Bobka Poltar
27.09.10,08:59
ako sa moze zabranit manipulacii pri scitovani volebnych listkov v komunalnych volbach,ked komisia aj terajsi starosta je z jednej politickej strany a ostatny kandidati na starostu su nezavisli.
allek
01.10.10,11:40
Tak to by aj mňa veľmi zaujímalo .
allek
08.11.10,07:18
Pozdravujem.

Mal by som takýto problém. Náš starosta my nechce poskytnúť informácie a to rozpočet obce a všeobecne záväzné nariadenie obce. Taktiež som od neho žiadal poskytnúť výročnú správu o hospodárení na nakladaní s majetkom obce, ktorú taktiež odmietol poskytnúť. Uvedené materiály potrebujem ako podklady na môj predvolebný míting.

Mám na to nárok ??

Dakujem
ivka70
08.11.10,07:24
Komisia nemoze byt z jednej strany, kazda strana do komisie nominuje jedneho svojho zastupcu.
Aj jeden clovek komisie dokaze zablokovat podpisanie zapisnice, zavolat policiu, stazovat sa na vyssiu komisiu ... ak by zistil manipulaciu z listkami - musi ovladat volebny zakon a riadit sa nim.
ivka70
09.11.10,06:51
Pozdravujem.

Mal by som takýto problém. Náš starosta my nechce poskytnúť informácie a to rozpočet obce a všeobecne záväzné nariadenie obce. Taktiež som od neho žiadal poskytnúť výročnú správu o hospodárení na nakladaní s majetkom obce, ktorú taktiež odmietol poskytnúť. Uvedené materiály potrebujem ako podklady na môj predvolebný míting.

Mám na to nárok ??

Dakujem

mimotemyAk sa chces stat starostom, mas mat zakladne zakony ohladom tejto prace davno nastudovane.