vemak
26.09.10,23:44
používate kávovary Jura? aký model a ako ste s ním spokojní?
viem že vo väčšine testov čo do chuti kávy sú na špičke, ale ako je to zo spracovaním a hlučnosťou?
Tania2
20.10.10,07:38
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či ste sikúpili ten kávovar a ako ste spokojní. Ja mám finančný limit 500 EUR (bez DPH) a vyberám kávovar do kancelárie. Jura sa mi zdá dosť drahá značka, ja sa neviem rozhodnúť medzi Delonghi Intensa ECAM 23.210 (457,98 €)a SAECO Talea Touch (487,31 €). Nemá náhodou niekto skúsenosti s týmito automatickými kávovarmi ?
vemak
20.10.10,19:13
Áno kúpil som-JURA Impressa C9 za 999.- s DPH, káva je perfektná, nevieme sa jej dopiť. Žiaľ tie Vami vybraté nepoznám vôbec, takže to moc neporadím.
Halli
20.10.10,19:57
Ja mám v kancli Intensu...je perfektná, na zrná aj mletú kávu, preplachuje si sama trisky, zapína, vypína sama a káva? No nestíham kupovať...:D

http://www.itest.cz/bila%20technika/espressa.htm
ivantt
21.10.10,07:23
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či ste sikúpili ten kávovar a ako ste spokojní. Ja mám finančný limit 500 EUR (bez DPH) a vyberám kávovar do kancelárie. Jura sa mi zdá dosť drahá značka, ja sa neviem rozhodnúť medzi Delonghi Intensa ECAM 23.210 (457,98 €)a SAECO Talea Touch (487,31 €). Nemá náhodou niekto skúsenosti s týmito automatickými kávovarmi ?

SAECO TALEA TOUCH mam doma ale ma zarazila cena. necelych 500€ je dost malo. Ja som s ním nadmieru spokojny a jediny problem co som mal tak bol displej. Jednoducho prestal ísť a na novy som caka viac ako mesiac. Vozia to z talianska a taliani su specificky co sa tyka dodavania nahradnych dielov. Ale ma jednu nevyhodu, musim dolievat vodu a doplnat kavu :D...
Ked chcem velke preso, spravi mi velke preso a dokonca si môzem nastavti kolko vody naženie do šalky. Kávu si sam zomelie ale môze sa dat do neho aj mleta. No a da sa nastavit aj sila kavy... aj peny. Naposledy som do neho dal kavu mainel a viac to nespravim. Chce to ozaj dobru kavu, ja som zvyknuty na molinari. Aby som nezhabudol, mas mozhnost vybrat si z troch moznosti.. pikolo, male preso a velke preso a kazdu moznosti si môzem upravit podla seba. Ale ja mam saeco s displejom....