buchač
05.10.10,08:05
Dokedy ešte budú vyskakovať tie reklamné okná jednej nemenovanej mobilnej siete , O2 ?????...čert ber skrytú reklamu ...ja za to peniaze neberiem !!!

Pomaly si pripadám ako na nejakých rôznych stránkach , kde sa okamžite objaví okno o potenciálnej výhre . He ...potencionálnej , relatívnej !

Vyskúšal som OPERU , MOZILLU , IE ...ďalej nemienim , nemá asi význam , všade to bude rovnaké .

Nie je to smutné ???...ďalšia to otázka , nepokračujúc v nej ???
Tweety
05.10.10,06:07
Dokedy ešte budú vyskakovať tie reklamné okná jednej nemenovanej mobilnej siete , O2 ?????...čert ber skrytú reklamu ...ja za to peniaze neberiem !!!

Pomaly si pripadám ako na nejakých rôznych stránkach , kde sa okamžite objaví okno o potenciálnej výhre . He ...potencionálnej , relatívnej !

Vyskúšal som OPERU , MOZILLU , IE ...ďalej nemienim , nemá asi význam , všade to bude rovnaké .

Nie je to smutné ???...ďalšia to otázka , nepokračujúc v nej ???
Juraj, klikni na toho škriatka a máš to, zalezie do nory.
Laco-monter
05.10.10,06:08
Davanie reklamy nie je porušovanie Etiky porady ?
JAJA11
05.10.10,06:08
Dokedy ešte budú vyskakovať tie reklamné okná jednej nemenovanej mobilnej siete , O2 ?????...čert ber skrytú reklamu ...ja za to peniaze neberiem !!!

Pomaly si pripadám ako na nejakých rôznych stránkach , kde sa okamžite objaví okno o potenciálnej výhre . He ...potencionálnej , relatívnej !

Vyskúšal som OPERU , MOZILLU , IE ...ďalej nemienim , nemá asi význam , všade to bude rovnaké .

Nie je to smutné ???...ďalšia to otázka , nepokračujúc v nej ???

No aj Porada si musí na seba zarobiť ;) Ja držím palce O2, konečne je tu operátor, ktorí nenúti ľudí telefonovať ;)
Laco-monter
05.10.10,06:12
No aj Porada si musí na seba zarobiť ;) Ja držím palce O2, konečne je tu operátor, ktorí nenúti ľudí telefonovať ;)

Nikto nikoho predsa nenuti telefonovať.

ja poznám ľudí, čo prešli naspäť na predplatené karty :eek: a pretelefonujú len toľko,koĺko potrebujú.:cool:
misomiso
05.10.10,06:13
Davanie reklamy nie je porušovanie Etiky porady ?

:):):):)
buchač
05.10.10,06:15
Juraj, klikni na toho škriatka a máš to, zalezie do nory.

Neblbni , veď furt na neho klikám ...
Šak mám také nervy , že by som ho najradšej práskol . No hej , ale tým pádom by aj noťebouke by bol v háji .
buchač
05.10.10,06:18
No aj Porada si musí na seba zarobiť ;) Ja držím palce O2, konečne je tu operátor, ktorí nenúti ľudí telefonovať ;)

Nechcel som to v prvom príspevku použiť ...

ALE

takéto vyskakovacie okná používajú aj erotické stránky , tým chceš povedať , že za chvíľku aj odkazy na porňáčiky sa tu objavia ???

Biznis je biznis , neberie ohľady na nikoho .
Laco-monter
05.10.10,06:21
hlavne že je tu Etika Porady...
alla66
05.10.10,06:45
Dokedy ešte budú vyskakovať tie reklamné okná jednej nemenovanej mobilnej siete , O2 ?????...čert ber skrytú reklamu ...ja za to peniaze neberiem !!!

Pomaly si pripadám ako na nejakých rôznych stránkach , kde sa okamžite objaví okno o potenciálnej výhre . He ...potencionálnej , relatívnej !

Vyskúšal som OPERU , MOZILLU , IE ...ďalej nemienim , nemá asi význam , všade to bude rovnaké .

Nie je to smutné ???...ďalšia to otázka , nepokračujúc v nej ???

Všetko vyrieši program na blokovanie reklám:) ¿adblock¿
Chobot
05.10.10,06:56
Nikto nikoho predsa nenuti telefonovať.

ja poznám ľudí, čo prešli naspäť na predplatené karty :eek: a pretelefonujú len toľko,koĺko potrebujú.:cool:

Aj tam musíš prevolať niečo, resp. aspoň si raz za 3 mesiace dobiť kredit, inak ti skončí platnosť kreditu. Či je to ružový alebo oranžový.

Synovi som dal program Bez záväzkov, síce tiež musí prevolať aspoň 5 E za kvartál, ale je lacnejší ako predplatený karta.
alla66
05.10.10,07:06
Synovi som dal program Bez záväzkov, síce tiež musí prevolať aspoň 5 E za kvartál, ale je lacnejší ako predplatený karta.
5 € za kvartál? ...kto povedal? Informovala som sa u operátorky, minimálny limit nie je stanovený. Keď mám centové faktúry, budem mať problém?
mysimis
05.10.10,07:09
Mne vyskočila reklama len raz, klikla som na krížik - zmizla a viac sa neobjavila......
Heni
05.10.10,07:41
5 € za kvartál? ...kto povedal? Informovala som sa u operátorky, minimálny limit nie je stanovený. Keď mám centové faktúry, budem mať problém?

ani mne nehovorili nič o 5 eur za kvartál... tiež som sa pýtala konkrétne na to, že ak nebudem telefonovať vôbec, či príde faktúra s veľkou nulou - že vraj áno... ale o žiadnom minime nevraveli...:confused:
buchač
05.10.10,07:41
He , si to bude preto , že nie som zákazníkom O2 ...preto ma otravujú , hajzlíci ???
Chobot
05.10.10,08:27
5 € za kvartál? ...kto povedal? Informovala som sa u operátorky, minimálny limit nie je stanovený. Keď mám centové faktúry, budem mať problém?

Pri aktívácii som sa pýtal, že čo ak nič neprevolá. Tak mi ten pri prepážke povedal, že by mal aspoň raz za štvrťrok niečo prevolať, tak 5 EUR. Možno ma len chcel nastrašiť, aby pol roka nebola nula. Nepátral som po tom, veď syn vždy niečo prevolá.

Takže posúvam, ako som dostal. JPP
alla66
05.10.10,08:35
Ďakujem, si myslím, že iba strašili, aby zákazníci nemali centové faktúry;)
Richard
05.10.10,13:17
Ok spravil som to tak, že prihláseným členom sa tá reklama nezobrazuje ;)
day
05.10.10,13:24
Dokedy ešte budú vyskakovať tie reklamné okná jednej nemenovanej mobilnej siete , O2 ?????...čert ber skrytú reklamu ...ja za to peniaze neberiem !!!

Pomaly si pripadám ako na nejakých rôznych stránkach , kde sa okamžite objaví okno o potenciálnej výhre . He ...potencionálnej , relatívnej !

Vyskúšal som OPERU , MOZILLU , IE ...ďalej nemienim , nemá asi význam , všade to bude rovnaké .

Nie je to smutné ???...ďalšia to otázka , nepokračujúc v nej ???

mimotemyIrenko ja sa ptam proc, Irenko proc, ja te mam rad i bez penez mimotemy
buchač
05.10.10,16:08
Proto vole , proto ...:rolleyes:
Kazu
05.10.10,16:35
Ja som si nikdy nevšimla, že sú tu nejaké reklamy. Keď včera konečne na mňa jedna vyskočila až som sa zľakla, tak som si od úľavy vydýchla: No konečne vidím reklamu, predsa len nie som horšia ako ostatní:D. A teraz čítam, že Richard ju dnes zrušil :D:D:D No totóóóó :---
day
05.10.10,16:37
buchac neboj, ked vsetko dobre pojde zostatnime poradu, bude financovana zo statnych penazi, do vtedy admin&Co budu zit z nasich prispevkov, myslim textovych ;)
buchač
05.10.10,16:52
Ja sa nebojím ...len strach mám ...:cool:
day
05.10.10,18:08
forma propagacie na nete mi nevadi, az tak,
ale ked mi niekto telefonuje a za 15sek vyvali na mna xxx slov, od akcii na burze az po predaj hrncov tak to ma .... :(
durisovad
05.10.10,19:15
Na podobne telefonaty reagujem tak, ze im poviem, ze nesplnam ich vekovy ani financny limit a daju pokoj.