mackaaa
30.09.10,12:38
Ahojte, nie som si ista, ci som prosbu o radu zaradila spravne, snad hej. Moj otec je taky clovek, ze kazdemu veri, ja tieto telefony skladam ale on nie. Nejaky pan a potom aj pani mu volali ze vyhral zajazd do Tureca pre 2 osoby a ze mu to odovzdaju pri prezentacii ortopedickych vyrobkov za ucasti 3 manzelskych parov unho doma?! Jasne ze reklama a tak im otec povedal ze je to blaf, a ze nema cas ani peniaze, ale oni mu volali uz asi 10x aj pani - vraj sefka ze to nie je podvod ze zajazd ma isty a ze len ta prezentacia je nutna. Ja mu tvrdim, ze je to podvod, on im zacina verit a tesi sa na zajazd. Prosim, uz ste sa s tym niekto stretli? Mne sa tam nechce ist, ani muza tam nemam ako dotiahnut nasilu ale otec z toho robi pomaly peklo v rodine ze mu nedoprajeme zajazd, ak to nie je podvod, tak jasne, ze mu rada pomozem, ale nemam chut niekde vysedavat a nechat si uberat zbytocne cas, mam dve male deti, chodim do roboty aj muz, a cas je nam drahy :( diky za kazdu radu, M.
arizona
30.09.10,10:40
Lianka
30.09.10,10:45
Suhlasim s tvojim nazorom, taketo firmy mi volaju velmi casto a kazdu taku "vyhru", ktora je presne podla scenara, ktory opisujes, odmietam. Ak nemas cas, ani chut, tak tam nechat. Radsej otcovi slubte, ze mu zaplatite nejaky zajazd vy (a ma istotu, ze sa zajazd uskutocni) alebo pojdete cela rodina niekam spolu (a nielen virtualne).
misoft
30.09.10,12:30
Je to podvod ako z učebnice. Oblbujú, oblbujú a nakoniec oni sa nahrabú a ty máš z toho jedno veľké h***o!