Iveta
14.11.05,11:33
Viete poradiť dobrý a spoľahlivý softvér na sklady + fakturáciu + ERP (nemusí byť prepojený s účtovníctvom), ktorý má prehľadné mesačné výstupné zostavy (napr. presuny medzi jednotlivými skladmi, sumár pohybov na sklade - na faktúru, cez ERP, stav skladu v MJ aj Sk...)?
dadia1
14.11.05,10:43
skus SOFTIP. mame skladove hospodarstvo, kde su aj objednavky, aj fakturaciu s kupnymi zmluvami. su tam prehladne zostavy a dostačujuce vystupy. ale ak by si mala vyššie požiadavky na zostavy, kludne ti dorobia zostavu podla tvojich predstav. sme s nimi spokojní
jess
14.11.05,11:13
skus SOFTIP. mame skladove hospodarstvo, kde su aj objednavky, aj fakturaciu s kupnymi zmluvami. su tam prehladne zostavy a dostačujuce vystupy. ale ak by si mala vyššie požiadavky na zostavy, kludne ti dorobia zostavu podla tvojich predstav. sme s nimi spokojní
aká cena je za tento soft ?
jess
14.11.05,11:16
Viete poradiť dobrý a spoľahlivý softvér na sklady + fakturáciu + ERP (nemusí byť prepojený s účtovníctvom), ktorý má prehľadné mesačné výstupné zostavy (napr. presuny medzi jednotlivými skladmi, sumár pohybov na sklade - na faktúru, cez ERP, stav skladu v MJ aj Sk...)?
aj ja sa rozhodujem ...zvažujem POHODA JAZZ, ale podľa dema tam nie sú dobré výstupné zostavy.....od januára majú byť aj v OMEGe predajky (maloobchod s fiškálom).....29-teho idem na školenie...uvidím...porovnám...alebo máte niečo lepšie ? chce to potvrdenie účtovníkov a predajcov z praxe !
dadia1
14.11.05,11:19
Softip je dost finančne naročný. neviem cenu, lebo my sme kupovali celý Packet, kde je Učto, finka, banka,IM...... vela podsystemov. a vyšlo to tak cez pol miliona.
jess
14.11.05,11:23
Softip je dost finančne naročný. neviem cenu, lebo my sme kupovali celý Packet, kde je Učto, finka, banka,IM...... vela podsystemov. a vyšlo to tak cez pol miliona.
:eek::eek::eek: takže pre malých podnikateľov nehrozí :D....hľadáme ďalej :D:D:D:)
7Ingrid7
16.11.05,11:02
Skuk www.lcs-slovensko.sk (http://www.lcs-slovensko.sk) :)
EPk
16.11.05,11:06
Skus www.exalogic.sk nainstaluj skusobnu databazu JU alebo PU a skald je s tym prepojeny.
JankaO
16.11.05,11:09
SunSoft Dolný Kubín má dobre a prepracovane urobenú skladovú evidenciu.
Ina22
05.12.05,12:07
Ak chces pokladnice alebo fiskal, skus pozriet aj Tangram - spolupracuju priamo s vyrobcom pokladnic a je to vsetko zautomatizovane cez mail, disketu, pamatovu kartu, vystupy su volitelne a stale sa dorabaju dlasie. Ceny su od 18tis.
LubenaK
05.12.05,12:14
Môžeš využiť aj Alfu, kde sa dajú kúpiť moduly neobmedzený Sklad+FA+Evidencia DPH za 3950,- bez DPH. Ak chceš pre PU, je dobrý Olymp, ako spomínala jess, tak od januára sú tm zjednodušené predajky s prepojením na reg,pokladňu. V decembri má KROS akciu na nákup i rozšírenie programu. Skús.
jess
05.12.05,12:15
mne bol ponúknutý program Magister od www.zvacsystems.com ...zatiaľ ho len testujem, či budem v ňom viesť obchod alebo nie....aj cena je viac než prijateľná...vraj 3 - 4000,-

zaujímalo by ma ... niekde som čítala (neviem, či mi to neprišlo cez enoviny , že je vraj návrh, aby všetci obchodníci viedli tržby cez fiškálny modul........tak, čo je lepšie, fiškál alebo EURO pokladňa ? Neviete , čo je na to pravdy ?
jess
05.12.05,12:17
Môžeš využiť aj Alfu, kde sa dajú kúpiť moduly neobmedzený Sklad+FA+Evidencia DPH za 3950,- bez DPH. Ak chceš pre PU, je dobrý Olymp, ako spomínala jess, tak od januára sú tm zjednodušené predajky s prepojením na reg,pokladňu. V decembri má KROS akciu na nákup i rozšírenie programu. Skús.

...ja len , že nie OLYMP, ale OMEGA., lebo OLYMp je na mzdy :)
ajka5
05.12.05,13:54
skus na http://www.icp.sk/view.php?cisloclanku=2004102901. Možno že ti bude vyhovovať.
LubenaK
05.12.05,14:24
ďakujem za opravu. Vždy ich poviem naopak
krpeec
01.03.06,09:02
alebo skus www.datalock.sk