1lucinda1
30.09.10,09:05
Dobry deň ja sa chcem opytat ako sa da natrvalo odhlasit z porady.Proste zrušit svoj učet na porade.Nikde som to nenašla a tak neviem ako na to.Teraz sa pytam len tak čisto teoreticky.Odlasit sa nechcem ale čo ak v buducnosti ano.Ďakujem.
Chobot
30.09.10,07:34
Dobry deň ja sa chcem opytat ako sa da natrvalo odhlasit z porady.Proste zrušit svoj učet na porade.Nikde som to nenašla a tak neviem ako na to.Teraz sa pytam len tak čisto teoreticky.Odlasit sa nechcem ale čo ak v buducnosti ano.Ďakujem.

Raz založeného užívateľa sa v súčasnosti nedá vymazať. Ak niekto nechce viac na poradu prispievať, nemusí, stačí sa odhlásiť a viac sa neprihlasovať.

Veď každý užívateľ má na porade príspevky, čo by bolo potom s nimi?

Jedine administrátor dokáže zrušiť užívateľský profil a vymazať hromadne jeho príspevky. Ale robí sa to len výnimočne, vtedy, ak užívateľ hrubo a opakovane porušuje etiketu.
1lucinda1
30.09.10,10:15
Ďakujem za odpoveď.Ja som myslela že by sa zrušil iba ten ktory učet a prispevky by ostali ale ono to asi nejde jedno bez druheho.Ešte raz vdaka.
Chobot
30.09.10,10:29
Ďakujem za odpoveď.Ja som myslela že by sa zrušil iba ten ktory učet a prispevky by ostali ale ono to asi nejde jedno bez druheho.Ešte raz vdaka.

Administrátor má nejaké nástroje na vylúčenie člena či zablokovanie prístupu. Ale z vlastnej vôle sa člen nemôže zrušiť. Môže sa len neprihlasovať na poradu.
misomiso
30.09.10,10:33
Administrátor má nejaké nástroje na vylúčenie člena či zablokovanie prístupu. Ale z vlastnej vôle sa člen nemôže zrušiť. Môže sa len neprihlasovať na poradu.

Ale z vlastnej vole moze naposat taky prispevok, za ktory ho Richard vyluci. Takze si dostala navod, ako sa vymazat. :)
hubatá
30.09.10,19:41
Skús nadávať tak ako sa moja vnučka naučila prvý deň v škôlke ..... a Riško ťa hneď vylúči. Zoznam nadávok na požiadanie pošlem v ss.
Heni
30.09.10,19:51
prípadne si zmeň heslo tak, aby si si zadala náhodne pobehanie prstami po klávesnici :--- a nebudeš sa vedieť už viac prihlásiť :---
pepsikova
01.10.10,04:13
Ďakujem za odpoveď.Ja som myslela že by sa zrušil iba ten ktory učet a prispevky by ostali ale ono to asi nejde jedno bez druheho.Ešte raz vdaka...


...luca, však si tu dokopy mesiac aj niečo a už sa chceš natrvalo odhlásiť?...si nevedela, do čoho ideš, keď si sa prihlasovala???...
..to sme takí nehodní, že už sem nechceš ani kuk??..
alla66
01.10.10,04:32
prípadne si zmeň heslo tak, aby si si zadala náhodne pobehanie prstami po klávesnici :--- a nebudeš sa vedieť už viac prihlásiť :---

Nové heslo sa musí znova potvrdiť. 2x nevstúpiš do tej istej rieky, resp. 2x nepobeháš po tých istých tlačítkach;) riešením bude odhlasenie a ignorovanie tejto stránky.
Stanislav 1975
01.10.10,05:43
prípadne si zmeň heslo tak, aby si si zadala náhodne pobehanie prstami po klávesnici :--- a nebudeš sa vedieť už viac prihlásiť :---

to nefunguje...:),súhlasím skor s Allou- totiž existuje niečo také ako zabudnuté heslo...:D
1lucinda1
01.10.10,07:32
No ja som sa iba pytala ako sa odhlasit a nieže sa chcem odhlasit.To bolo iba zo zvedavosti lebo som to tu nikde nenašla a na takych podobnych sforach to zvykne byt že sa da učet zrušit,tak preto.Ja som na porade zavisla ako sa zo mna smeju doma,praveže je tu kopec toho čo ma zaujima a ked raz začnem čitat neviem kedy prestat.A ešte sa mi pači aj to že su tu ludia ktory takto nezištne pomožu a poradia v čomkolvek.Ked čitam prispevky a vidim nick tak mam pocit akoby to bola jedna velka rodina a hovorim si toto meno už poznam aj od toho som čitala prispevok.To len na okraj aby ste ma nepochopili zle alebo sa nedobaj niekto neurazil to som nemala v umysle.
pepsikova
01.10.10,08:14
No ja som sa iba pytala ako sa odhlasit a nieže sa chcem odhlasit.To bolo iba zo zvedavosti lebo som to tu nikde nenašla a na takych podobnych sforach to zvykne byt že sa da učet zrušit,tak preto.Ja som na porade zavisla ako sa zo mna smeju doma,praveže je tu kopec toho čo ma zaujima a ked raz začnem čitat neviem kedy prestat.A ešte sa mi pači aj to že su tu ludia ktory takto nezištne pomožu a poradia v čomkolvek.Ked čitam prispevky a vidim nick tak mam pocit akoby to bola jedna velka rodina a hovorim si toto meno už poznam aj od toho som čitala prispevok.To len na okraj aby ste ma nepochopili zle alebo sa nedobaj niekto neurazil to som nemala v umysle...

..tak to si ma potešila...a iste aj ostatných, ktorí ti radili...a my ťa radi uvidíme (prečítame) v príspevkoch...krásny deň ti prajem...
Katy a R
01.10.10,08:20
Raz založeného užívateľa sa v súčasnosti nedá vymazať. ...

.. nuž toto ma zaskočilo:D .. som tu na večné veky:confused::confused::confused::mee:
Tuším musím začať držať "bobríka mlčanlivosti" ... ak si to aj moje vnúčatá raz budú čítať:D:D
Danila
01.10.10,08:27
.. nuž toto ma zaskočilo:D .. som tu na večné veky:confused::confused::confused::mee:
Tuším musím začať držať "bobríka mlčanlivosti" ... ak si to aj moje vnúčatá raz budú čítať:D:DZdá sa, že na večné;).......môj jeden taký pokus nadobro to zabaliť nevyšiel, vraj to možné nie je, a tak čo už, keď nás tu má admin nadovšetko rád......:)
Tweety
01.10.10,08:38
To je, ako upísať sa čertu, ale z toho prihlásenia peklo určite nehrozí.:---
kukučka
01.10.10,08:41
Danilka sa ti podarilo ma poriadne :D:D:D
Katy a R
01.10.10,14:54
Zdá sa, že na večné;).......môj jeden taký pokus nadobro to zabaliť nevyšiel, vraj to možné nie je, a tak čo už, keď nás tu má admin nadovšetko rád......:)

Danila, aspoň niekto nás má rád;):D .. len aby to nebolo podobné ako v tom liste, čo pred časom koloval (určite poznáte)
- že ak na vás nikto nemyslí .... tak sme tu my .. podpis "Daňové riaditeľstvo SR";)

.. ale idem už držať toho bobríka mlčanlivosti radšej (v poslednej dobe sa mi nejako zvýšil počet príspevkov ...:mee:)
hubatá
01.10.10,15:34
A budeš tu s nami na večné časy a nikdy inak - tak ako so Sovietskym zväzom. A je to !!!
Katy a R
02.10.10,22:18
.. Aj tak mi to nedá ... niežeby mi nelichotilo byť nesmrteľnou :D - a tiež ma teší, že nás má admin rád:confused:;).. ale predsa len si myslím, žeby takáto možnosť mala byť :confused:

.. aj mi to bolo divnô, že tak pribúda členov - nuž ale, keď žiadny neubudne:D;):D