macko9
06.10.10,13:15
ahojte, potrebovala by som poradit, potrebujem vytvorit systém národných účtov pre krajinu rakusko, v rozpati rokov 2000-2009 - staci jeden rok... mali by tam byt tieto udaje:konečná spotreba domácností,
konečná spotreba vlády, hrubé súkromné investície (tvorba hrubého kapitálu), export a import
tovarov a služieb, HDP, HNP, odpisy, ČNP, národný príjem (národný dôchodok), osobný
príjem, disponibilný príjem, hrubé súkromné úspory, čisté daňové príjmy, súkromné transfery
do zahraničia - a najst k nim ciselne hodnoty
vie mi niekto poradit kde tieto udaje najdem, hladala som na internete ale marne dakujem pekne za pomoc
Excise Duty
06.10.10,11:23
ahojte, potrebovala by som poradit, potrebujem vytvorit systém národných účtov pre krajinu rakusko, v rozpati rokov 2000-2009 - staci jeden rok... mali by tam byt tieto udaje:konečná spotreba domácností,
konečná spotreba vlády, hrubé súkromné investície (tvorba hrubého kapitálu), export a import
tovarov a služieb, HDP, HNP, odpisy, ČNP, národný príjem (národný dôchodok), osobný
príjem, disponibilný príjem, hrubé súkromné úspory, čisté daňové príjmy, súkromné transfery
do zahraničia - a najst k nim ciselne hodnoty
vie mi niekto poradit kde tieto udaje najdem, hladala som na internete ale marne dakujem pekne za pomoc
Skús https://www.bmf.gv.at/.
macko9
06.10.10,11:27
dakujem za radu, a viete mi poradit kde na tej stranke by som mala hladat v ktorej kategorii.. lebo je to po nemecky moc sa neorientujem ale dane hladané vyrazy mam prelozene do nemciny :) potrebujem najst tie udaje dakujem :)
Excise Duty
06.10.10,11:50
dakujem za radu, a viete mi poradit kde na tej stranke by som mala hladat v ktorej kategorii.. lebo je to po nemecky moc sa neorientujem ale dane hladané vyrazy mam prelozene do nemciny :) potrebujem najst tie udaje dakujem :)
Vľavo hore na hlavnej stránke je možnosť prepnúť na anglický jazyk.
macko9
06.10.10,11:54
viete ja som este studentka az tak dobre neovladam ani jeden jazyk aby som sa orientovala v cudzich ekonomickych vyrazoch.. potrebovala by som poradit v ktorej kategorii na stranke by som mala hladat aby osm nasla konkretne ciselne hodnoty lebo je tam vela informacii.. ked som skusala dat do vyhladavaca niektory vyraz ako napr. odpisy-abschreibungen vyhodilo mi to kopec stranok ale su tam aj clanky aj vselico neviem kde hladat aby mi to dalo realne ciselne hodnoty tych agregatov viete mi poradit v ktorej kategorii kde priblizne hladat prosim.. popripade v akych dokumentoch co tma ma byt v nazve alebo tak co by mi pomohlo pri hladani... dakujem vam
anelly
22.10.10,12:11
macko9, daj si to preložiť cez google
Lianka
22.10.10,13:43
Skus aj stranky Eurostatu.