF METHODISM IN A SERIES OF SHORT LECTURES ADRESSED TO ONE BEGINNING A LIFE OF GODLINESS. Vydaná v roku 1879 vo Washingtone, s originál venovaním z roku 1884. Potreboval by som vedieť jej orientačnú hodnotu v prípade predaja.
Ďakujem

Jej hodnota je taká, koľko je ochotný prípadný zberateľ za ňu zaplatiť. Ak nenájdeš zberateľa, čo by ju kúpil, môže mať hodnotu aj milión EUR, nič z toho nemáš.
dana9
27.09.10,07:16
Ahoj

asi by som ti odporučila vyhľadať si znalca z odboru starožitnosti, ktory by knihu ohodnotil. Znalcovia sa daju najst na stranke ministerstva spravodlivosti.
Potom je to uz len otazka najdenia kupca, ako pise chobot :-)

d