Matthew DeWrong
06.10.10,14:47
dobry den, mam mensi problem s prestavenim schematickych rezimov na NBooku.. nechapem ako cinnostou sa to mohlo stat, ale pri rozkliknuti polozky napajania NB, nemam moznost zvolit rezim.. je to tazko predstavitelne preto prikladam screen. poprosim, ak niekto vie akym sposobom, by bolo mozne tuto chybu opravit, bez formatovania Nbooku, podelte sa.. dakujem


screen:

http://uploading.sk/informace/obrazek/xtkn73b/wall.jpg
tibor.
06.10.10,13:14
spustenie tohoto by malo pomoct.
nestastie pre teba (a stastim pre mna) je ze mam slovensky windows takze nerucim za to ze to pojde... - ak sa v tom trocha vyznas pred spustenim to mozes skontrolovat a overit...
kluce zacinajuce "HKEY_USERS\S...." - nie su velmi postatne a mohli by sa vynechat - najskor to mozes skusit bez nich - vsetko od riadku "[HKEY_USERS\S-1-5-18\Control Panel\PowerCfg]" vymazat
Matthew DeWrong
06.10.10,13:51
spustenie tohoto by malo pomoct.
nestastie pre teba (a stastim pre mna) je ze mam slovensky windows takze nerucim za to ze to pojde... - ak sa v tom trocha vyznas pred spustenim to mozes skontrolovat a overit...
kluce zacinajuce "HKEY_USERS\S...." - nie su velmi postatne a mohli by sa vynechat - najskor to mozes skusit bez nich - vsetko od riadku "[HKEY_USERS\S-1-5-18\Control Panel\PowerCfg]" vymazat

Dakujem, pomohol si mi velmi.. aj ked ten subor vypisoval chybu (nie je mozne importovat do registu), napisal si mi presne cestu do registru a pri pohlade nan, som uz vedel co mam mazat.. este raz, velmi pekne dakujem..