kedalsik
03.10.10,14:39
Nedá sa mi použivať google earth. Vypína sa sám od seba, alebo zamrzne a už sa nerozbehne, musím ho vypnúť. Skúšal som ho preinštalovať (niekoľko krát).
skúšal som prestaviť parametre, trochu sa v tom vyznám , v podstate sa tým živím , ale toto je nad moje schopnosti.
Som správca školskej siete a mám ho nainštalovaný na 30 PC bez problémov , iba doma nejde.
misoft
04.10.10,06:39
Žeby nečakaná návšteva v PC?
CCleaner, kontrola na "návštevy", vymazanie Cookies, skúsiť znova.
tibor.
04.10.10,17:12
problem moze byt v zle nainstalovanej grafickej karte alebo directX, dalej to moze sposobit problem pri zobrazovani na viacerych monitoroch, alebo spustena nejaka miniaplikacia (gadgets) vyuzivajuca directX.
mal by si skusit spustit: "dxdiag" a na kartu "diplay" dolu by malo byt napisane: "No problems found." mozes este skusit par krat spustit oba testy.
misoft
05.10.10,11:45
BTW: Google Earth funguje aj pod DirectX, aj pod OpenGL
kolac
16.01.11,20:21
Mam rovnaky problem. Kedalsik, ako si pochodil ?

Doteraz mi fungoval OK, je pravda ze mam graficku kartu, na ktoru nemam originalne drivre pod win 7 preto mi nefunguju napriklad niektore hry. Ale fungovalo mi to, no teraz sa sam od seba vypina. Preinstalovanie nepomohlo.
Zoltan Miklos
17.01.11,13:23
po tom, co ti padne aplikacia, neskusal si sa pozriet do Event log-u, ci tam nie je zaznam suvisiaci s padom aplikacie?
ak ti zamrzne aplikacia ale nie cely komp (t.j. procesor nie je vytazeny na 100%), bude to v sietovom pripojeny. skus sa pozriet, ci je aplikacia povolene prejst cez firewall.
ale predovsetkym ten event log. ked tam nieco najde, tak to sem zaves.
skuss sa tiez popozerat po anglickych forach ('google earth freezes up').
Dado240
01.11.15,05:57
Zdravím ja mám podobný problém na mobilnom telefóne. V pohode mi to fungovalo aż do doby keď som aktualizoval telefon. Skúšal som aj odinstalovat a znova nainštalovať program, nepomohlo.
Kabaka123
01.11.15,15:17
malwarbyte