Lubica.h
28.09.10,10:13
Ahojte, chystáme sa s deťmi v zime na týždňovú lyžovačku so silvestrovským pobytom. Viete mi poradiť nejaké miesto s ľahšími až stredne ťažkými svahmi pre 8 ročné deti,a tip na ubytko za prijateľné ceny? Vďaka.
Lianka
28.09.10,08:21
Skuste Skalku pri Kremnici. Je tam viacero ubytovacich zariadeni v dostupnych cenach. Lyziarsky svah je hned vedla, takze nemusite nikam dalej cestovat. Je tam viacero lyziarskych svahov najma pre nenarocnych lyziarov aj s vhodnymi vlekmi pre deti. Keby som mala deti, tak idem tam.
Lubica.h
28.09.10,08:34
Vďaka. Skalku poznáme, chodili sme tam lyžovať, hlavne na svah so sedačkou. Je tam fajn, deti sa tam naučili lyžovať, len je tam cez sviatky dosť plno. Ale máme to ako jednu z možností.
Lubica.h
28.09.10,09:34
Práve pozerám na internete mi "vygúglilo" Bachledovu dolinu. Poznáte to tam niekto? Vyzerá to celkom fajn aj pre deti aj pre dospeklákov.
doktor23
29.09.10,20:29
ja by som skúsil Jasnú. Biela púť je pre deti ako stvorená, ak ešte nelyžovali, ak áno, tak nové "vajíčko" pri Grande, čo je veľmi pohodová trať.
Lubica.h
30.09.10,06:21
Ďakujem za tip. idem popozerať na internete. Deti lyžujú už tretí rok, lyžujú už dobre, takže zvládnu v pohode aj ťažšie svahy. / Možno lepšie ako ja:D.../
doktor23
30.09.10,09:04
ak lyžujú už tretí rok, tak hurá zo Záhradok na FIS-ku. Na Slovensku asi najlepšia zjazdovka :-)
Ivenka
30.09.10,09:18
My sme boli cez jarné prázdniny lyžovať v Bachledovej. Bývyli sme v Ždiari, chodia tam pravidelne minibusy, ktoré vozia do Bachledovej. A v Ždiari je skoro pri každom dome ešte vlek. Môj syn to využíval po dennej lyžovačke ešte na večerné lyžovanie. Ceny za ubytko si nepamätám ale mali sme polpenziu. Raňajky švééééédske stoly-výber nenormálny a večeru sme si objednávali pri raňajkách, výber bol z 2 jedál.
pivko
30.09.10,09:47
Bachledová O.K. Ždiar strednica pre deti ešte lepšie.
Lubica.h
30.09.10,11:33
A viete poradiť nejaký tip, alebo kontakt na ubytko?