MILAN.ZA
30.09.10,11:37
zamestnavatel ma vyslal na tuzemsku SC, kde mi objednal ubytovanie a stravovanie. Sumu za ubytovanie a stravu nad 18 hod som vyplatil v hotovosti vlastnymi peniazmi na recepcii, kde mi dali fakturu. Problem je v tom, ze suma za ranajky, obed a veceru bola vyssia ako zakonom urcene stravné a zamestnavatel mi tvrdi, ze rozdiel si hradim z vlastneho!!!!! ja som si tam nic neobjednaval, dostal som ako stravu to, co mi objednal zamestnavatel a inde som sa nemal kde stravovat (bolo to mimo mesto), ani som sa tak sam nerozhodol. Je zamestnavatel povinny preplatit mi celu sumu, teda ubytovanie aj stravu, ktoru som platil v hotovosti na hoteli?
JAJA11
30.09.10,09:53
zamestnavatel ma vyslal na tuzemsku SC, kde mi objednal ubytovanie a stravovanie. Sumu za ubytovanie a stravu nad 18 hod som vyplatil v hotovosti vlastnymi peniazmi na recepcii, kde mi dali fakturu. Problem je v tom, ze suma za ranajky, obed a veceru bola vyssia ako zakonom urcene stravné a zamestnavatel mi tvrdi, ze rozdiel si hradim z vlastneho!!!!! ja som si tam nic neobjednaval, dostal som ako stravu to, co mi objednal zamestnavatel a inde som sa nemal kde stravovat (bolo to mimo mesto), ani som sa tak sam nerozhodol. Je zamestnavatel povinny preplatit mi celu sumu, teda ubytovanie aj stravu, ktoru som platil v hotovosti na hoteli?


Podľa paragrafu 5 ods 6 a 7 zákona o cest. náhradách, ak zamestnávateľ zabezpečí stravovanie, tak sa cestovné kráti. Vo vašom prípade nemáte nárok na stravné, pretože zamestnávateľ zabezpečil stravovanie počas celého dňa.
Z toho mi vyplýva, že vy si vlastne nemusíte robiť cesťák na stravné a zamestnávateľ si môže dať celú faktúru do nákladov :o
MILAN.ZA
30.09.10,11:00
dik,
ale ja som si stravu zaplatil z vlastného a zamestnavatel mi tu sumu za stravu nechce preplatit, len do vysky stravneho!!!
Chobot
30.09.10,11:24
dik,
ale ja som si stravu zaplatil z vlastného a zamestnavatel mi tu sumu za stravu nechce preplatit, len do vysky stravneho!!!

Pravdepodobne si v práve, za chvíľu zdôvodním..

Takže ty si bol na pracovnej ceste (PC). Ubytovanie si si zaplatil, to ti je zamestnávateľ povinný preplatiť celé.

Ďalej máš nárok na stravné. Nepíšeš, koľko hodín si strávil na pracovnej ceste, ale z textu dedukujem, že to bolo viac ako 18 hodín. Trochu nechápem tomuto textu: "...stravu nad 18 hod som vyplatil v hotovosti ...". Komu si vyplatiť stravu v hotovosti. Koľko to bolo? Chápem to tak, že v hoteli si si platil stravu sám. To je v poriadku, veď na to by si mal dostať stravné. Ak si zaplatil viac, ako je stravné, tak to ide z tvojho vrecka. AK menej, tak je to pre teba plus.

Teraz sa to komplikuje s tými raňajkami. Ak boli raňajky súčasťou ubytovania (viac som o téme raňajky v rámci ubytovania písal tu (http://www.porada.sk/1443004-post135.html)), tak si môžeš uplatniť vo vyúčtovaní pravidlo, ktoré je popísané v § 5 ods. 7 zákona o CN:

(6) Ak má zamestnanec na pracovnej ceste preukázane zabezpečené bezplatné stravovanie v celom rozsahu, zamestnávateľ mu stravné neposkytuje. Ak má zamestnanec na pracovnej ceste preukázane zabezpečené bezplatné stravovanie čiastočne, zamestnávateľ stravné určené podľa odsekov 1, 2 alebo 5 kráti o 25 % za bezplatne poskytnuté raňajky, o 40 % za bezplatne poskytnutý obed a o 35 % za bezplatne poskytnutú večeru z ustanovenej sumy stravného pre časové pásmo nad 18 hodín alebo z najvyššej dohodnutej sumy stravného podľa odseku 5.

(7) Ak má zamestnanec na pracovnej ceste v rámci ubytovacích služieb preukázane poskytnuté raňajky, zamestnávateľ stravné podľa odsekov 1, 2 alebo 5 kráti spôsobom ustanoveným v odseku 6.

To znamená, že aj keby raňajky boli vyčíslené vyššou sumou, než je 25% z denného stravného, tak ti môžu stravné krátiť len max. do výšky 25%. Takže za ten deň, kedy ti boli v rámci ubytovania poskytnuté raňajky, sa tu bude denný nárok (8,30) krátiť len na sumu 6,23 EUR. Tých 6,23 máš nárok a je jedno, ako si ich použil.

Ak máš nejaké otázky, alebo ak som niečo chaoticky či zložito napísal, pýtaj sa.
Chobot
30.09.10,14:53
dik,
ale ja som si stravu zaplatil z vlastného a zamestnavatel mi tu sumu za stravu nechce preplatit, len do vysky stravneho!!!

Tuto sa mi zdá, že to zase popisuješ inak...

Ak si za stravu zaplatil napr. 15 EUR (5 EUR raňajky a 10 EUR obed a ubytovanie by stálo 50 EUR), tak skutočne zamestnávateľ nie je povinný ti to uhradiť celé. V takom prípade bude tvoj nárok na ten deň nasledovný:

Základný nárok - 8,60 EUR, ktorý sa kráti za poskytnuté raňajky o 25%, teda konečný nárok bude 6,23. Na vyúčtovaní bude teda:

ubytovanie - 50 EUR
raňajky - 5 EUR
stravné - 6,23 EUR

dostaneš: 61,23 EUR. Ty si zaplatil 65 EUR, ten rozdiel je tvoj náklad, lebo si sa draho stravoval.

Najlepšie by asi bolo, keby si uviedol konkrétne čísla a priložil kópiu dokladu o ubytovaní a stravovaní.
MILAN.ZA
30.09.10,20:42
DRAHO STRAVOVAL? JA SOM SI STRAVU NEOBJEDNAVAL...UBYTKO I STRAVU OBJEDNAL ZAMESTNAVATEL...ANI SOM NETUSIL, KOLKO BUDEM NAKONIEC PLATIT:(
MILAN.ZA
30.09.10,20:49
upresnim este nieco k tvojim otazkam ohladom platenia:
bol som vyslaný na SC do konkretneho hotela, kde uz bolo objednane aj stravovanie. ja som si ho neurcil, prisiel som , dostal som ranajky, obed, veceru a izbu, vsetko som zaplatil z vlastneho, ubytko 4O€
a stravu za R-O-V 15€. teda som zaplatil 55€, zamestnavatel mi ale chce uhradit len 40 plus 8,60€. no ja nema predsa dostat stravne-teda nahradu za neposkytnutu stravu,..ale mali by mi preplatit tych 15€, kt. som platil za stravu v hoteli, kt. som si sam neobjednal ani nevybral. ak by mi zamestnavatel objednal stravu za 100€ na den, mam si rozdiel medzi 100€ a 8,60€ platit JA??????
veronikasad
30.09.10,20:51
DRAHO STRAVOVAL? JA SOM SI STRAVU NEOBJEDNAVAL...UBYTKO I STRAVU OBJEDNAL ZAMESTNAVATEL...ANI SOM NETUSIL, KOLKO BUDEM NAKONIEC PLATIT:(
Zamestnávatel by ti mal preplatiť celú faktúru (pokial súčasťou stravy nie sú alkohol.nápoje a pod.), avšak stravné nad limit je u teba predmetom dane ako nepeňažný príjem

Pozri § 5 odst 5 Zákona o dani z príjmov

(5) Okrem príjmov, ktoré nie sú predmetom dane podľa § 3 ods. 2, nie je predmetom dane ani

a) cestovná náhrada poskytovaná v súvislosti s výkonom závislej činnosti do výšky, na ktorú vznikne zamestnancovi nárok podľa osobitných predpisov, 15) vrátane vreckového poskytovaného pri zahraničnej pracovnej ceste do výšky 40 % nároku na stravné ustanovené týmito predpismi

mimotemyNepíš prosím veľkými písmenami - zle sa to číta ...
MILAN.ZA
30.09.10,21:10
stravne nad limit? ved pokial by mi vyplatili tych 15€, ktore som musel za stravu zaplatit, nemal by som dostat zoadne stravne,..kedze strava mi bola zabezpecena...ci sa mylim? ved mne tymto nevznika ziaden prijem
veronikasad
30.09.10,21:12
stravne nad limit? ved pokial by mi vyplatili tych 15€, ktore som musel za stravu zaplatit, nemal by som dostat zoadne stravne,..kedze strava mi bola zabezpecena...ci sa mylim? ved mne tymto nevznika ziaden prijem
ale za stravu si zaplatil viac ako je nárok na stravné v zmysle Zákona o cestovných náhradach, preto ide o stravné nad limit. Vzniká ti nepeňažný príjem (vo forme konzumácie stravy).
veronikasad
30.09.10,21:16
Kolko si zaplatil za celodennú stravu ?

Stravné pri prac. ceste nad 18hod. je 8,30€
MILAN.ZA
30.09.10,21:16
aj ked som to neobjednal ja, ale mi to urcil zamestnavatel????? ako sa mam branit, ked vopred neviem, kde a za kolko sa budem stravovat? nebolo to prvy raz, co sme viaceri boli v takej situacii. firma nam objedna drahe stravovanie a i tak nam preplati len 8,60 na den a mi si mae cvakat i 20€ na den?
MILAN.ZA
30.09.10,21:19
prezeniem to: ak by mi objednali hotel aj so stravou, kde za ROV zaplatim z vlastneho napr. 100€, ktore tam doslovne musim zaplatit,..budem stratovy denne vyse 90€ ????? to je nejake uletene....
MILAN.ZA
30.09.10,21:22
za stravu som platil 15€
veronikasad
30.09.10,21:24
za stravu som platil 15€
podmienky pracovnej cesty treba dohodnúť so zamestnávatelom pred nástupom na prac.cestu.
MILAN.ZA
30.09.10,21:28
no, pre buducnost asi ano,...no pravnicka spacializujuca sa na cestovne nahrady mi povedala , ze stravne sa vyplaca len vtedy, ked strava nebola poskytnuta, ci uz bezplatne, alebo za uhradu-teda objedanim zamestnavatela...a v tomto pripade zamestnavatel tarchu preniesol na zemestnanca...podla nej som v prave, ak ziadam na zaklade potrdenky o zaplateni vyplatit celu sumu, teda 15€, co je pre zamestnavatela nakladova položka,..
MILAN.ZA
30.09.10,21:31
:confused:
ak je direktivnym rozhodnutim urcena forma stravovania na SC zo strany zamestnavatela, nemoze predsa uviest zamestnanca do znevyhodnenej situacie voci stavu, keby mu stravu nezabezpecil a vyplatil mu stravne
veronikasad
30.09.10,21:31
no, pre buducnost asi ano,...no pravnicka spacializujuca sa na cestovne nahrady mi povedala , ze stravne sa vyplaca len vtedy, ked strava nebola poskytnuta, ci uz bezplatne, alebo za uhradu-teda objedanim zamestnavatela...a v tomto pripade zamestnavatel tarchu preniesol na zemestnanca...podla nej som v prave, ak ziadam na zaklade potrdenky o zaplateni vyplatit celu sumu, teda 15€, co je pre zamestnavatela nakladova položka,..
netvrdím, že ti ju zamestnávatel nemá preplatiť, len rozdiel medzi sumou ktorú si zaplatil a stravným v zmysle zákona o cestovných náhradách je pre teba nepeňažný príjem - túto sumu ti vo výplate zdania sadzbou 19 %.
MILAN.ZA
30.09.10,21:32
ci tu uz zamestnanec nema ziadne pravo a musi robit len to, co mu niekto urci, i ked pocas prac. doby prichadza vinou firmy o peniaze?
veronikasad
30.09.10,21:33
:confused:
ak je direktivnym rozhodnutim urcena forma stravovania na SC zo strany zamestnavatela, nemoze predsa uviest zamestnanca do znevyhodnenej situacie voci stavu, keby mu stravu nezabezpecil a vyplatil mu stravne
Ešte raz - zamestnávatel nič neporušil, ty si si nedohodol podmienky pracovnej cesty pred nástupom. Neznalosť zákona neospravedlňuje.
MILAN.ZA
30.09.10,21:34
tak zdanovat niekomu nieco, co dostal z rozhodnutia ineho....ak je to tak, tak ten zakon je dost blby,...to nech mi neobjednavaju ziadnu stravu a i tak mi vyplatia len 8,60...a ja nepridem o ziadne peniaze
MILAN.ZA
30.09.10,21:37
i tak dik za tvoj cas
veronikasad
30.09.10,21:40
Milan budem veľmi mimotemy

Tá daň robí 1,27€. Viem, že si nahnevaný, ale vieš koľko nezamestnaných by išlo rado na akúkoľvek pracovnú cestu.

Určite som ťa týmto nepotešila, ale aspoň budeš vedieť ako sa zariadiť, ak ťa bude zamestnávatel na inú prac.cestu vysielať.
Magma
05.01.12,08:31
Chcem sa spýtať ako je to v roku 2011, zamestnanec bol na SC, kde mal poskytnuté bezplatné stravovanie na celý deň, nevyplatí sa mu stravné. Ale stravovanie bolo poskytnuté vo výške viac ako je stravné na celý deň. Čo s tým rozdielom medzi stravným a skutočnou výškou poskytnutého stravovania? je to zdaniteľný príjem pre zamestnanca a čo odvody?
Magma
05.01.12,11:23
nikto nevie?