Richard
24.09.10,15:17
Prednedávnom sme zaviedli automatické notifikácie na témy kde sa používatelia Porady zapojili.
Dnes sme spravili v automatických notifikáciach zmenu. Táto zmena vznikla na základe ohlasov, za ktoré ďakujem.

Automatické sledovanie sa teraz zapína len pri zadávaní novej témy, takže neovplyvňuje všetky témy v ktorých sa dotyčný zúčastnil.

Pri zadávaní otázky/témy sa dá táto funkcia vypnúť v rámci formulára na pridanie témy, funkcia je označená ako "Sledovanie témy".

Ak sa Vám medzičasom nazbieralo veľa nových tém v notifikáciách, môžete si zrušiť ich sledovanie v nastaveniach tu: http://www.porada.sk/subscription.php

Notifikácia je vhodná pre používateľov ktorí zadávajú otázku, aby boli obratom informovaní o novej odpovedi a zároveň aby aj odpovedajúci dostal čím skôr reakciu na svoju odpoveď.
michelle84
17.02.11,17:29
Mám nastavené denné sledovanie porád, chodili mi e-maily s informáciou, aké témy boli v konkrétnej porade za jeden deň. Asi týždeň mi už tieto e-maily nechodia. Prečo?
michelle84
19.02.11,15:17
Mám nastavené denné sledovanie porád, chodili mi e-maily s informáciou, aké témy boli v konkrétnej porade za jeden deň. Asi týždeň mi už tieto e-maily nechodia. Prečo?

Túto noc to už fungovalo.