Adiks
30.09.10,13:20
Rád by som sa krátko predstavil, pracujem v s.r.o. ako účtovník. Pochádzam z Košicoch, o rok budem mať na krku štyridsiatku, som ženatý, mám dve dcérky 2,5 ročnú Viktorku a 3 mesačnú Simonku. Mám rád pivo (samozrejme, že priměřene), rockovú a heavymetalovú muziku, a samozrejme svoju prácu. Robiť niečo, čo človeka baví nie je dopriate každému. Mám predstavu, že okrem toho, že si dám od Vás radiť, tak aj sám budem chcieť poradiť, ak sa v tej téme budem vedieť orientovať. Nuž, a to je asi všetko.
arizona
30.09.10,11:21
Vitaj medzi poraďákmi :-)
misoft
30.09.10,14:34
Tuším sa tu pridáva ďalší "postihnutý" :--- - množíme sa, množíme až nás budou milióny :---:---:---:---:---:---.
Takže - Adiks - vitaj medzi porado-bláznami a inak postihnutými :D.
Všetci, ktorí tu zavítajú, majú Dg. Švihnutý Poradou :---, stav - nezvratný.;)
A nebuj še, šicko budze dobre.
hubatá
03.10.10,09:59
Vitaj, ... a neboj sa pána Misofta, on len tak kecá že osprostieš. Nikto z nás nezaostáva za slovenským priemerom, aj keď máme všelijaké nicky: hubatá .......
Lubaba
03.10.10,19:23
Rád by som sa krátko predstavil, pracujem v s.r.o. ako účtovník. Pochádzam z Košicoch, o rok budem mať na krku štyridsiatku, som ženatý, mám dve dcérky 2,5 ročnú Viktorku a 3 mesačnú Simonku. Mám rád pivo (samozrejme, že priměřene), rockovú a heavymetalovú muziku, a samozrejme svoju prácu. Robiť niečo, čo človeka baví nie je dopriate každému. Mám predstavu, že okrem toho, že si dám od Vás radiť, tak aj sám budem chcieť poradiť, ak sa v tej téme budem vedieť orientovať. Nuž, a to je asi všetko.

vitaj a nech sa ti tu darí , nech zoberieš všetky dobré rady a nech ti to tiež dobre "radí"
Adiks
04.10.10,06:36
Ďakujem Vám všetkým.
DanielaSL
04.10.10,06:50
A môžeš zakúsiť aj atmosféru na stretnutí...východniari sa stretnú 15.10. v Prešove. Sleduj tému v "Stretnutiach poraďákov". Tam určite prídeš na to, o čom tá "Porada" je .....:)
misoft
04.10.10,06:53
... a neboj sa pána Misofta, on len tak kecá že osprostieš
:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:--- ;)
Niekto ma fantasticky ocenil, už som narástol 2m od pýchy. :D:D
zk24
04.10.10,06:55
Rád by som sa krátko predstavil, pracujem v s.r.o. ako účtovník. Pochádzam z Košicoch, o rok budem mať na krku štyridsiatku, som ženatý, mám dve dcérky 2,5 ročnú Viktorku a 3 mesačnú Simonku. Mám rád pivo (samozrejme, že priměřene), rockovú a heavymetalovú muziku, a samozrejme svoju prácu. Robiť niečo, čo človeka baví nie je dopriate každému. Mám predstavu, že okrem toho, že si dám od Vás radiť, tak aj sám budem chcieť poradiť, ak sa v tej téme budem vedieť orientovať. Nuž, a to je asi všetko.

Metalovu hudbu? Budeme si rozumiet :) Vitaj ;)
misoft
04.10.10,15:21
rockovú a heavymetalovú muziku
A konkrétne, ktorú spievajúcu "skalu" a hrajúci "ťažký kov"? :---:---:---
buchač
04.10.10,16:41
:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:--- ;)
Niekto ma fantasticky ocenil, už som narástol 2m od pýchy. :D:D

A aký by si bol rád , ak by ešte aj o 2 cm ...;)
Adiks
05.10.10,05:31
Konkrétne Iron Maiden, Judas Priest, Manowar, AC/DC, Deep Purple, Led Zepellin, Metal Church, Metallicu, Metalindu a Tublatanku. A v podstate aj raný (jedno alebo dve "n" ?) Team, kde boli také rockové veci ako Reklama na ticho, či Malá nočná búrka.
pepsikova
05.10.10,05:32
...súhlas s misoftom..a vitaj..tiež môžem skalu a ťažké kovy""...
Oliwa
05.10.10,07:16
[/B]
Rád by som sa krátko predstavil, pracujem v s.r.o. ako účtovník. Pochádzam z Košicoch, o rok budem mať na krku štyridsiatku, som ženatý, mám dve dcérky 2,5 ročnú Viktorku a 3 mesačnú Simonku. Mám rád pivo (samozrejme, že priměřene), rockovú a heavymetalovú muziku, a samozrejme svoju prácu. Robiť niečo, čo človeka baví nie je dopriate každému. Mám predstavu, že okrem toho, že si dám od Vás radiť, tak aj sám budem chcieť poradiť, ak sa v tej téme budem vedieť orientovať. Nuž, a to je asi všetko.
No dúfam, že aj manželku a dcérky máš tiež rád - aspoň tak ako to pivko :)/teda pardon, pivo, lebo "pivko" je jeden z poraďákov;) .../
A aké ho máš najradšej - "chlazené - ze sedmýho schodu...?" :D
Inak vitaj medzi "závislákmi"! Si na rade! :---
Oliwa
05.10.10,07:24
:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:--- ;)
Niekto ma fantasticky ocenil, už som narástol 2m od pýchy. :D:D
Chcela som sa spýtať, že kde :---...? Ale radšej si zahryznem do jazyka... ;)
misoft
05.10.10,12:06
Konkrétne Iron Maiden, Judas Priest, Manowar, AC/DC, Deep Purple, Led Zepellin, Metal Church, Metallicu, Metalindu a Tublatanku. A v podstate aj raný (jedno alebo dve "n" ?) Team, kde boli také rockové veci ako Reklama na ticho, či Malá nočná búrka. HA! - moja krvná skupina (trochu iný Rh faktor) :D:D:D
oliwa: škoda jazyka