pyton
14.11.05,23:04
AlexS
15.11.05,07:11
Dobrý článok, keď nám to tvrdil bezpečnostný technik, tak som mu neveril.
PEPO2
12.01.06,18:07
PORADTE prepojil som PC a TV kablom S-VHS dlzka 20m a v nastaveniach nemozem docielit naklonavanie sbvieti tam stale len jeden monitor a pritom by tam mali byt dva ako keby ten TV nebol pripojeny skusil som vsetko od nastaveni grafickej karty PORADTE mi praca s pocitacom je moje zamestnanie takze niesom zaciatocnik
stadur
12.01.06,19:00
A skusil si to kratsim kablom? Mozno su na 20 m velke straty.
Chobot
12.01.06,21:49
PORADTE prepojil som PC a TV kablom S-VHS dlzka 20m a v nastaveniach nemozem docielit naklonavanie sbvieti tam stale len jeden monitor a pritom by tam mali byt dva ako keby ten TV nebol pripojeny skusil som vsetko od nastaveni grafickej karty PORADTE mi praca s pocitacom je moje zamestnanie takze niesom zaciatocnik

Ak vieš typ grafickej karty, tak mi pošli jej presné označenie. Ak nie, pozri, aké vývody má ta karta. Ak má len analógový, tak ako to pripájaš na S-VHS? Máš nejaký adaptér? Máš na graf. karte VIVO? Pokiaľ máš iba jeden výstup (analógový konektor), tak dva monitory nemôžeš nakonfigurovať.

Ak máš všetko čo som hore popísal, a pripájaš TV cez VIVO, tak probém bude len v nastavení. Robí sa to kliknutím na plochu, potom "Vlastnonsti", "Nastavenie", "Spresniť" a tam máš záložku "Displays". Tu môžeš konfigorovať, zapínať alebo vypínať rôzne typy obrazoviek - CRT, LCD, TV. Skús sa v tom preklikať a potom napíš ako si dopadol.

Mne tie
PEPO2
13.01.06,10:43
TOTO vsetko uz skusame dva dni a ziaden pokrok dali sme druhy TV prepojili druhy kabel dlzke 2m ostava nam uz len zmenit graficku kartu ak sa pohneme smerom do predu budem Vas informovat ak Vas este nieco napadne skuste napisat HAJDO 2
lenkak
13.01.06,10:50
Napadá ma jedine vyskúšať pripojenie na inej grafickej karte. Poprípade vyskúšať iný ovládač na graf. kartu.
Chobot
13.01.06,11:06
TOTO vsetko uz skusame dva dni a ziaden pokrok dali sme druhy TV prepojili druhy kabel dlzke 2m ostava nam uz len zmenit graficku kartu ak sa pohneme smerom do predu budem Vas informovat ak Vas este nieco napadne skuste napisat HAJDO 2

A podporuje vôbec tá grafická karta výstup so signálom pre TV? Nie je to len VGA karta s výstupom pre monitor?
PEPO2
16.01.06,11:44
PREPOJENIE tv -PC bolo to v grafickej karte klonovanie uz ide ale nieje dobry obraz behaju tam pasi a mika obrazom