anica38
05.10.10,12:22
Bývam na dedine kde sa pre mládež nerobí toho veľa.Istý čas už rozmýšľam na tom,že by som otvorila mliečný bar,kde by sa mládež mohla schádzať,posedieť a samazrejme aj čosi konzumovať.Mám na mysli niečo také ako palacinkáreň.Vie mi niekto poradiť ako na to?Prípadne nápady čím mládež upútať,nakoľko si už veľmi zvykli na rôzne bary ktoré máme v dedine až,až.Ďakujem .
Danielle369
06.10.10,02:48
http://www.porada.sk/t141875-schvalenie-prevadzky-ruvz-pojazdna-palacinkaren.html

toto je síce pojazdná ale tieto dokumenty aj ty budeš potrebovať, pred založením živnosti sa chod opýtať na hygienu aké nároky budú mať na zariadenie výroby palaciniek alebo inej lahôdky...ked si vyučená v odbore tak skúšky z hygienického minima asi máš, takže nájdeš priestor na prevádzku a založíš živnosť a šup na hygienu.
Laco-monter
06.10.10,04:23
U nás jedna palacinkáreň skrachovala ....
Tartarus
06.10.10,15:25
Dobrý deň

Ja som mladý človek a podľa mňa palacinkáreň naozaj nemá šancu a taktiež ani iné bary mladý ľudia chcú isť čo najďalej od dozoru rodičov najčastejšie z dediny do mesta takže by vám tam chodili skôr iba nejaky žiaci ZŠ ktorých rodičia do mesta nepustia a tý Vám veľkú tržbu nespravia.