Lenushqa007
30.09.10,07:09
Ahojte... Chcem sa spýtať, ako to tu funguje... Síce som sa prihlásila, ale keď dám, že úprava profilu, tak mi to vyhodí, že musím byť zaregistrovaná alebo prihlásená. Prihlásim sa teda znovu, no žiadna zmena... Neviem teda, že na akom princípe porada funguje.. Musím tu byť napríklad určitú dobu, alebo poslať niekoľko článkov, reakcií aby ma to pustilo ďalej a otvorilo mi to aj iné možnosti? Napríklad pridať fotografiu, alebo mesto atď.
Ďakujem :)
Chobot
30.09.10,07:38
Ahojte... Chcem sa spýtať, ako to tu funguje... Síce som sa prihlásila, ale keď dám, že úprava profilu, tak mi to vyhodí, že musím byť zaregistrovaná alebo prihlásená. Prihlásim sa teda znovu, no žiadna zmena... Neviem teda, že na akom princípe porada funguje.. Musím tu byť napríklad určitú dobu, alebo poslať niekoľko článkov, reakcií aby ma to pustilo ďalej a otvorilo mi to aj iné možnosti? Napríklad pridať fotografiu, alebo mesto atď.
Ďakujem :)

Keď sa prihlasuješ, tak v tom malom zelenom políčku, kde píšeš svoje užívateľské meno a heslo je okienko "Zapamätať?". To zaškrtni, ak chceš byť trvalo prihlásená, inak sa musíš pre každé nové okno prihlasovať.

A na porade sú isté obmedzenia, napr. obrázky a hypertextové odkazy môžeš do príspevkov pridávať až od určitého počtu príspevkov.
Lenushqa007
30.09.10,15:48
Ďakujem pekne za radu :-) Tak teda budem príspevkovať, aby ma to pustilo aj ďalej...

Pekný večer prajem
rybanka71
05.10.10,14:09
Keď sa prihlasuješ, tak v tom malom zelenom políčku, kde píšeš svoje užívateľské meno a heslo je okienko "Zapamätať?". To zaškrtni, ak chceš byť trvalo prihlásená, inak sa musíš pre každé nové okno prihlasovať.

A na porade sú isté obmedzenia, napr. obrázky a hypertextové odkazy môžeš do príspevkov pridávať až od určitého počtu príspevkov.
a koľľko príspevkov treba mať,aby som mohla pridať foto?
Lenushqa007
06.10.10,06:55
Noo, to je celkom dobrá otázka :-)
rybanka71
06.10.10,06:57
Noo, to je celkom dobrá otázka :-)
no a to som sa nikde nedočítala,tak sa pýtam,a odpoveď..........
Chobot
06.10.10,07:12
a koľľko príspevkov treba mať,aby som mohla pridať foto?

To neviem presne. Možno 15? Však vyskúšaj a uvidíš....:rolleyes:
rybanka71
06.10.10,07:17
To neviem presne. Možno 15? Však vyskúšaj a uvidíš....:rolleyes:
ved som skúšala a nič,aj som foto zmenšila na požadovanú velkosť a nič,tak skúsim zasa,na tom svet nestojí.....