55Katulka1
05.10.10,10:41
mam obrousky problem s ktorym si neviem poradit , robia sa mi červene flaky po tvari, ale viacej po hrudniku a rukach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uroby sa mi to za kazdym ked pijem alkohol alebo stresujem inac nie !!!!!!!!!!! kkto ma takyto problem a vie mi pomoct ,dakujem vam
Stanislav 1975
05.10.10,08:48
mam obrousky problem s ktorym si neviem poradit , robia sa mi červene flaky po tvari, ale viacej po hrudniku a rukach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uroby sa mi to za kazdym ked pijem alkohol alebo stresujem inac nie !!!!!!!!!!! kkto ma takyto problem a vie mi pomoct ,dakujem vam

Nechcem ťa strašit,ale jeden známy mal tieto príznaky najma ked bol v strese a vyšlo to na psoriázu nakoniec- ale to nemusí byt tvoj prípad- choď k lekárovi, nech ti urobí testy
55Katulka1
05.10.10,09:18
dakujem za ti za radu ale pozerala som ako vypada ta psoriáza a taketo priznaky to vôbec niesu, tak to nevypada, proste ono je to take ked sa clovek zacervena, tak ostanem dlhsie cervena.....................
Heni
05.10.10,09:22
v tejto téme je čosi aj o fľakatom červenaní sa, popozeraj:
http://www.porada.sk/t37983-cervenanie-sa-moj-celozivotny-problem.html
55Katulka1
05.10.10,09:52
Ahoj Heni:) tak teras som rada ze niesom sa ma, ale pocuvaj, ja to mam horsie ako ty , lebo sa cervenam tiez ked napr . volam , alebo stresujem , mam ist k tabuli, alebo niekam idem tak sa mi zacne nieco robyt v zaludku a uz to na mna ide, cervenam sa aj po tvari, a hlavene na hrudniku :((( . je mi zo mna zle ze to nedokazem zo seba dostat !!!!!!!!!!! a vela krat si poviem uz dost!!!! uz sa nechcem cervenat, nemôze ma to prekonat.
Tiez sa trapim ako ty , ale niesme az tak na tom zle ci ? ???:)
willma
05.10.10,12:02
Heni ti len dala link na tému, nikde nepísala, že tým trpí ona :)
Heni
05.10.10,18:24
:)
katulka, prečítaj si ten link, tam dievčence píšu ako s tým bojujú, ako na to išli, ako sa im to podarilo
;)
Laco-monter
05.10.10,18:37
nemusí to byť hneď psoriaza,

červené fĺaky po tvari sa objavuju aj na mne ,hlavne ako alergická reakcia na červené víno

súvisi to s pečeňou alebo so žlčníkom
durisovad
05.10.10,19:22
Pises, ze flaky sa robia, ked pijes alkohol. Ja mam alergiu na vajecny bielok a riesim to tak, ze vajicka nejem.
Laco-monter
05.10.10,19:28
lenže alkohol treba piť kvoli učinkom na psychiku
durisovad
05.10.10,19:33
Jaaj, no to som nevedela.
55Katulka1
06.10.10,16:06
heni ktory link myslis??? ? :)
Heni
06.10.10,16:09
heni ktory link myslis??? ? :)

už som ti ho priložila v tom mojom predošlom príspevku...

klikni o riadok nižšie, tu je link:

http://www.porada.sk/t37983-cervenanie-sa-moj-celozivotny-problem.html
Eulalia
06.10.10,17:33
Ahoj Heni:) tak teras som rada ze niesom sa ma, ale pocuvaj, ja to mam horsie ako ty , lebo sa cervenam tiez ked napr . volam , alebo stresujem , mam ist k tabuli, alebo niekam idem tak sa mi zacne nieco robyt v zaludku a uz to na mna ide, cervenam sa aj po tvari, a hlavene na hrudniku :((( . je mi zo mna zle ze to nedokazem zo seba dostat !!!!!!!!!!! a vela krat si poviem uz dost!!!! uz sa nechcem cervenat, nemôze ma to prekonat.
Tiez sa trapim ako ty , ale niesme az tak na tom zle ci ? ???:)
Katulka, podľa toho, čo som vyznačila, myslím, že u Teba nejde len o červenanie. Čo takto zájsť za psychológom?
55Katulka1
06.10.10,19:08
Eulalia mysliž ze mam ist za psychologom a co myslis čo mi on pomoze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! myslis ze nieco on zmeni ??? dakujem
Eulalia
07.10.10,09:26
Áno, myslím, že Ti môže pomôcť. Píšeš, že sa Ti "začne niečo robiť v žalúdku", plus k tomu červenanie, môže to byť nezvládanie stresu. A s tým môže pomôcť práve psychológ.

P.S. Pravopis sa musíš naučiť sama.
55Katulka1
07.10.10,14:11
dakujem vam
martuli
09.10.10,17:49
Katulka, psychológ Ti pomôže, aby si dokázala spracovať práve spomínanú situáciu s červenaním, ale to musíš chcieť sama. A ten alkohol, keď robí problém, tak jednoducho vynechať a máš o problém menej, už Ti zostane len to vyššie spomínané spracovanie situácie.
55Katulka1
10.10.10,10:15
Martuli dakujem ti velmi pekne :) za radu :)