locksmith
26.09.10,08:52
Dobry den,
potrebujem kabat/plast k obleku a nikde v BA sa mi ho zatial nepodarilo zohnat. Predavaci su stale iba prekvapeny, ze hladam velkost 106, ktora podla mna nieje zase taky extrem... Ze vraj: ved to predlzena velkost, to my nemame.

Oblek mam 106, kosele mam 2x predlzene rukavy, ale je to vzdy boj zohnat take.

Po ulici bezne vidim chodit vysokych businessmenov perfektne oblecenych. Kde to kupuju? Vo Viedni? Ma zmysel ist do Parndorfu pre tento typ mody?
Ja uz naozaj neviem. Ak niekto mate tusenie kde sa taketo oblecenie berie, dajte mi prosim vediet:)
arizona
26.09.10,07:12
locksmith
26.09.10,07:33
no to je prave ten problem, ze to je vsetko pre tucnych. mne ked su dobre rukavy, tak to je povedzme XXL kabat, ale zmestil by sa donho este jeden taky ako ja a zapol by som to:) preto potrebujem predlzene velkosti ako su 106,110 a podobne, ktore su na stihleho vysokeho cloveka. a to je ten problem, pretoze to neexistuje nikde v okoli. rad by som sa mylil.
arizona
26.09.10,07:34
asi iné nezostáva, len dávať šiť na mieru :-(
locksmith
26.09.10,07:36
to ma uz napadlo, ale nechce s ami verit ze ti vysokanski chlapi co chodia normalne obleceni si to vsetko davaju sit. prinajhorsom by som siel aj do Videne, len neviem ci to ma vobec zmysel.
KEJKA
26.09.10,07:38
syn má 2m, bol v Egypte na dovolenke, a za tých pár dní mu ušili perfektný oblek na mieru a 2 košele. Veľmi bol spokojný, tá dovolenka bola tým pádom akoby zadarmo.
V nadmerných veľkostiach - to máš pravdu pre vysokých a tučných, syn si tam nekúpi nič.
locksmith
26.09.10,07:42
ze by som si to fakt dal usit? len vysledok neisty, lacne to tiez zrovna nebude... mam z toho obavy:)
lujza.j
26.09.10,10:42
mám známeho "obra":)nedávno sme sa bavili o tejto problematike,on si dáva niekde šiť za dobrú cenu, zistím a dám vedieť:)
KEJKA
26.09.10,10:49
Niekde na Vajnorskej šije Talian, kdesi tu na Porade je kontakt, neviem nájsť.
a v Pezinku
Laco-obleky, neviem či šije aj plášte, ale ten je cenovo fajn, rozdiel medzi šitým a kúpeným je nejakých 20 EUR.
Svadobny oblek za 214 EUR
manželovi aj s vestou za 270EUR - je to veľa?
v obchodoch je aj viac.
locksmith
26.09.10,11:06
lujza.j: dakujem, to by bolo super:)
kejka: toho laca uz pozeram, nieje drahy to je pravda. pohladam aj toho taliana.
lujza.j
19.10.10,18:57
tak konečne mám pre teba adresu "Exotic mans", Gyor, ul. Dr.Kovács Pál č.9,šijú na mieru oblek cca. 110e aj s vestičkou, v obchode majú aj košele kravaty:)
locksmith
19.10.10,19:13
dakujem ti velmi pekne. urcite sa tam pojdem pozriet! :)
polyneikos
11.01.12,18:27
medzičasom... našiel niekto niekde obchod, kde by sa dali kúpiť aj nohavice 32W 36L?

napríklad, čakal by som väčší výber v e-shopoch, ale zatiaľ sa mi taký nájsť nepodarilo. Možno zahraničné, ale tam sa to asi nedá tak ľahko vrátiť, keby náhodou nesedeli...
lujza.j
11.01.12,18:41
moj príspevok :)
avalik
11.01.12,19:08
medzičasom... našiel niekto niekde obchod, kde by sa dali kúpiť aj nohavice 32W 36L?

napríklad, čakal by som väčší výber v e-shopoch, ale zatiaľ sa mi taký nájsť nepodarilo. Možno zahraničné, ale tam sa to asi nedá tak ľahko vrátiť, keby náhodou nesedeli...

viem ti dodat takuto velkost cez moj eshop - nechcem si tu robit reklamu - daj mi tvoj email do odkazu, poslem ti link