kisko@inmail.sk
27.09.10,11:41
Manželka podala trestné oznámenie na mňa,kôli neplateniu vyživovacej povinnosti.Polícii som doložil šeky-policajt to ihneď zastavil nakoľko sa skutok nestal.Ale od začiatku:manželka podala na súd trestné oznámenie,že neplním si vyživovaciu povinnosť§207 trest. poriadku.
Súd mi určil ešte v Marci platiť spätne od Decembra 2009 výživné na syna 30% zo živ. minima-čo činí necelých 26 eur.
Manželka písala,že som nezaplatil za december,január,apríl.Ďalej píše že nieje schopná dostatočne živiť maloletého.Že nijako inak si svoju vyž. povinnosť neplním,neprispievam,nenakupujem a ani nenavštevujem deti.
Nakoľko skutková podstata trest. činu sa naplní ak v období 2 rokov neplatíte 3 mesiace-nemusia ísť po sebe,manželka chcela takto docieliť,aby ma vyhodili z práce,zobrali vodičák,odsúdili ma a ona dostala deti.
Na výsluchu u policajtov uviedla to isté,až na toto:dlhujem je za mesiace december,január,február a podľa jej advokáta to činí 300 eur.
O syna nejavím záujem,darčeky nekupujem,nedávam mu žiadnu fin. hotovosť,od vtedy čo som sa odsťahoval,som raz priniesol 4ks banány,2ks citrónov,2ks horaliek a 1 ks mandarinku.

Ja u Policajtov:šeky si prefotili,všetko sedí,platím každý mesiac o 75 eur viac ako mi určil súd,mám bločky ako aj svedkov že som malému kupoval ešte aj hračky,oblečenie,lieky,stravu.ˇ
Nakoľko z domu ma vyhodila cca v novembri 2009,riadne som platil,nakupoval a viedol domácnosť aj naďalej ,manželka ma krivo poobviňovala listom na súd že som alkoholik,nestarám sa,neplatím.... ,súd určil že syna môžem vydieť len 1x za 2 týždne v prítomnosti matky na adrese jej trv. bydliska.Na to som sa odvolal ,súdu doložil že matka mi bráni v styku so synom-doklad s PZ,súd mi veľkodušne dal dobu na pobyt so synom až *3 hodiny za tých istých podmienok!!!!
2x som bol s policajnou hliadkou pre syna ešte pred týmto rozhodnutím súdu-nakoľko mi ho nikdy nechcela dať,polícia to posunula úradu a ten nakoľko je zaujatý nič nekoná.Deti chodím navštevovať cca 1xza 2 týždne aj s príslušným nákupom.Mám nestranných svedkov na to.
Mám dve deti,druhé sa narodilo v 5/2010.

Takže zhrnutie činov na ktoré mám dôkazy:manželka bráni v styku s deťmi,nosím stravu,hračky,lieky,oblečenie,prispievam namiesto 26 100 eur.
Súd určí niečo na základe krivej výpovede v liste od mojej manželky,dá vám platiť spätne od kedy si manželka požiada,odvolám sa aj s patričnými dôkazmi a súd mi veľkodušne dovolí byť so synom o 2 hodiny viac,napriek tomu,že ja som sa ničím neprevinil a dokázal som viacej prehreškov matky,ako tu píšem.Ona porušuje zákony-ja Trpím,ona sa smeje
Navyše kľudne si podá trestné oznámenie za niečo čo sa nestalo-nie jedno,krivo ma obviní,krivo vypovedá-rozchádzajú sa jej výpovede na polícii a čo písala súdu.
Idem podať trestné oznámenie ja. Ak máte dobrú radu napíšte.Nech to slúži pre pomoc a varovanie ľudí ktorý sa "dobre " oženia-vydajú.
MatoB
27.09.10,10:11
Teraz sa s toho dlheho clanku neviem vysomarit si jej dlzny na vyzivnom alebo nie? ak ano kolko (mesiacov).
Inak na tvojom mieste urobim peklo zo zivota jej, kriva vypoved, krive obvinenia, ohovaranie.... apodobne keby ju das za to vsetko udat (samozrejme ak pravda na tvojej strane) ma tusim 3 roky.
MatoB
27.09.10,10:13
A ak mas moznost hovor len pravdu a nezvelicuj, nepridavaj co sa nestalo a podobne lebo vtedy sa ti to moze riadne vymknut z ruk a nakoniec krava docieli to co chcela.
Katy a R
27.09.10,10:19
kisko ... daj to do jednej témy, nemusíš zakladať nové ....;)
kisko@inmail.sk
27.09.10,10:51
Všetko som si vždy riadne platil,nič zlé som neurobil-som čistý.
Katy-dal by som to aj do jednej,ale ak bude niekto hľadať radu v nejakom probléme-takto ho to hneď hodí do správnej témy-okna.
Ja mám toho ešte veľa čo chcem dokázať a bolo by to neprehľadné.Budem to sem dávať vždy až po ukončení procesu-to bude ešte aj rok kým sa všetko uzavrie.
lujza.j
27.09.10,11:16
neviem či to že na ňu podáš xy TO bude pre teba zadosťučinenie, viem si nahnevaný, každý by bol, ale nie si ani prvý ani posledný, ktorý má takýto osud, nie nepíšem to ako útechu pre teba , píšem to ako realitu. čím sú viac rodičia rozhádzaní tým je to horšie. pre teba je smerodajný právoplatný rozsudok príslušného OS, čiže do dátumu ktorý tam máš uvedený jej posielaj peniažky poštovou poukážkou.ak kúpiš niečo navyše čo je tvoja dobrá vôľa a ona je taká ako píšeš, všetko si daj potvrdiť do nejakého notesu podpisom veľa toho si nalep účet, je to možno trápne, ale ona to tak chcela.
willma
27.09.10,15:51
Lujza s toho čo tu kisko popísal vo svojich príspevkoch nepredpokladám, že by jeho "drahá" podpísala čo len jednu drobnosť, ktorú kúpil. Bločky nech si samozrejme prefotené odkladá napíše, podrobnejšie čo to bolo. Výživné nech posiela len to čo určil súd. Ostatné korunky - eurášiky nech dáva drobcom na vkladné knižky, ktoré budú nejako ošetrené, aby s nimi mohli manipulovať len ďeťúchy po svojej plnoletosti,prípadne im platil nejaké životné alebo venové poistenie
kisko@inmail.sk
27.09.10,16:56
Wilma to vidí v pravom svetle.Nič mi ona nepodpíše-tým že ju úrady,súdy a polícia poslúchajú a hrajú na jej noty si dovoľuje.Bohužiaľ Slovensko.
willma
27.09.10,17:08
nevzdávaj to :)
Katy a R
27.09.10,17:16
No tu je každá rada drahá .. a je to veľmi smutné, keď manželia sa takto rozchádzajú.... :mee: len ja by som sa snažila o to, aby deti čo najmenej doplatili na vaše spory. :mee: A nie vždy je dobré dokazovať svoju pravdu za každú cenu.
Len jedna vec mi vŕta v hlave .. to si ju predtým vôbec nepoznal :confused:. Podľa toho, čo píšeš aj v inej téme .. :confused::confused:
Moja stará mama mi povedala (som sa raz sťažovala ako mladomanželka;)) .. "Však máš, čo si si vybrala":D:D .. a bola som ticho. (to len na odľahčenie)
kisko@inmail.sk
27.09.10,18:45
nevzdávaj to :)

Nevzdám to.
ErinErin
27.09.10,19:34
Kiško, držím ti palce, aby sa ti podarilo získať späť kľudný život.

Možno by ti pomohlo získať nadhľad, ak by si sa pozrel na myslenie svojej manželky. (Snáď to objasní psychológ pri vyšetrení.) Isteže, život s ňou vyzerá nereálne, ale keď pochopíš, že má zrejme nejakú poruchu, nebudeš brať tie udania a prieky tak osobne. Dôležité je neniesť si životom bremeno, že ti bolo ukrivdené.
Ivenka
27.09.10,19:52
Kisko, držím Ti palce aj keď ja sama poberám výživné. Prepáč, ale osoby ako je Tvoja manželka sú ináč povedané Zlatokopky. Vytĺcť čo najvyššie výživné je ten najjednoduchší spôsob. Určite dieťa dnes veľa stojí ale ....asi ja som hlúpa a mám súdnosť. Viem aké sú hranice. Poznám ženu, ktorá dostáva výživné na 2 deti 360 Eur, robí na čierno, školné jej platí Ex, krúžky jej platí Ex, zdravotné platené ošetrenie platí Ex... ukáž, že máš a potom čakaj odozvu aku máš. A deti sa požičiavajú s "cirkusom". Asi mám troška viac hrdosti v sebe aby som bola odkázaná na výživné. Aj keď na druhej strane je pravda, že čo patrí dieťaťu to mu patrí a "obaja" rodičia sa podieľať rovnakým dielom na výživé dieťaťa,
Petra Nová
27.09.10,20:37
Manželka podala trestné oznámenie na mňa,kôli neplateniu vyživovacej povinnosti.

Manželka písala,že som nezaplatil za december,január,apríl.Ďalej píše že nieje schopná dostatočne živiť maloletého.Že nijako inak si svoju vyž. povinnosť neplním,neprispievam,nenakupujem a ani nenavštevujem deti.
Nakoľko skutková podstata trest. činu sa naplní ak v období 2 rokov neplatíte 3 mesiace-nemusia ísť po sebe,manželka chcela takto docieliť,aby ma vyhodili z práce,zobrali vodičák,odsúdili ma a ona dostala deti.

Toto si už poriadne prestrelil.:eek: Ak by sa manželka usilovala o to, aby ťa vyhodili z práce, z čoho by si jej tak platil výživné na deti a výživné na ňu, o ktoré sa súdite? Nehnevaj sa, ale už začínaš tárať čoraz viac.:eek:



Idem podať trestné oznámenie ja. Ak máte dobrú radu napíšte..Nech to slúži pre pomoc a varovanie ľudí ktorý sa "dobre " oženia-vydajú.
Tebe netreba radiť, máš právnika a naviac, so všetkým si vieš poradiť. Ty tu len potrebuješ vykydať celý svoj manželský hnoj. Na to by bolo primeranejšie použiť svoj blog.
kisko@inmail.sk
28.09.10,06:52
nič som neprestrelil-si asi troška mimo a nevieš sa vyrovnať že žena je ten ktorý robí problémy.A predstav si že mne ako aj iným ľuďom povedala že presne o toto jej ide + zničiť mi život.
Nebudem reagovať na tvoje príspevky-sú úbohé.
A ty nečítaj máš problém pochopiť pravdu.Čítaj niečo kde píšu iba o tom ako chlapi týrajú ženy-určite budeš kľudnejšia.
Túto tému som otvoril nie kôli vyplakávaniu,ale pre rady a poučenie tých čo som už napísal-nie len chlapov.Možno niekedy pochopíš.Najhoršie je že ľudia ako ty rozhodujú o osude druhých-úrady....
Pekný deň ti želám
ErinErin
28.09.10,06:55
Toto si už poriadne prestrelil.:eek: Ak by sa manželka usilovala o to, aby ťa vyhodili z práce, z čoho by si jej tak platil výživné na deti a výživné na ňu, o ktoré sa súdite? Nehnevaj sa, ale už začínaš tárať čoraz viac.:eek:


Tebe netreba radiť, máš právnika a naviac, so všetkým si vieš poradiť. Ty tu len potrebuješ vykydať celý svoj manželský hnoj. Na to by bolo primeranejšie použiť svoj blog.

Uvidíme, či sa potvrdí alebo vyvráti, že Kiškova manželka má psychickú poruchu. Kebyže nezažijem, neuverím: Kamarátku som poznala pár desaťročí, ale musel mi to objasniť až odborník, ku ktorému som ju vzala. Ak by to bola ona, tak by podávala tie trestné oznámenia atď napr. kvôli tomu, aby zaujala Kiškovu pozornosť. Ona by vedela, že to fakticky nesedí, ale bola by presvedčená, že koná správne. Ona neuvažuje logicky - podstatou je, že city tak zahmlia myseľ, že nerozmýšľa. V detstve sa nevyvinie časť "v hlave" a žiaľ to sa už nedá dohnať. Takáto osoba rozmýšľa čierno - bielo: Ak sa človek usmieva a chváli, je dobrý - ak je však len náznak kritiky, je zlý, najhorší, vrah. Druhá možnosť je, že zrejme cíti, že je "ten najhorší", preto mu to patrí. (Ale možné sú aj súčasne oba dôvody.) Kamarátka tiež podala trestné oznámenia a keď sa jej vysvetlilo, že priateľovi ublížila, s ľútosťou plakala, ako ho miluje.
lujza.j
28.09.10,07:08
Wilma to vidí v pravom svetle.Nič mi ona nepodpíše-tým že ju úrady,súdy a polícia poslúchajú a hrajú na jej noty si dovoľuje.Bohužiaľ Slovensko.

ak máš pochybnosti voči týmto inštitúciám podaj sťažnosť!!! ako hrá polícia voči tebe? ak máš všetko vyplatenéééé? to ma fakt zaujíma!!
kisko@inmail.sk
28.09.10,07:27
sťažnosti som podal,zatiaľ sa nezaoberajú mojimi.Na sťažnosť dokonca ani niekedy neodpíšu.Aj keď sa tomu nechce veriť,je to tak.
lujza.j
28.09.10,09:26
sťažnosti som podal,zatiaľ sa nezaoberajú mojimi.Na sťažnosť dokonca ani niekedy neodpíšu.Aj keď sa tomu nechce veriť,je to tak.

sťažnosťami sa musia zaoberať, vyjadrenie či bola sťažnosť opodstatnená alebo nie ti zaslať musia. ak si myslíš, že v tvojej situácii by ti pomohli už len média tak to využi.
Petra Nová
28.09.10,09:56
nič som neprestrelil-si asi troška mimo a nevieš sa vyrovnať že žena je ten ktorý robí problémy.A predstav si že mne ako aj iným ľuďom povedala že presne o toto jej ide + zničiť mi život.
Nebudem reagovať na tvoje príspevky-sú úbohé.
A ty nečítaj máš problém pochopiť pravdu.Čítaj niečo kde píšu iba o tom ako chlapi týrajú ženy-určite budeš kľudnejšia.
Túto tému som otvoril nie kôli vyplakávaniu,ale pre rady a poučenie tých čo som už napísal-nie len chlapov.Možno niekedy pochopíš.Najhoršie je že ľudia ako ty rozhodujú o osude druhých-úrady....
Pekný deň ti želám

Ani ma neprekvapuje tvoja reakcia. Veď aká iná by mohla byť po tých všetkých nezmysloch, čo si tu popísal. Ak si myslíš, že niekto potrebuje tvoje rady, prosím.... doprajem mu ich.

Nezabudni, stále platí, že každý si je strojcom svojho šťastia, každý má taký osud, aký si zaslúži. Škoda len, že s takým prístupom, aký tu prezentuješ, ešte pekných pár rokov budeš ten osud formovať aj svojim deťom.



Uvidíme, či sa potvrdí alebo vyvráti, že Kiškova manželka má psychickú poruchu.

Vieš, ono podľa toho čo som tu prečítala je otázne, kto z manželov má psychické problémy.
kisko@inmail.sk
18.10.10,09:56
Takže:pre ľahšie a rýchlejšie vyšetrovanie som si od slovenslej pošty za poplatok vyžiadal doklad o prebraní peňazí ktoré som manželke posielal ako výživné a ona tvrdila že ich nedostala.Prišli mi prefotené ústrižky kde je podpis mojej manželky-čiže prevzala peniaze,udala ma na súd že neplatím,krivo vypovedala aj na polícii.
Bohužiaľ mi stihla zasa rozpredať časť môjho majetku a tak nieje iná možnosť ako rozviazať zmluvu s elektrárňami
kisko@inmail.sk
20.10.10,04:51
V najbližšom čísle Trnavského hlasu by mal vyjsť článok,kde je zrejmé že klame .Pre toho kto sleduje túto tému
evuš
28.10.10,10:30
V najbližšom čísle Trnavského hlasu by mal vyjsť článok,kde je zrejmé že klame .Pre toho kto sleduje túto tému

Hoci rada, by som si článok prečítala, nemám sa ako k výtlačku dostať...
kisko@inmail.sk
31.10.10,03:11
Pre Evuš:v tomto to nevyšlo,neviem či to dajú v ďaľšom,alebo vôbec.Prísľub bol v tomto.
hubatá
31.10.10,03:23
Kisko mrkni do témy "Dlžné výživné bez úrokov?" - nech teda vypočujeme obidve strany problému.......
hubatá
31.10.10,03:31
Mimochodom, ak máš všetky doklady že si riadne platil stanovené výživné z rozsudku, máš všetky doklady od darčekov zasielaných poštou - tak daj teraz ty trestné oznámenie pre krivé obvinenie a potom to bude sranda pre vás oboch .....
hubatá
31.10.10,03:33
kurník aj so zmenou času, už som hore a tak by som spalaaaa ....
kisko@inmail.sk
01.11.10,13:18
Pre Hubatá:kukol som,myslím si že by totak malo byť.
Na trestných oznámeniach sa pracuje,nie však s mojej pomsty,ale očistenie mena a vysúdenie detí v budúcnosti.10.11. má rozvod tak potom napíšem
kisko@inmail.sk
10.11.10,16:39
Rozvod bol odročený,prišlo mi to cca 40 hodín pred pojednávaním.Navyše žiadny dôvod nebol uvedený.Vynikajúci štát.
kisko@inmail.sk
14.11.10,08:56
Údajne dnes Lampáreň na Markíze