zsuctaren
04.10.10,12:20
Dobrý den. Mám takýto problém: Pracujem ako účtovníčka na ZŠ a idem na vysokoškolské štúdium exerne. Vychádza mi, že budem chodiť každú stredu a štvrtok v týždni do školy. To znamená, že tie dva dni budem musiet odchádzat z práce o 12.00 hod. Ako máme spraviť nejaku dohodu so zamestnavatelom a upravit pracovný čas. Podla akých zákonov sa mame riadiť???? Dakujem
veronikasad
04.10.10,10:22
Dobrý den. Mám takýto problém: Pracujem ako účtovníčka na ZŠ a idem na vysokoškolské štúdium exerne. Vychádza mi, že budem chodiť každú stredu a štvrtok v týždni do školy. To znamená, že tie dva dni budem musiet odchádzat z práce o 12.00 hod. Ako máme spraviť nejaku dohodu so zamestnavatelom a upravit pracovný čas. Podla akých zákonov sa mame riadiť???? Dakujem
http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-1-3-2009-a.html#140
zsuctaren
04.10.10,10:42
Dakujem pekne. A chcem sa ešte spýtať, platí to aj na vzdelanie s iným zameraním??? Napr. som účtovníčka a chcem dosiahnúť ˇvysokoškolské vzdelanie na iné zameranie ako je účtovníctvo a ekonomika.
zsuctaren
05.10.10,04:42
prosíííím. Ako to vlastne je??????
Tweety
05.10.10,05:11
prosíííím. Ako to vlastne je??????
Prosím, prosím? A prečítala si si pripojený ZP, konkrétne od §153? tam je to všetko pekne uvedené.