kvalitar
29.09.10,11:31
Zdravim nosi to niekto. Moj znamy mi ho minule pozical na chate a bol som velmi prekvapeny ze to funguje. Neviem ci to bolo nejake placebo lebo na taketo veci moc neverim. Viem ze tento naramok nosi dost znamych osobnosti (barricelo,Shaquille O'Neal, Cristiano Ronaldo, Teemu Selanne, de Niro...). Co si o tom myslite? Nosi to niekto z Vas a ma nejake realne skusenosti.

Moj zazitok s naramkom (mal som ho na sebe asi tri minuty): V stoji som sa chcel dotknut spiciek svojich noh (bez naramku) velmi tazko. Dal som si naramok a skoro som sa dotkol zemi aj dlanami. A dalsie cviky ktore mi ukazoval su aj na youtube
lujza.j
29.09.10,09:36
bežne si dám dlane na zem a popri tom aj nos na kolená bez náramku:D:D:D:---
andrej123456
07.10.10,13:42
Myslel som si ze je to kravina, voci takymto veciam byvam skepticky. Znama s tym prisla do roboty, vsetci ze co to mas. Pozicala mi to na par dni domov. Prve 3 noci som stym nemohol zaspat, celkovo sa mi zle spalo. Zacal som ten power balance podozrievat, ze fakt moze nejako fungovat, aj ked na mne zatial len negativne. Po asi tyzdni som si nanho zvykol a uz ho nosim aj ja. Mozno je to blbost, ale mnato presvedcilo. Normalne stoji 35 Eur, ja som ho kupil za 28 a postovne zadarmo, treba pohladat.
Heni
07.10.10,14:02
ak máte záujem o tento náramok (tiež za 28 eur), napíšte mi súkromnú správu ;)
Chobot
08.10.10,06:33
Myslel som si ze je to kravina, voci takymto veciam byvam skepticky. Znama s tym prisla do roboty, vsetci ze co to mas. Pozicala mi to na par dni domov. Prve 3 noci som stym nemohol zaspat, celkovo sa mi zle spalo. Zacal som ten power balance podozrievat, ze fakt moze nejako fungovat, aj ked na mne zatial len negativne. Po asi tyzdni som si nanho zvykol a uz ho nosim aj ja. Mozno je to blbost, ale mnato presvedcilo. Normalne stoji 35 Eur, ja som ho kupil za 28 a postovne zadarmo, treba pohladat.

Nechcem sa vyjadrovať k účinkom tohto náramku, pretože to neviem (nevyskúšal som ho), ale tá cena sa mi nepozdáva.

Vie mi niekto aspoň zhruba povedať, čo je v "žalúdku" toho náramku? Na akom princípe funguje? A prečo je jeho cena taká, aká je? Je jeho výrobná cena skutočne tak vysoká? (ak mi niekto napíše, že sú tam 2 platničky- jedna strieborná a jedna platinová, tak cenu beriem, ale ak je to len kus silikónu s kúskom magnetu, tak je to čistá ryža).
day
08.10.10,06:42
Zdravim nosi to niekto. Moj znamy mi ho minule pozical na chate a bol som velmi prekvapeny ze to funguje. Neviem ci to bolo nejake placebo lebo na taketo veci moc neverim. Viem ze tento naramok nosi dost znamych osobnosti (barricelo,Shaquille O'Neal, Cristiano Ronaldo, Teemu Selanne, de Niro...). Co si o tom myslite? Nosi to niekto z Vas a ma nejake realne skusenosti.

Moj zazitok s naramkom (mal som ho na sebe asi tri minuty): V stoji som sa chcel dotknut spiciek svojich noh (bez naramku) velmi tazko. Dal som si naramok a skoro som sa dotkol zemi aj dlanami. A dalsie cviky ktore mi ukazoval su aj na youtube

o ucinkoch neviem, ale predpokladam, ze to bude placebo,
ked aj, ake to musi mat vedlajsie ucinky.
(spomenute osobnosti Power balance nosia za honorar, preto stoji 28€)
buchač
08.10.10,08:26
Ja tento mám ...podobný .

http://www.porada.sk/1457501-post13.html

A na doplnenie , tak ten môj má fakt blahodárne účinky .

Odkedy ho nosím , tak mi dôchodok zdvihli zopár krát ;):rolleyes:
nemocnica1
11.01.11,20:31
ak mate zaujem o power balance naramky, cena 10e, su kupene priamo od oficialneho vyrobcu...
ceny 30e su len zbytocne predrazene
adelka99
17.01.11,15:55
ako zarucis ze su prave ked sa predava mnoho fakeov? a ak by som mala zaujem ako sa da s tebou dohodnut?
sponzor
24.02.11,19:35
ak mate zaujem o power balance naramky, cena 10e, su kupene priamo od oficialneho vyrobcu...
ceny 30e su len zbytocne predrazene[/QUOTE]

:)
Zdravim, tak za tych 10€ by som bral, ale potrebujem vacsi s obvodom 21-22 cm. Je aj taka moznost?
:)
lujza.j
24.02.11,21:37
Nechcem sa vyjadrovať k účinkom tohto náramku, pretože to neviem (nevyskúšal som ho), ale tá cena sa mi nepozdáva.

Vie mi niekto aspoň zhruba povedať, čo je v "žalúdku" toho náramku? Na akom princípe funguje? A prečo je jeho cena taká, aká je? Je jeho výrobná cena skutočne tak vysoká? (ak mi niekto napíše, že sú tam 2 platničky- jedna strieborná a jedna platinová, tak cenu beriem, ale ak je to len kus silikónu s kúskom magnetu, tak je to čistá ryža).

nič, dala som ho do RTG aký je na letisku, sú tam iba jemné obrysy toho hologramu.
buchač
25.02.11,15:25
Nechcem sa vyjadrovať k účinkom tohto náramku, pretože to neviem (nevyskúšal som ho), ale tá cena sa mi nepozdáva.

Vie mi niekto aspoň zhruba povedať, čo je v "žalúdku" toho náramku? Na akom princípe funguje? A prečo je jeho cena taká, aká je? Je jeho výrobná cena skutočne tak vysoká? (ak mi niekto napíše, že sú tam 2 platničky- jedna strieborná a jedna platinová, tak cenu beriem, ale ak je to len kus silikónu s kúskom magnetu, tak je to čistá ryža).
Všetky linky ohľadom tohoto náramku len k tomu výrazu spejú...

Mylar hologram.....
...čistá ryža ....ani tak veľmi nie ...skôr špinavá
Ešte ani ten magnet tam nie je ... ;)


nič, dala som ho do RTG aký je na letisku, sú tam iba jemné obrysy toho hologramu.
Ale akého ????

...že to obsahuje nejaký druh kovu, ktorý vytvoril Mylar hologram ???
Mylar hologram by vraj mal vytvoriť nejakú "frekvenciu", ktorá by bola v súlade s osobou , jeho vlastnou frekvenciou ...
Čo je to ten "mylar hologram"?
Čo to vlastne robí a čo znamená výraz "frekvencie"?
Je to elektromagnetické alebo nejaké frekvencie zvuku?
Ako to funguje?
Je tam nejaký zdroj by som mohol pozrieť na to mi ukázať dvojito zaslepenej štúdie pre túto mylar veci?
Aký druh kovu sa im vlastne dal v tejto veci?

Mylar nie je ani kov. To , že môže vyzerať ako lesklý kov, je niečo iné ...ale je to vlastne elektrický izolátor, takže to nie je schopný viesť elektrinu .
moncici
25.02.11,15:51
Ja mam tento naramok aj s certifikátom a zárukou na 2 roky. Takže nie je to žiadny podvrh.
buchač
25.02.11,16:02
Ja mam tento naramok aj s certifikátom a zárukou na 2 roky.

...he , nemyslíš vážne ...

Kua , šak aj diplomy sa na poniektorých vysokých školách dávajú ....so zárukou ...doba štúdia od 6 mesiacov - 2 roky , čo iným trvá aj 5 - 6 rokov ...

Koľko chceš certifikátov ......??????????????????????????

http://www.giftango.com/images/certificate-templates/template_certificate_example_present.gif http://www.giftango.com/images/certificate-templates/template_certificate_example_simple.gif http://www.giftango.com/images/certificate-templates/template_certificate_example_crazy.gif



....................bez záruky .....aj na 10 rokov poskytnem ..;):rolleyes::---:D

http://www.youtube.com/watch?v=bOm4t9IVUVk


Bóóóóóže .....blby som niekedy , netvrdím , že nie ...

Ale naivný ....hádam už ma to prešlo ...tak pred 40 rokmi .......či .....?????;):---:D
megafon18
29.03.11,22:46
nikdo nevie ako to fubguje ale vsetci to kupuju lebo to maju sportovci ktorym zaplatili za to aby to propagovali, kedze je to velke boooom a da sa na tom dobre zarobit tak aj ja rozmyslam ze to zacnem predavat a skusal som to viac krat a rozidiel som nevidel
Letko
30.03.11,03:54
Môj kámoš to tiež nosí. Pýtame sa ho: "Pôsobí to na teba nejako"? On na to odpovedá stále kladne. A keď sa ho opýtame "Ako ťa to ovplyvňuje?", tak nevie odpovedať. A na otázku z čoho je to vyrobené a ako to funguje, odpovedá stále: "Je tam hologram". Takže asi tak.
Lacnejšie riešenie - odlepte si hologram z PC, nalepte na hodinky zospodu a nebude vás to stáť nič. A keď už to chcete mať tak, aby to každý videl, nalepte namiesto ciferníka. Budete originálni :)
555555
30.03.11,04:26
Môže mi niekto napísať,čo by ten náramok mal akože spôsobovať?Kolegyňa ho nosí,ale veľmi nevie prečo:),ľudia ho nosia a teda poučte ma:) vďaka
Genesis.SVK
30.03.11,04:50
Je to podvod ako všetky veci tohto druhu ... tento trend už pretrváva stáročia .. kedysi to boli zajačie pacičky a amulety .. dnes keďže ľudia sú inteligentnejší je trošku ťažšie ich oblbnúť a tak musia vyrábať aj sofistikovanejšie amulety... jedným slovom to čo si kupujete nie je konkretny výrobok ale nádej a placebo ktoré sú s ním spojené (inak povedané viera v náramku).
veronikasad
15.05.11,06:59
Môže mi niekto napísať,čo by ten náramok mal akože spôsobovať?Kolegyňa ho nosí,ale veľmi nevie prečo:),ľudia ho nosia a teda poučte ma:) vďaka
Včera som bola na jednej akcii v PD "Deň pre zdravie". Zastavili sme sa v stánku, kde predávali tieto "originál" náramky s certifikátom. Či to bol originál certifikát neviem - z nového balenia výrobku sa dal volne vytiahnuť. Predávajúca sa nás snažila presvedčiť o účinnosti tohto výrobku tromi jednoduchými cvikmi, ktoré sme robili najskôr bez náramku, potom s náramkom v ruke.

Oživujem túto tému. Má niekto osobnú skúsenosť s týmto náramkom (cena 28€) ?

PS : nekúpila som ho ... (ale beseda s Marcelou Laiferovou o jej novej knihe stála zato)
lujza.j
15.05.11,15:56
ja si osobne myslím, že tí čo ho nosia ho už dolu nedajú a tvrdia, že im pomáha a potom sú takí ako ja čo si myslia, že je to čistý placebo efekt.
Power Balance.sk
09.06.11,08:47
Dobry den,

Chcel by som sa vyjadrit k naramkom Power Balance. Este predtym ako som vobec pocul co tieto naramky dokazu mi ho znami ukazal ale nic mi nepovedal. Bol som naozaj prekvapeny co to robi. Zistoval som si blizsie ako je mozne co to dokaze, naramok sa sklada z dvoch magnetickych hologramov, je to cisto o fyzike, ziadne cary. Ked raz ma nieco magneticku silu a funguje na zaklade magnetickeho pola, tak to fungovat musi.

Nosi to velmi vela vyznamnych sportovcov a tak tiez preto si myslim ze to ma nejake ucinky.
buchač
09.06.11,09:25
...len tak ...na margo ...

Toť nedávno som na jednej rádiovej stanici postrehol info , že sám " vynálezca " priznal , že je to len prachsprosté nič , založené na efekte placeba ...

Veriť sa dá snáď minimálne tomu, že použitý silikon je a bude zdravotne nezávadný ...
Eulalia
09.06.11,14:33
Dobry den,
..... mam na vyber vsetky timy NBA co este na Slovensku ani dostupne niesu.

Nesplietol si si náhodou stránku? Ak chceš inzerovať, je tu na to sekcia Inzeráty.
Gabi03
09.06.11,15:13
ja si osobne myslím, že tí čo ho nosia ho už dolu nedajú a tvrdia, že im pomáha a potom sú takí ako ja čo si myslia, že je to čistý placebo efekt.

Ale aj placebo efekt je nejaký efekt. ;)
arcanea
13.06.11,06:56
Tu si kupite za super cenu! su pod odchrannou znackou, certifikovane..ziaden fake..!:)

NEZADÁVAJ ŽIADNU REKLAMU!!!!!! (pozn. moderátora)
buchač
13.06.11,07:03
Tu si kupite za super cenu! su pod odchrannou znackou, certifikovane..ziaden fake..!:)

................... (vymazaná reklama)

...ale aj inak sa to dá pomenovať ....tiež to na " F " začína ...ten výraz ...;):---:D
Gina Er
13.06.11,07:10
Ja tento mám ...podobný .

http://www.porada.sk/1457501-post13.html

A na doplnenie , tak ten môj má fakt blahodárne účinky .

Odkedy ho nosím , tak mi dôchodok zdvihli zopár krát ;):rolleyes:
ak mi niekto zaručí,že mi zdvihnú plat,tak si ho aj ja kúpim :D:D:D:D:D:D:D
buchač
13.06.11,07:19
...nie o plate bola reč ...o dôchodku sa bavím ...:rolleyes:;):---:D
zk24
13.06.11,07:26
buchac:

To treba na lavej alebo na pravej nosit ten naramok? nie ze mi znizia....
My sme dostali tento mesiac vynimocne premie v praci. A bez naramku. Alebo ze by mal manazer naramok a takto to posobilo na nas?
Gina Er
13.06.11,07:26
to je predsa jedno v tomto prípade
erzet
13.06.11,08:23
Poverovací dekrét
(bez komentára)
arcanea
13.06.11,17:06
ak ma niekto zaujem za 5,90 certifikovany, nech mi napise spravu, poslem viac info
buchač
13.06.11,17:15
ak ma niekto zaujem za 5,90 certifikovany, nech mi napise spravu, poslem viac info

...a tie drahšie bez certifikátu nemáš ???? :confused:

Certifikované a tie lacnejšie sú šmejdy ...;)
Letko
15.06.11,04:41
Kámošovi už ten hologram sčernel - žeby odraz duše?
Tweety
15.06.11,04:44
Kámošovi už ten hologram sčernel - žeby odraz duše?
To teda iste, ale tej, predávajúcej.
Letko
15.06.11,04:45
Keď som sa ho pýtal, či mu to v niečom pomáha, tak sa nejak nechcel vyjadriť, ale aj tak ho stále nosí na ruke.
Tweety
15.06.11,04:51
Keď som sa ho pýtal, či mu to v niečom pomáha, tak sa nejak nechcel vyjadriť, ale aj tak ho stále nosí na ruke.
Možno mu je blbé priznať, že naletel.:)
ludmilla
15.06.11,05:29
Podľa mňa účinkuje na tom istom princípe ako talizman pre šťastie. keď tomu veríš pomáha ti.
Akurát sa snáď podarilo výrobcom povýšiť silikón na zlato. Pri pomyslení koľko stojí výroba takéhoto náramku :rolleyes::rolleyes: už to hovorí o fantastickej marži. Už len to predať ten výrobok, ktorý má v skutočnosti hodnotu pár eur s účinkom placeba za toľko peňazí to je geniálny marketing.
Letko
16.06.11,03:34
:) Cez eBay som si objednal nejaké oblečenie a ako darček mi prišiel náramok Power Balance. Takže jeho hodnota je tak max. pár centov, pretože to oblečenie stálo 3 Eurá a poštovné zadara.
arizona
16.06.11,06:55
Mne tiez obcas chodia nejake spamy na mail, kde ponukaju tento naramok ako darcek zdarma.
pivko
17.06.11,13:05
Nadal ho mal a vyhral Roland Garros;):D:eek:
kabaret
18.06.11,16:17
Chcel by som sa spýtať, keď mám obvod zápästia nejakých 17 cm akú veľkosť si mám objednať ? Ďakujem
Gina Er
18.06.11,16:23
Chcel by som sa spýtať, keď mám obvod zápästia nejakých 17 cm akú veľkosť si mám objednať ? Ďakujem
veď 17,nie?
video1983
18.06.11,16:31
nie 26 radsej :DD
kabaret
18.06.11,16:33
čo mi hovorili tak to sa nejak označuje ta veľkosť ......
Letko
19.06.11,08:49
Vie mi niekto vysvetliť, ako by mal ten náramok fugnovať? Budem vedieť lietať ako superman?
lujza.j
19.06.11,09:37
Vie mi niekto vysvetliť, ako by mal ten náramok fugnovať? Budem vedieť lietať ako superman?

a čo si tak napríklad prečítať 45príspevkov z tejto témy:D alebo:
http://www.google.sk/#hl=sk&source=hp&q=power+balance+naramok+diskusia&oq=Power+balance+naramok&aq=4&aqi=g10&aql=&gs_sm=c&gs_upl=1969l1969l0l1l1l0l0l0l0l140l140l0.1l1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=1f9808551e57ba69&biw=1024&bih=645
Letko
20.06.11,03:36
Benko
20.06.11,06:57
Ahoj, vie mi niekto povedať koľko berie Nadal za to, že nosí ten náramok? Možno by som do toho šla za tie peniaze.
Benko
20.06.11,07:15
Možno viem niečo iné, nejde o výkon ide o reklamu. Za tú by som si nechala platiť.
Mihi
20.06.11,07:27
Ja neverím, že to môže fungovať. Podľa mňa to je reklamný ťah a ľudia sa nechajú namotať. Ak by to malo také účinky, tak by som sa možno obávala aj vedľajších účinkov...
Zoltan Miklos
21.08.11,16:08
apropo hologram: na kazdej bankovke Eura je tiez hologram a predsa ta chudera mena akosi nevie vyzdraviet a nabrat na sile... :-D
rudopp
21.08.11,19:16
Vie mi niekto vysvetliť, ako by mal ten náramok fugnovať? Budem vedieť lietať ako superman?

Lietať nie.

Ale keď porovnáš cenu / úžitková hodnota - - zdvihne ťa to zo stoličky:D
ehsan ullah
28.08.11,08:05
ak mate zaujem o power balance naramky, cena 10e, su kupene priamo od oficialneho vyrobcu...
ceny 30e su len zbytocne predrazene

:)
Zdravim, tak za tych 10€ by som bral, ale potrebujem vacsi s obvodom 21-22 cm. Je aj taka moznost?
:)[/QUOTE]
za tych 10 by som si zobrala aj ja ...28-39 sa MI ZDA ZBYTOCNE DRAHE...JA TIEZ POTREBUJEM VACSI OBVOD.DAKUJEM
ehsan ullah
28.08.11,08:08
ak mate zaujem o power balance naramky, cena 10e, su kupene priamo od oficialneho vyrobcu...
ceny 30e su len zbytocne predrazene

:)
Zdravim, tak za tych 10€ by som bral, ale potrebujem vacsi s obvodom 21-22 cm. Je aj taka moznost?
:)[/QUOTE]
zet07
01.10.11,08:41
ja som si kupil 2 flase alkoholu a dali mi k tomu 6 ks power balance naramkov:)), nemoze to mat taku hodnotu...je to predrazene
bcjan
01.10.11,09:56
počul niekto o biorezonancii? tiez som tomnu neveril a odkedy som tuto liecbu podstupil - odvtedy nefajcim!!!!je to mozne ze aj ten naramok takto funguje
buchač
01.10.11,12:59
počul niekto o biorezonancii?
...áno...
tiez som tomnu neveril
...a ani neuverím ...
a odkedy som tuto liecbu podstupil
...a ani nemienim...
- odvtedy nefajcim!!!!
...daj si ešte zo dva- tri cyklusy ...
1. možno prestaneš chlastať
2. možno už nebudeš potrebovať " perník "...
3. možno k rozumu prídeš...
je to mozne ze aj ten naramok takto funguje
...skús a uvidíš........len drísty sú to...

...;):rolleyes::cool:
lujza.j
01.10.11,13:08
kolega nosil tento náramok, minule mi hovorí, že dával si ho dole a roztrhol sa mu a ja že ako to teraz bez neho zvláda:D:D:D a on nato, že mu je lepšie, že ruka na ktorej náramok mal mu tŕpla, teraz už netŕpne. :rolleyes:
zavis1
10.10.11,14:46
zdravim ak mate zaujem o power balance naramky tak mi napiste sukromnu spravu cena je 5€
kira
10.10.11,15:08
Som neveriaci Tomáš no dala som sa nahovoriť/ prvý a posledný krát/ a kúpila som ho dcére - veď ak to nepomôže, hádam neuškodí. Výsledok? Už sme ho reklamovali a či pomohol? Podľa mňa je všetko len a len v hlave. 28 eurový doplnok na ruke. Veríme čomu chceme.
Pekný deň
pafendorf
10.10.11,15:25
Mam tusenie ze zacnem predavat kamene so sutru , uz len vymysliet ake pozitivne ucinky tento suter bude mat ... prepacte ale tiez tomu neverim ... ako Kira vravi moze to byt max. Psychologicky jav :D
pivko
11.10.11,08:27
Dnes om tie naramky videl na trhu Pattayi po 20 Bath co je cca 5centov. ked ma niekto zaujem tak donesiem zo 2 vrecia.:D:D:D
SamuelSK
11.10.11,18:08
Staci ak na vas poslem svojto RTW a budete utekat odusu rychejsie aj bez naramku, skor ho zahodite, nech vas nespomaluje :D

Asi tiez nieco vymyslim, nejaku power balance helmu, alebo nieco take a bude z alobalu.
lujza.j
12.10.11,15:29
Dnes om tie naramky videl na trhu Pattayi po 20 Bath co je cca 5centov. ked ma niekto zaujem tak donesiem zo 2 vrecia.:D:D:D
mimotemy už som na teba myslela, že si išiel "domov":D jasné prines dáme si aj na nohy:---:D:D
maro724
14.01.12,10:02
Dobrý deň.
Ak ešte ich máte,tak sa ozvite.