ivus1990
27.09.10,20:13
Ahoj! Dcéra ma dnes poprosila o radu, aký darček má kúpiť kamarátke k 15 - tym narodeninám. Naozaj jej neviem poradiť, čo by to mohlo byť. Má to byť dievčenská oslava a mňa nič nenapadá. Za mojich čias sa takéto oslavy riešili plyšákmi, ale moja dcéra si povedala, že by to malo byť niečo originálne. Prosím, poraďte, oslava je v piatok. Ďakujem!
durisovad
27.09.10,18:17
Dnes uz take dievcence nosia gelove nechty a farebne sosovky do oci. V mojich rokoch sme si navzajom kupili cokoladu, mama upiekla dobry kolac, navarila caj alebo otvorila malinovku a hostili sme sa. Teraz su ine moresy aj ine naroky.
jacekova
27.09.10,18:30
malo by to byt nieco zaujimave, pripadne vtipne...

nech si zoženie nejaku krabicu. do nej treba dať tie umele obaly z kindervajíčok (čím viac tým lepšie). do každého vajíčka dať lístok v zmysle (toto nie je správne vajíčko alebo hľadaj ďalej alebo skús znova) až kým oslávenkyňa neotvorí všetky vajíčka. v žiadnom vlastne nič nenájde a potom jej dcéra spoza chrbta vytiahne nejaký darček (nemusí to byť nič drahé, zaujímavý bude ten spôsob hľadania darčeka). môže jej kúpiť nejakú peknú bižutériu napríklad
Chobot
28.09.10,07:56
Ahoj! Dcéra ma dnes poprosila o radu, aký darček má kúpiť kamarátke k 15 - tym narodeninám. Naozaj jej neviem poradiť, čo by to mohlo byť. Má to byť dievčenská oslava a mňa nič nenapadá. Za mojich čias sa takéto oslavy riešili plyšákmi, ale moja dcéra si povedala, že by to malo byť niečo originálne. Prosím, poraďte, oslava je v piatok. Ďakujem!

A aký je cenový limit?
katarina.j
28.09.10,08:02
No dcéra by mala vedieť najlepšie čo asi-ved ona pozná kamarátku aká je, čo nosieva a pod. tak podla jej povahy prispôsob aj darček-či už bižutéria alebo odevy....ťažko je jednoznačne povedať to či ono ked nepoznáme oslávenkynu a nič o nej nevieme...
ewita888
28.09.10,08:02
strieborný náramok.. kúpiť sa dá aj od 5 eur a je to pekná spomienka.. si myslím..
ivus1990
28.09.10,08:06
A aký je cenový limit?

Ťažko povedať. Niekedy sa za malý peniaz dá darovať niečo, čo naozaj poteší a prekvapí, inokedy aj drahý dar je nevkusný a hodný založenia niekde do skrine. Ale uvažovala som tak asi 15 Eur. Dobrý nápad by naozaj pomohol.
Chobot
28.09.10,09:00
Ťažko povedať. Niekedy sa za malý peniaz dá darovať niečo, čo naozaj poteší a prekvapí, inokedy aj drahý dar je nevkusný a hodný založenia niekde do skrine. Ale uvažovala som tak asi 15 Eur. Dobrý nápad by naozaj pomohol.


Nejaký prívesok na mobil. :rolleyes:

Alebo malý USB kľúč, trebárs aj nejakého vtipného tvaru..:

http://www.gsm-shop.sk/iny-tovar/usb-kluce/usb-kluce-4gb/

http://www.toshibapc.sk/4-GB-USB-kluc-ADATA-Theme-T809-panda_d123366.aspx
lujza.j
28.09.10,09:19
tiež si myslím, že striebrom by sa nič nepokazilo, ale aj tipy čo dal chobot sa mne osobne páčia:)
jacekova
29.09.10,05:51
terezamaria
29.09.10,05:58
strieborný náramok.. kúpiť sa dá aj od 5 eur a je to pekná spomienka.. si myslím..

Výborne, tiež som chcela napísať, že nejakú striebornú ozdôbku, napr, retiazka, náramok, náušničky:)
ivus1990
06.10.10,07:52
Ďakujem všetkým za rady a tipy. Nakoniec to vyhrala darčeková sada pero s príveskom s vloženými krištálikmi Swarovského. Vraj to malo úspech a aj oslava dopadla dobre. Ešte raz vďaka za Vašu snahu pomôcť.