Testosterone
03.10.10,20:23
Dobry vecer,

rad by som sa opytal, ako konkretne postupovat pri zmene sidla spolocnosti, ak ho chcem previest na adresu rodinneho domu. Kancelarie v ktorych sa momentalne nachadza moja spolocnost sa nedavno zrusili a momentalne ma nenapada co dalej. :(

Vlastnikmi rodinneho domu su rodicia, cize by som neplatil ziaden najom a rad by som si tu v jednej izbe zriadil vlastnu kancelariu. Pracujem v oblasti online marketingu, takze nejake specialne prostredie k praci nepotrebujem. Oznacit nazov spolocnosti na schranke by samozrejme nebol problem.

Dalsie otazky:

1. Je mozne vyslovene oddelit kancelariu od zvysku domu napr. presnym oznacenim miestnosti? Ide prevazne o to, ze napriklad v pripade kontroly by som nechcel aby inym rodinnym prislusnikov kontrolovali napr. obsah notebookov a podobne. Presnejsie aby kontrolovali len pocitace a majetok spolocnosti.

2. Existuju nejake presne poziadavky na vybavenie kancelarie?

3. Kedze su kancelarske priestory v rekonstrukcii (o com som sa dozvedel az momentalne kedze som aj tak pracoval prevazne z domu), sidlo v OR je nezmenene. Mozu za momentalny stav voci mne existovat nejake sankcie napr. zo strany DU a podobne? :confused:

Dakujem