alla66
25.09.10,00:04
Moja zvedavosť ma donútila k otázke, z akého dôvodu bola uzatvorená téma :Vylúčenie člena Porady , napriek tomu, že nedostala 3 hlasy o vyriešení.

viď. obrázok http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=65073&stc=1&d=1285368676

Napadajú ma tri možnosti:
1. Tému uzavrela zadávateľka Petra Nová
2. Tému uzavrel admin Porady
3. Tému uzavrel neznámy moderátor

Súhlasím s nickom Ubka, ktorá v poslednom príspevku napísala užitočnú poznámku.
Citujem:
".....ale bolo by možno dobré, aby sa pri uzatváraní témy moderátor neskrýval za anonymitu a podpísal sa pod zámok a tiež by bolo vhodné , napísať dôvod, prečo sa tá, ktorá téma uzatvára."
alla66
24.09.10,22:20
Doplním foto, ak by sa niekomu nezobrazovala uzamknutá téma:http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=65074&stc=1&d=1285370274
Llívia
25.09.10,00:31
Tú tému uzatvorila zadávateľka (PetraNová), lebo vybrala najužitočnejšiu odpoveď. ("Doteraz najužitočnejšia odpoveď (zadávateľ + 7 hlasov")

Podľa názvu tejto témy som si nyslela, že je to pokračovanie uzatvorenej témy, ale nie je.
Preto mimotemy sa vyjadrím k tomu, čo bolo rozoberané v uzatvorenej téme: Automatické vylúčenie po získaní XYZ bodov za "Nevhodné" príspevky by nemalo byť. Je sakra veľký rozdiel, či niekto dostane "Nevhodné" za jeho politickú "orientáciu"; alebo za to, že nemá "väčšinovú" názorovú orientáciu; alebo či dostane "Nevhodné" za to, že niekoho urazil. A tým urazil myslím urážku "hrubého zrna".
Petra Nová
25.09.10,10:47
Alla, to vysvetlenie je jednoduché. Tému som uzatvorila ja, a to tým, že som označila najlepšiu odpoveď. Téma sa automaticky odfajkla. Ja osobne som ju považovala za vyriešenú , pretože mi admin odpovedal na otázku vylúčenia člena na základe tlačidiel. V tomto smere nič nové, takže nebol dôvod pokračovať v téme. Ja sa stotožňujem s tým názorom, že ak je zodpovedaná otázka, nie je dôvod v nej pokračovať a rozvíjať ďalšie dejové línie. A ako si si mala možnosť všimnúť, začali sa v téme preberať znovu problémy tlačidiel a zatvárania a otvárania tém. Na to však existujú samostatné témy, kde možno vecne o týchto záležitostiach hovoriť. Takže asi tak.
alla66
25.09.10,11:15
Aha...súhlasím, ale pre budúcnosť by bolo vhodné pred uzavretím témy doplniť do posledného príspevku poznámku - "tému uzatváram" :)
Petra Nová
25.09.10,11:33
Aha...súhlasím, ale pre budúcnosť by bolo vhodné pred uzavretím témy doplniť do posledného príspevku poznámku - "tému uzatváram" :)
Máš pravdu, mohla som to urobiť.:)
alla66
25.09.10,13:38
Ďakujem, tému uzatváram :)
Richard
01.10.10,18:35
Ešte doplním, skúsim lepšie označiť že téma bola vyriešená podľa zadávateľa otázky.