palo.fulop
05.10.10,12:40
Zdravim, potreboval by som plastovú vaničku o rozmeroch cca 70x40cm, výška 5cm. Kde by som také niečo mohol zohnať, ak je to vôbec možné? Ďakujem
rybanka71
05.10.10,14:54
aký účel má slňať,na čo ju potrebuješ?
misomiso
05.10.10,15:15
Ak potrebujes presny rozmer, urob si z laminatu, pravda, pokial nemusi splnat nejake prisne esteticke kriteria.
palo.fulop
06.10.10,03:47
Potrebujem to len ako provizornu podlozku pod tecucu pracku. Este som nic z laminatu nerobil, tak neviem, kolko casu by mi to zabralo, ale ak nie je ina moznost a nie je to prilis drahe a pracne, mohol by som to skusit
Laco-monter
06.10.10,04:21
Potrebujem to len ako provizornu podlozku pod tecucu pracku. Este som nic z laminatu nerobil, tak neviem, kolko casu by mi to zabralo, ale ak nie je ina moznost a nie je to prilis drahe a pracne, mohol by som to skusit

Práveže robiť vaničku z laminatu je pracné a aj voňa epoxidového lepidla nie je 2x príjemná.

Radšej vaničku zvariť z plechu, je to ďaleko jednoduchšie.

keď sa dá,tak z nerezového alebo hliníkového plechu.
buchač
06.10.10,06:30
aký účel má slňať,na čo ju potrebuješ?


Potrebujem to len ako provizornu podlozku pod tecucu pracku. Este som nic z laminatu nerobil, tak neviem, kolko casu by mi to zabralo, ale ak nie je ina moznost a nie je to prilis drahe a pracne, mohol by som to skusit

Tak toto ma zaujímalo ....

Použil , zohnal by som si vaničku , ktorá sa používa na vyvolávanie fotiek .
Sú rôzne veľkosti , druhy , výšky .
Mám doma viacero , dobrá to vec , na všetko možné .
http://sites.google.com/site/fotonavody/_/rsrc/1266059583146/trocha-historie-nikoho-nezabije/zvetsovak%203.jpg?height=219&width=320


Alebo

sa to dá poriešiť vaničkou do auta ...
misomiso
06.10.10,06:34
Potrebujem to len ako provizornu podlozku pod tecucu pracku. Este som nic z laminatu nerobil, tak neviem, kolko casu by mi to zabralo, ale ak nie je ina moznost a nie je to prilis drahe a pracne, mohol by som to skusit

Tak to sa velmi neoplati robit. Nakpady + robota idu na uplnu zbytocnost. Spravis vanicku a o tyzden sa pracka tak roztecie, ze aj tak budes kupovat novu. Pozri, kade to tecie, ci sa to neda opravit.
misomiso
06.10.10,06:34
Okrem toho - ako budes stale vyberat tu vodu z vanicky, ked ti na celom podoryse bude stat pracka?
ivka70
06.10.10,06:39
Skus sa pozriet do zverimexu a poobzerat sa tam po macacich achodikoch ... tie naobycajnejsie su za 3-4 eur bez vrchnaku a rozmerovo by si mohol najst aj taku 70x40 cm :) Vysku maju okolo 7 cm.
rybanka71
06.10.10,07:22
Potrebujem to len ako provizornu podlozku pod tecucu pracku. Este som nic z laminatu nerobil, tak neviem, kolko casu by mi to zabralo, ale ak nie je ina moznost a nie je to prilis drahe a pracne, mohol by som to skusit
Pod tečúcu pračku?kedy tečie?stále,alebo len pri istom úkone,Mne tieklo pod ňu,keď bol filter plný,vyliala som vodu ,vysušila a bol zasa pokoj,inak neviem,ako si to myslel..
palo.fulop
06.10.10,08:09
Pracka tecie pri odstredovani. Potrebujem to nejako provizorne, teda nie prilis draho a zlozito poriesit, lebo to je pracka v prenajatom byte (majitel sa o to nepostara) a novu sa mi nechce kupovat. Co sa tyka odcerpavania vody z vanicky, budem to robit jednoducho pomocou handier.
arizona
06.10.10,08:13
Nedal by sa ako provizórium použiť starší plech (pekáč) z trúby?
palo.fulop
06.10.10,14:37
Dakujem zatial za vsetky rady
hubatá
07.10.10,14:54
Aj prepravky na mäso alebo koláče by ti možno pomohli.....
palo.fulop
29.10.10,12:32
Ahojte, len by som vas chcel oboznamit ako som to poriesil. Nakoniec som rozobral pracku a zistil som ze tecie kvoli uvolnenej privodnej hadicke vody. Upevnil som ju teda pomocou sekundoveho lepidla, pre istotu som si vsak dal vyrobit aj antikorovu vanicku (vysla 26 euro), ktoru som podlozil pod pracku, takze sa uz nemusim obavat pripadnej potopy v buducnosti. Pekny den a dakujem este raz za vsetky rady.