Pauli.
04.10.10,08:51
máme zamestnanca na dohodu o prac. činnosti v zmluve je uvedená týždenný prac. čas 10 hod., ak zamestnanec tolko hodín za týžden neodpracuje ale napr.: iba 2 hod. má si ostatné odpracovať či mu vyplatíme iba tie dve a zvyšných 8 hod. už nemusí odpracovať?? vopred dakujem za odpovede..))
Timka1
04.10.10,06:54
máme zamestnanca na dohodu o prac. činnosti v zmluve je uvedená týždenný prac. čas 10 hod., ak zamestnanec tolko hodín za týžden neodpracuje ale napr.: iba 2 hod. má si ostatné odpracovať či mu vyplatíme iba tie dve a zvyšných 8 hod. už nemusí odpracovať?? vopred dakujem za odpovede..))


zrejme ten kto písal Dohodu o prac. činnosti mal na mysli maximálne 10 hodín týždenne tak ako je to v ZP, bolo by dobre to pozmeniť v Dohode


§ 228a
Dohoda o pracovnej činnosti
(1) Na základe dohody o pracovnej činnosti možno vykonávať pracovnú činnosť v rozsahu najviac 10 hodín týždenne.


zamestnancovi vyplatíte iba toľko koľko v skutočnosti odpracoval
Pauli.
04.10.10,07:01
ano tak bolo písané že max. 10 hod. týždenne ale ak odrobí menej tak to nevadí?? vyplatí sa iba čo odpracoval?? správne som to pochopila? vdaka
Tweety
04.10.10,07:02
ano tak bolo písané že max. 10 hod. týždenne ale ak odrobí menej tak to nevadí?? vyplatí sa iba čo odpracoval?? správne som to pochopila? vdaka
Správne.
Timka1
04.10.10,07:02
ano tak bolo písané že max. 10 hod. týždenne ale ak odrobí menej tak to nevadí?? vyplatí sa iba čo odpracoval?? správne som to pochopila? vdaka

áno, ak odpracuje menej, vyplatí sa menej, presne toľko koľko odpracoval
Pauli.
04.10.10,07:03
vdaka..))