wlamik
30.09.10,18:48
Zdravim,

dnes v noci mojmu rootru nejak siblo. Proste nefunguje wireless pripojenie. Ked ho rebootnem tak sa napojim tak na 20 minut potom pripojenie vypadne ak znova kliknem na siet aby som sa na nu napojil, nenapojim sa a siet uplne zmizne, proste ju nevidim- je to vsade na dvoch NB, na iPhone... Skusal som restarart, vsetkych mozne nastavenie, spat na factory settings a nic. Cez kabel mi net ide. Mam rooter Tenda W268R. Nevie nahodou niekto co s tym? dik

Inak rooter je stary 3 mesiace a od zaciatku isiel uplne bz problemov, zacalo to az dnes
tibor.
30.09.10,17:13
- v prvom rade by som pozrel logy - kazdy router ma vlastny log a tam uvidis co sa stalo.
- dalej keby sa tam neda nic pouzitelne vycitat by som dal novsi firmware
- reklamoval

este jeden dotaz - nemas ten router niekde pri radiatori? mozno sa u vas len zacalo kurit a pri zapnutom wifi sa spotraba routra znatelne zvysila a tym sa aj viac zahhrieva - je ho treba lepsie chladit.
wlamik
30.09.10,18:16
no v logu nic podstatne nie je, firmware som novsi dal a nic, pri radiatore nie je. No reklamaciu som zvazoval aj ja, lenze ako naschval som pravdepodobne stratil blocik :/
salvosko
30.09.10,18:55
Mne to robi ked je velmi zima, ale to ho mam zvonka baraku a pod -10 stunov takto blbne. Co asi nebude tento pripad.
Reklamovat.