mmmCCC
25.09.10,13:52
zdravím, zaujímalo by ma či môžem na verejnom priestranstve (teda na ulici v meste) fotiť príslušníkov pol. zboru v službe (napr. keď zaisťujú dôkazy, vykonávajú obhliadku m. č., sú na pochôdzke alebo napr. snažia sa dohovárať opitému bezdomovcovi)...?...
riccado
25.09.10,11:55
ano, mozes...
Flinstone
25.09.10,13:49
a načo je to dobré?... Ja som raz videl debila, čo sa niečo išiel spýtať policajta a držal v ruke mobil so zapnutým nahrávaním... vzdychol som si a uznal že policajti to majú ťažké... veď to musí vyzerať ako provokácia.
Danila
25.09.10,14:37
a načo je to dobré?... Ja som raz videl debila, čo sa niečo išiel spýtať policajta a držal v ruke mobil so zapnutým nahrávaním... vzdychol som si a uznal že policajti to majú ťažké... veď to musí vyzerať ako provokácia.
Ty svoju profesiu nezaprieš.:) Váš syndróm je ach, bože, fakt doživotný? Moje nervy.....Možno to bol novinár, a u Teba hneď debil....Ale súhlasím s Tebou, s policajtami je to bčas fakt ťažké....;)
willma
25.09.10,14:48
Danilka nebol to novinár bol to s prepáčením .........
Flinstone
25.09.10,17:03
Ty svoju profesiu nezaprieš.:) Váš syndróm je ach, bože, fakt doživotný? Moje nervy.....Možno to bol novinár, a u Teba hneď debil....Ale súhlasím s Tebou, s policajtami je to bčas fakt ťažké....;)
Len sa skús vžiť do jeho kože... Môže ti povedať čokoľvek, on má nahrávku, z ktorej v prípade potreby časť ktorú nechce ukázať odstrihne a zverejní len dôsledky... Pritom policajt nemá v ruke nič. A v tejto republike je policajt ten posledný, komu by dali za pravdu.
buchač
25.09.10,17:27
Len sa skús vžiť do jeho kože... Môže ti povedať čokoľvek, on má nahrávku, z ktorej v prípade potreby časť ktorú nechce ukázať odstrihne a zverejní len dôsledky... Pritom policajt nemá v ruke nič. A v tejto republike je policajt ten posledný, komu by dali za pravdu.

...a preto to aj tak v Devínskej dopadlo ...:rolleyes:
lujza.j
25.09.10,17:39
Ty svoju profesiu nezaprieš.:) Váš syndróm je ach, bože, fakt doživotný? Moje nervy.....Možno to bol novinár, a u Teba hneď debil....Ale súhlasím s Tebou, s policajtami je to bčas fakt ťažké....;)
aký je rozdiel medzi novinárom a debilom:rolleyes: pre mňa žiadny;)
buchač
25.09.10,17:52
aký je rozdiel medzi novinárom a debilom:rolleyes: pre mňa žiadny;)

....ajajááááááááááááj .....občas veľký.....

Debil aspoň pud sebezáchovy má ...aspoň kúsok rozumu zdravého mu ostal ...

Ale kombinácia " debilný novinár "...to je už žrádlo ...;):D:D:D:D:D
TV JoJ , Plus 1Deň , Nový Čas ...:confused:
lujza.j
25.09.10,17:55
pre mňa je novinár proste diagnóza denne ich vidím v akcii, živá katastrofa:(:(
Flinstone
25.09.10,17:57
veď bulvár chce hlavne katastrofy... plnenie plánu 7 päťročnice ich nezaujíma :D
lujza.j
25.09.10,18:09
veď to, ľudia chcú vidieť katastrofi a keď je k tomu ešte policajt tak to je pre nich ideálna kombinácia :(
Danila
25.09.10,18:36
Len sa skús vžiť do jeho kože... Môže ti povedať čokoľvek, on má nahrávku, z ktorej v prípade potreby časť ktorú nechce ukázať odstrihne a zverejní len dôsledky... Pritom policajt nemá v ruke nič. A v tejto republike je policajt ten posledný, komu by dali za pravdu.Vieš, so mnou to budeš mať asi občas ťažké....lebo.....ja v políciu veľmi neverím. A v novodobých policajtov už vôbec nie. Najväčšia lúpež storočia v Prahe - policajti, výpalné - policajti, drogová činnosť - spolupráca s dílermi - policajti, organizovaný zločin v súčinnosti s mužmi v kuklách, DNV - neverím im ani slovo. Ani jedno. Kamuflovali, trepali dve na tri od policajného prezidenta, cez ministra až po ich slávnu hovorkyňu. Policajt má v ruke obušok, a na nohách oceľové špičky na topánkach. A aj u nás doma je expolicajt posledný, čo by dal za pravdu niekomu, okrem neho.;) Ibaže doma ja mám občas vynútené právo VETA.:)
P.S. A novinári, to je to najhoršie, čo zapredalo túto republiku. Česť výnimkám.
Danila
25.09.10,18:42
...a preto to aj tak v Devínskej dopadlo ...:rolleyes:
A ako to dopadlo?
majkii
25.09.10,19:53
zdravím, zaujímalo by ma či môžem na verejnom priestranstve (teda na ulici v meste) fotiť príslušníkov pol. zboru v službe (napr. keď zaisťujú dôkazy, vykonávajú obhliadku m. č., sú na pochôdzke alebo napr. snažia sa dohovárať opitému bezdomovcovi)...?...

policajt je povinný strpieť snímanie obrazových záznamov pri výkone jeho právomocí na verejnosti, a tam, kde policajt vykonáva zásah. V tomto zmysle bol vydaný nález Ústavného súdu II. ÚS 44/00 (http://www.oad.sk/?q=system/files/2000_II_0044_Presov_info.pdf), v ktorom sa konštatuje, že "za súčasť základného práva na súkromie a ani za prejav osobnej povahy (v zmysle § 11 Občianskeho zákonníka) nemožno u verejného činiteľa – zamestnanca mestskej polície považovať výkon jeho zákonom upravenej služobnej právomoci na verejnosti." Súvisí to so základným právom občana na informácie podľa čl. 26 ods. 1 a 2 ústavy SR a čl. 10 ods.1 Dohovoru o ochrane ľudských práv.
buchač
26.09.10,10:24
A ako to dopadlo?

TY nevieš .....TY ??????????????????....:confused::confused:
Neverím ....:rolleyes::cool::D