Lukáš 142
27.09.10,09:13
Prosim vas, neviete mi poradit ako obmedzim google historiu len na hladane vyrazy na google? Vcera som zapinal google historiu a omylom som klikol aj na zaznamenavanie historie navstivenych webovych stranok. Prosim ak viete tak poradte ako to obmedzit len na vyhladavane vyrazy. Dakujem
Luboš275
28.09.10,16:51
Naspomenul si aký používaš prehliadač !
Lukáš 142
29.09.10,04:54
Naspomenul si aký používaš prehliadač !

no pouzivam google chrome, takze google toolbar tam nemam, ale ked idem cez firefox tak uz mi uklada celu historiu prehliadania, nie iba vyhladavanie a ja by som potreboval v google web history obmedzit historiu len na vysledky vyhladavania, ak vies tak porad, dik
Pedro13
07.10.10,10:37
nazdarek, vyskusaj:
pre Firefox:
- Nástroje, možnosti, súkromie a v okne pre Uchovávanie histórie treba zvoliť Použiť vlastné nastavenie a tam vyškrtaj, čo sa Ti hodí + je dobre zaskrtnut si Vymazat historiu pri ukončení FireFox a v nastaveniach si zvol, co chces aby ti zakazdym vymazalo, ked ukoncis program

pre Google-Chrome:
- v pravo hore, hned vedla adresneho riadku je znacka kluca, klikni nanu, vyber Moznosti, dalej Pod kapotou a tam Nastavenie obsahu, vo funkciach klikni na Súbory cookie a zaskrtni "Po zatvorení prehliadača vymazať súbory cookie a ďalšie údaje web stránok, potvrd a v casti Pod kapotou je dobre tiez vymazat celu historiu - Odstranit udaje prehliadania, potom by ti to malo mazat automaticky, ked vypnes chrome.
Dufam, ze ti to pomoze a bude to fungovat. P.