Mgr.Shrek
30.09.10,10:43
Mám otázku.
ZC je zamestnaný na dobu neurčitú. Je možné s ním skončiť PP a potom ho znova prijať a dať 3 mesačnú skúšobnú dobu?
Znova by šlo o PP na dobu neurčitú.
Ďakujem
zalobaba
30.09.10,09:13
Mám otázku.
ZC je zamestnaný na dobu neurčitú. Je možné s ním skončiť PP a potom ho znova prijať a dať 3 mesačnú skúšobnú dobu?
Znova by šlo o PP na dobu neurčitú.
Ďakujem

http://www.porada.sk/member.php?u=153674

:confused:
Mgr.Shrek
30.09.10,09:14
nerozumiem.....
Lianka
30.09.10,09:15
Shrek, taketo otazky by sme sa mali pytat my teba (Mgr. pravnik), nie? :)
Mgr.Shrek
30.09.10,09:17
áno som....a aj keď si myslím, že som dobrý, všetko si overujem, lebo § je veľmi pokrútený :)
hanelie
30.09.10,10:10
Mám otázku.
ZC je zamestnaný na dobu neurčitú. Je možné s ním skončiť PP a potom ho znova prijať a dať 3 mesačnú skúšobnú dobu?
Znova by šlo o PP na dobu neurčitú.
Ďakujem
asi by bolo treba poznať nejaké bližšie info, lebo inak to nedáva logiku
Mgr.Shrek
30.09.10,10:13
asi by bolo treba poznať nejaké bližšie info, lebo inak to nedáva logiku

Logiku v tom hľadať netreba. Dostal som za úlohu vyriešiť situáciu, keď zľ nie je so zc spokojný, ale chce mu dať ešte šancu v podobe 3 mesiacov. ZC s tým súhlasí. Preto by som chcel vedieť, či to je možné, lebo podľa mňa áno.
drobeceva
30.09.10,10:17
...sú to trošku čudné praktiky / v dnešnej dobe nie nemožné/, zbytočné papierovačky ...odhlášky a náhlašky na SP, ZP ..
ale myslím, že áno.
Nie by platilo pri dobe určitej...
hanelie
30.09.10,10:20
a akú mu dá výpoveď?
ak bude zc súhlasiť s dohodou, tak jasná špekulácia od zľ aby nemusel platiť odstupné, v skúšobnej dobe prepustí aj bez dôvodu.........no ale to už je mimotemy
Chobot
30.09.10,10:22
Logiku v tom hľadať netreba. Dostal som za úlohu vyriešiť situáciu, keď zľ nie je so zc spokojný, ale chce mu dať ešte šancu v podobe 3 mesiacov. ZC s tým súhlasí. Preto by som chcel vedieť, či to je možné, lebo podľa mňa áno.

Ja si tiež myslím, že je to možné.
drobeceva
30.09.10,10:22
a akú mu dá výpoveď?
Anka, pochopila som, že v danom prípade o ukončenie v SD
Mgr.Shrek
30.09.10,12:28
a akú mu dá výpoveď?
ak bude zc súhlasiť s dohodou, tak jasná špekulácia od zľ aby nemusel platiť odstupné, v skúšobnej dobe prepustí aj bez dôvodu.........no ale to už je mimotemy

netvrdím, že sa stotožňujem s týmto postupom, ale boss je boss...mimotemy