tomasenkoslav
28.09.10,22:51
Ahoj
Vie mi niekto poradit ako zabezpecit korektne pocitanie ratio pre upload ?
Moj download samozrejme rata super presne ale upload tak cca 70% z toho co som realne naseedoval.
Chobot
29.09.10,07:25
Ahoj
Vie mi niekto poradit ako zabezpecit korektne pocitanie ratio pre upload ?
Moj download samozrejme rata super presne ale upload tak cca 70% z toho co som realne naseedoval.

Obávam sa, že otázky takéhoto typu nepatria na Poradu. Aj keď sú torrenty iba programy, je to veľmi na hrane. Lepšie je nájsť si nejaké fóra týkajúce sa torrentov a warezov.
tomasenkoslav
29.09.10,09:49
myslim, že tu bolo niekolko rad a aj ine finty ako vyuzit diery v zakone a neviem, ci sa voci tomu niekto ohradzoval. obzvlast tema ohladne dobrovolneho platenia poistneho.

ja seedujem vlastne videa a vlastne fotografie. dufam, že sa nedopuštam trestneho cinu.
Pokial vidim dobre porada ma 11 sekcii a myslim, ze ziadna z nich nie je nejak spádovo striktne definovana.

nežiadam žiadne seriove cislo ani crack

podla vasich dvoch poslednych slov však vidim, že i vy ste "zhehlý" v "problematike" :-)
Chobot
29.09.10,10:38
myslim, že tu bolo niekolko rad a aj ine finty ako vyuzit diery v zakone a neviem, ci sa voci tomu niekto ohradzoval. obzvlast tema ohladne dobrovolneho platenia poistneho.

ja seedujem vlastne videa a vlastne fotografie. dufam, že sa nedopuštam trestneho cinu.
Pokial vidim dobre porada ma 11 sekcii a myslim, ze ziadna z nich nie je nejak spádovo striktne definovana.

nežiadam žiadne seriove cislo ani crack

podla vasich dvoch poslednych slov však vidim, že i vy ste "zhehlý" v "problematike" :-)

Áno som, ale tu o tom nič nepíšem. Používam iný torrent, ale objem uploadu som bližšie nesledoval, takže neviem, či ukazuje správne. Obávam sa, že tu, medzi účtovníkmi asi nebude nikto, kto bude tak dokonale ovládať Demonoid, by tvoj problém vyriešil. Na tvojom mieste by som otázku položil radšej na fóre, kde sú zbehlejší odborníci v tej oblasti.

Keby to bolo porušenie etikety, tak by som tému už dávno zmazal. Sám som dokonca v inej téme obhajoval, že samotný torrent nie je nelegálny, ale záleží od toho, čo je obsahom prenosu, viď tu:

http://www.porada.sk/t57228-nezdielajte-udaje.html

Chcel som ti len naznačiť, že Porada nie je to správne fórum na tieto problémy.
tomasenkoslav
29.09.10,10:53
Chcel som ti len naznačiť, že Porada nie je to správne fórum na tieto problémy.
to mi je jasne, ja necakam , že sa budu bit o to,že kto mi prvý odpovie.

položil som otazku aj inde.

a dovolim si oponovat. podla tem v sekcii POCITAC nie su tito učetníci PC analfabeti.
bobino38
30.09.10,04:14
..ja myslím, že spravne ti poradiť bude vedieť malokto, lebo na každom PC je to inak,každý ma iné pripojenie,či už agregáciu, rýchlosť, zdielanie, atď, riaď sa všeobecnými pokynmi a návodom pre traker, ak máš nastavenia v poriadku budeš musieť byť spokojný s tým čo ti to ratio ukazuje.