Erika686
29.09.10,14:36
Viem, ze nikto nie je vestec, ale zaujimalo by ma, ci si myslite, ze ceny dost poskocia. Staviame dom, zariadovanie bude na buduci rok, ale ja by som si spotrebice a nejake nabytky koli tomu chcela kupit do konca roka.
Myslite si, ze to vyrazne ovplyvni cenu?
marleau
29.09.10,15:40
Ja si myslím,že to jedno percento nie,ale zvýšenie ceny energií,pohonných hmot ap. určite.
ivantt
29.09.10,15:49
Myslím si, dokonca som presvedčený že to ceny ovplyvní. Vyššia aDPH, vyššie ceny pohonných hmôt takže aj ceny sa navŕšia. Jediné komu to neprospeje bude štátna pokladnica. Čím vyššie dane tým menší príjem. Vlastne tým viac budu odrbkávať podnikatelia štát. Keby boli dane nižšie, tvrdšie postihy aj kasa by sa skôr naplnila lebo pre pár šupiek sa neoplati podvádzať. Ale to je len môj názor a môžem sa mýliť...
pivko
29.09.10,15:55
Viem, ze nikto nie je vestec, ale zaujimalo by ma, ci si myslite, ze ceny dost poskocia. Staviame dom, zariadovanie bude na buduci rok, ale ja by som si spotrebice a nejake nabytky koli tomu chcela kupit do konca roka.
Myslite si, ze to vyrazne ovplyvni cenu?
Podľa mňa sa kríza stále prehlbuje, nezamestnaných pribúda tak že nábytok , stavebný materiál , elektrospotrebiče na budúci rok ešte určite nezdražejú.