monikago
05.10.10,07:08
ahojte, viete mi prosim Vás povedať ako to je, ked sú na strane zamestnanca platené prekážky v práci - ide o to, že na celý rok má zamestnanec možnosť vyčerpať 7 kalendárnych dní resp. 56 hodín na zdravotnú starostlivosť a zaujímalo by ma, že keď idem ako doprovod s maloletým dieťaťom k lekárovi taktiež na priepustku, či sa to započítava do spomínaných 7 kalendárnych dní alebo sa to počíta zvlášť?

Ďakujem za všetky odpovede.
Monika
Tweety
05.10.10,05:10
ahojte, viete mi prosim Vás povedať ako to je, ked sú na strane zamestnanca platené prekážky v práci - ide o to, že na celý rok má zamestnanec možnosť vyčerpať 7 kalendárnych dní resp. 56 hodín na zdravotnú starostlivosť a zaujímalo by ma, že keď idem ako doprovod s maloletým dieťaťom k lekárovi taktiež na priepustku, či sa to započítava do spomínaných 7 kalendárnych dní alebo sa to počíta zvlášť?

Ďakujem za všetky odpovede.
Monika
Počíta sa do 7 PD na sprevádzanie rodinného príslušníka podľa §141ZP.
ewita888
05.10.10,05:14
zvlášť, ty 7, rodinný príslušníci 7
Chobot
05.10.10,07:05
ahojte, viete mi prosim Vás povedať ako to je, ked sú na strane zamestnanca platené prekážky v práci - ide o to, že na celý rok má zamestnanec možnosť vyčerpať 7 kalendárnych dní resp. 56 hodín na zdravotnú starostlivosť a zaujímalo by ma, že keď idem ako doprovod s maloletým dieťaťom k lekárovi taktiež na priepustku, či sa to započítava do spomínaných 7 kalendárnych dní alebo sa to počíta zvlášť?

Ďakujem za všetky odpovede.
Monika

Inak, Monika, si členom od roku 2005 a táto otázka bola na porade zodpovedaná asi 380 krát. Tým, že si zadala novú tému, tak sme ju zodpovedali 381 - krát. Keby si bola nováčik, tak ti to odpustím.

Nabudúce, než založíš tému, skús pohľadať v starších príspevkoch.... ;):cool::cool:
veronikasad
05.10.10,07:08
A ako učiaci sa účtovník, občas treba pozrieť aj do Zákonníka práce
monikago
11.10.10,05:10
Inak, Monika, si členom od roku 2005 a táto otázka bola na porade zodpovedaná asi 380 krát. Tým, že si zadala novú tému, tak sme ju zodpovedali 381 - krát. Keby si bola nováčik, tak ti to odpustím.

Nabudúce, než založíš tému, skús pohľadať v starších príspevkoch.... ;):cool::cool:


:)ja sa ospravedlňujem, ale priznám sa, že niektoré témy sú pre mňa uzatvorené, keďže "nepoužívam" draka ..., a bolo pre mňa "rýchlejšie" použiť túto formu, keďže sme mali s kolegyňou odlišný názor,.... už si dám v budúcnosti na to pozor ;)
willma
11.10.10,05:16
:)ja sa ospravedlňujem, ale priznám sa, že niektoré témy sú pre mňa uzatvorené, keďže "nepoužívam" draka ..., a bolo pre mňa "rýchlejšie" použiť túto formu, keďže sme mali s kolegyňou odlišný názor,.... už si dám v budúcnosti na to pozor ;) nie som účtovník, ale zrovna táto otázka bola zodpovedaná mimo plateného "DRAKA-a";)
Llívia
11.10.10,05:40
Mimo DRAK-a bola táto otázka zodpovedaná LEN 379-krát + Tweetina odpoveď v tejto, tak klikám na "Vyriešené".