Richard
15.11.05,16:49
Ospravedlňujem sa za nevhodnosť, ale potrebujem urobiť rozsiahle zmeny na Porade a preto musím na niekoľko hodín odstaviť verejný prístup.

Ak vyjde počasie malo by to byť 17.11.2005 .-)
Tweety
15.11.05,15:52
Ospravedlňujem sa za nevhodnosť, ale potrebujem urobiť rozsiahle zmeny na Porade a preto musím na niekoľko hodín odstaviť verejný prístup
Ak vyjde počasie malo by to byť 17.11.2005 .-)
Fú, už som sa zľakla, že bude odstavená na furt. :rolleyes: :cool:
Hlinkovx
15.11.05,16:01
Richard,
a máš pre nás pripravený náhradný program??:eek: :eek: :D:D
Si si istý, že tá odstávka nezanechá na nás žiadne následky???:D:D

Tak keď musíš, tak musíš...nech sa ti to poradí, čo najrýchlejšie a najlepšie...
Muška
15.11.05,16:03
Je Ti odpustené :D
babenko1
15.11.05,16:03
Počuj Richard, veď všetci tí závisláci umrú, keď sa nebudú môcť pripojiť, xixix
Hlinkovx
15.11.05,16:07
Počuj Richard, veď všetci tí závisláci umrú, keď sa nebudú môcť pripojiť, xixixReni..trošku ťa opravím....všetci my závisláci umrieme....nie TÍ....aj ty k nám patríš...tak sa nerob:p:p
andrej_rv
15.11.05,16:09
... a preto musím na niekoľko hodín odstaviť verejný prístup.
Ak vyjde počasie malo by to byť 17.11.2005 .-)
Ak to bude tak od 01.00 do 06.00, súhlas :D :D :D
Tweety
15.11.05,16:09
Reni..trošku ťa opravím....všetci my závisláci umrieme....nie TÍ....aj ty k nám patríš...tak sa nerob:p:p
Vidím, že nás, už sa dá povedať závislých je tu dosť. :cool: :rolleyes:
babenko1
15.11.05,16:23
Silvinka.. ja bez netu vydržím :D len či on bezo mňa vydrží :D
Richard
15.11.05,16:32
Za obetu odmenu, takže sa máte na čo tešiť (ak nie naopak .-)

Pre istotu urobím dvojitú zálohu Porady .-) ... dúfam, že torzo ostane xixi
jess
15.11.05,16:33
ešte že mám na ten deň VÝNIMOČNE iný program...inak fakt by som bez porady nevydržala..........odpustené :):):):):):)
lenkak
15.11.05,16:37
No čo už...
Tweety
15.11.05,16:38
e....odpustené :):):):):):)
ale nie zabudnuté. :rolleyes:
Jana Motyčková
15.11.05,18:09
Počuj Richard, veď všetci tí závisláci umrú, keď sa nebudú môcť pripojiť, xixixZávislí môžu pokračovať na www.porada.cz (http://www.porada.cz) .
durisovad
15.11.05,20:55
Ja prajem Richardovi uspesne zvladnutie jeho predsavzatia a tesim sa na to, co uvidime na Porade potom.
kukučka
15.11.05,21:02
Je Ti odpustené :D :D:D:D:D:D:D:D:D Nieeeeeeee! Dúfam, že pridáš tlačidlo nesúhlasím! :D:D:D:D:D:D:D:D
Babenko1 a ty sa závisláka nepovažuješ?
bepo
16.11.05,04:29
Za obetu odmenu, takže sa máte na čo tešiť (ak nie naopak .-)
Jééééj,bude mega-žúr u Riša :D :D :p
vladan
16.11.05,05:43
Za obetu odmenu, takže sa máte na čo tešiť (ak nie naopak .-)

Pre istotu urobím dvojitú zálohu Porady .-) ... dúfam, že torzo ostane xixiRiško, som celá žhavá :D:D:D
Hlinkovx
16.11.05,05:57
Silvinka.. ja bez netu vydržím :D len či on bezo mňa vydrží :DReni...však my tiež vydržíme bez netu.......ale tie okusané klávesnice by som ti nepriala vidieť:D:D:D
JajaFabša
16.11.05,10:58
No ja neviem či je to dobrý nápad, rozmyslel si si to skutočne dôkladne? Uvedomuješ si, že po tých niekoľko hodinách, ako píšeš, tu budeš mať mraky absťákom trpiacich zúfalcov s ohryzanými nechtami aj na nohách?:rolleyes: :confused:
symona
16.11.05,11:34
Aspoňže nie som sama, kto sa stále prehrabáva na Porade a čosi hľadá. Vidím, že tých závislákov na Porade je fakt dosť. A čo je viac ako isté, za tých pár týždňov, čo s ňou pracujuem, som sa ním stala aj ja. Prijmete ma do klubu?
Tweety
16.11.05,11:36
Aspoňže nie som sama, kto sa stále prehrabáva na Porade a čosi hľadá. Vidím, že tých závislákov na Porade je fakt dosť. A čo je viac ako isté, za tých pár týždňov, čo s ňou pracujuem, som sa ním stala aj ja. Prijmete ma do klubu?Vítam Ťa v klube závislákoch na porade.;) :rolleyes: :cool:
kikoza
16.11.05,11:47
Škoda,že nemám toľko času. Tiež by som tu dokázala byť dlhééééééé hodiny.
Hlinkovx
16.11.05,11:53
kikoza,
a ty si myslíš, že my máme toľko času:eek: ....nie....len si ho vieme efektívne rozdeliť :D:D
Zuzka
16.11.05,11:56
.... hmmmm, ale čo budeme zajtra robiť? :eek:
toni
16.11.05,12:00
.... hmmmm, ale čo budeme zajtra robiť? :eek:
Možno zajtra napadne sneh . . .
Tatiana
16.11.05,12:01
.... hmmmm, ale čo budeme zajtra robiť? :eek:Budeme sa tešiť na piatok, že Porada už bude fungovať.
Hlinkovx
16.11.05,12:09
.... hmmmm, ale čo budeme zajtra robiť? :eek:
Scrabble a pool hrať?! :D:D:D alebo žeby robiť?!.....
vyber si...mne sa pozdáva tá prvá možnosť :D:D:D
Tweety
16.11.05,12:29
.... hmmmm, ale čo budeme zajtra robiť? :eek:Zajtra je sviatok a vo sviatok sa nesnažme pracovať, šedé bunky mozgové musia oddychovať.:rolleyes: :eek: :rolleyes:
ANNA
16.11.05,12:41
Zajtra je sviatok a vo sviatok sa nesnažme pracovať, šedé bunky mozgové musia oddychovať.:rolleyes: :eek: :rolleyes:A čo keď je pre mňa porada práve ten relax?
Tweety
16.11.05,12:46
A čo keď je pre mňa porada práve ten relax?Ja som v príspevku reagovala na otázku, čo budeme robiť? tým, že sa nesnažme pracovať . Relaxovať nie je zakázané. :confused:
nikulik
16.11.05,13:42
No tak to sa aj ja pridávam do klubu závislákov :D .

Podľa mňa je dobré, že Richard to tu trošku poupratuje.
A berte to z tej lepšej stránky, zajtra sa nepracuje, ako by ste to zvládli, keby poradu odstavil cez pracovný deň? Ja keď niečo neviem, tak hneď bežim na poradu a už sa pýtam, takže cez sviatok na chvíľku vypneme aj my aj porada :)
Tweety
16.11.05,13:43
No tak to sa aj ja pridávam do klubu závislákov :D .
Podľa mňa je dobré, že Richard to tu trošku poupratuje.
A berte to z tej lepšej stránky, zajtra sa nepracuje, ako by ste to zvládli, keby poradu odstavil cez pracovný deň? Ja keď niečo neviem, tak hneď bežim na poradu a už sa pýtam, takže cez sviatok na chvíľku vypneme aj my aj porada :)Dá sa jeden deň prežiť bez porady, ale určite sa dostavia absťáky. :p
Zuzka
16.11.05,13:46
Závisláci sa zajtra stretajú na www.porada.cz ... aspoň sa to tam trošku rozhýbe :)
Jana Acsová
16.11.05,14:22
Závisláci sa zajtra stretajú na www.porada.cz (http://www.porada.cz/) ... aspoň sa to tam trošku rozhýbe :)Jasné. Aj otázky by sa tam mohli zadávať a všetko ako sa patrí.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
ALDA
16.11.05,14:38
Riško..aj táto téma- na štyri strany o niečom hovorí:):):)
karol.za
16.11.05,14:52
Všetkým priateľom poraďačkam a poraďákom
Musíme byť trpezlivý,však jeden deň, aspoň dúfam že to bude len pár hodín z toho dňa,potom sa zasa stretneme na porade a bude o čom na šuťaku rozprávať kto a ako
strávil tých pár hodín bez porady.
Richardovi prajem nech mu jeho zajtrajšia práca,ktorú sľúbil vykonať ide rýchlo od ruky a aby sme sa na porade mohli stretnúť čo najskôr.
Lucy
16.11.05,14:53
Riško asi robí skrytý prieskum závislosti na Porade :D:D:D
Beba
16.11.05,14:55
Už som ich v ČR pozdravila. Zatiaľ tam nie je tak živo, ako tu /až na zajtrajšok/. Zajtra prevetráme telo a na porade v piatok hlavu. Príjemne strávte "odstávku" a čo najznesiteľnejší "absťák" !!!
ALDA
16.11.05,15:28
Nemyslím si, že je dobre, keď je na českej Porade viac príspevkov od Slovákov. Podľa mňa to našich českých kolegov zbytočne odrádza, aby sa zapojili, lebo naše zákony sú predsa len v mnohom odlišné. Myslím si, že by bolo šikovnejšie, keby Richard na úvodnú stránku českej Porady pridal pozvánku na tú našu slovenskú, nech vidia, čo môžu stvoriť aj z tých svojich, zatiaľ prázdnych stránok. Veru je im čo ukázať...
Majú tú možnosť tak ako my, ale nejako sa nevedia rozhýbať:D
My tam nepreberáme naše zákony, ale iba komunikujeme na šuťáku, keď je naša Porada odstavená. A ak náhodou hodíme tému, tak iba čo sa týka českých zákonov a aj tak je tam tichúčko.

Hela
pyton
16.11.05,15:35
Richard, vieš ako hovorí Murphy........"Všetky zmeny sú k horšiemu."
Mám strach. :D

http://galeriesmajliku.webzdarma.cz/009.vykuleny.male/008.gif
malina
16.11.05,15:36
Majú tú možnosť tak ako my, ale nejako sa nevedia rozhýbať:D
My tam nepreberáme naše zákony, ale iba komunikujeme na šuťáku, keď je naša Porada odstavená. A ak náhodou hodíme tému, tak iba čo sa týka českých zákonov a aj tak je tam tichúčko.

Hela
O. K., Heli, tak zajtra v šuťáku...
apsgroup
16.11.05,17:13
Závisláci sa zajtra stretajú na www.porada.cz (http://www.porada.cz/) ... aspoň sa to tam trošku rozhýbe :)Práve som sa pozerala na tú stránku, nevedela som o nej. Ale je nejaká mŕtva.
abel
16.11.05,17:45
Richard ale pozor na ten dátum - zvýšený výskyt revolúcie. :D
abel
16.11.05,18:11
No priznám sa že som bola nakuknúť na porada.cz, zaregistrovala som sa tam, ale bolo mi tam zima a smutno a tak som sa zase učučkala tu. A tu až cez repráky počujem praskotať a cítim teplo toho rodinného krbu.
jamajka
16.11.05,18:40
No nazdar, to vážnehttp://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif? To by som si skôr vedela predstaviť, že nebude tiecť vodahttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif. Richard, zajtra, keď sa ti bude štikútať, tak vieš že ťa spomíname....http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif.
kukučka
16.11.05,20:13
Richard a čo tak vyhlásiť zraz o 18.00 a pokúsiť sa o nový rekord?
Oci
17.11.05,04:05
Ospravedlňujem sa za nevhodnosť, ale potrebujem urobiť rozsiahle zmeny na Porade a preto musím na niekoľko hodín odstaviť verejný prístup.

Ak vyjde počasie malo by to byť 17.11.2005 .-)Je ten dátum správny? Alebo Richard v noci nespal a je už po odstávke?
Richard
17.11.05,23:01
Pokračujem v sobotu, je toho dosť .-)
Tatiana
18.11.05,08:32
Richard, je tu smutno!!!!!!
Janka6685
18.11.05,09:55
Ste si všimli číslo na českej porade, že koľko tam bolo naraz najviac prihlásených užívateľov? 65:eek: ...a my, taká malá krajinka...:D

Včera som pre istotu dvakrát kukla do porady...sa mi páčila tá hláška, že ešte musíme vydržať:p . Snúbenec si zo mňa robil normálne srandu, že čo budem robiť:( ....dnes o šiestej ráno tiež a furt nič. Ale som rada, že už funguje. Aj keď v sobotu bude ďalšia odstávka? To pre mňa nebude také ťažké ako včerajšia (v sobotu kočikujem malé bábo, bohužiaľ nie moje:o ).

Už som si všimla pár zmien:cool: ...som zvedavá na tie ďalšie...

Držím palce, Richard.:)
ajobs
18.11.05,14:44
Mám jednu pripomienku - pred odstávkou Porady sa dali členovia Porady usporiadať vzostupne alebo zostupne podľa počtu príspevkov - teraz to nejde. Prečo ???
liba2
18.11.05,15:04
Mám jednu pripomienku - pred odstávkou Porady sa dali členovia Porady usporiadať vzostupne alebo zostupne podľa počtu príspevkov - teraz to nejde. Prečo ???
Aj teraz to ide, ale ešte pred odstávkou nastala zmena v tom, že sú tam všetci uložení podľa abecedy, teda v tvojom prípade si hore na lište klikni na A a v stĺpci na "Príspevky". Zoradia sa všetci na A podľa počtu príspevkov. Už ako celok Porady sa to nedá zistiť.
abel
18.11.05,15:24
Richard ale aj tak všetka česť a musíš nás mať naozaj rád, keď aj v ďalší voľný deň pokračuješ. Ale ešte nám tu nabehnú tie doláriky, že? / Teda ako komu/.
Katija
18.11.05,15:46
Mám jednu pripomienku - pred odstávkou Porady sa dali členovia Porady usporiadať vzostupne alebo zostupne podľa počtu príspevkov - teraz to nejde. Prečo ???
Mne sa to dá zobraziť. Kliknem "Zoznam členov". Prvá v poradí je **Gabika**. Potom kliknem "Príspevky" a zobrazia sa mi členovia podľa počtu príspevkov.:):cool:
ajobs
18.11.05,18:51
Mne sa to dá zobraziť. Kliknem "Zoznam členov". Prvá v poradí je **Gabika**. Potom kliknem "Príspevky" a zobrazia sa mi členovia podľa počtu príspevkov.:):cool:

Ide to Katija, ale len podľa jednotlivých písmen, ale ako celok nie :)
liba2
18.11.05,20:47
Ide to Katija, ale len podľa jednotlivých písmen, ale ako celok nie :)

Mne sa to dá zobraziť. Kliknem "Zoznam členov". Prvá v poradí je **Gabika**. Potom kliknem "Príspevky" a zobrazia sa mi členovia podľa počtu príspevkov.:)
Pozrela som to ešte raz a zistila som, že Katija má pravdu. Už je to opäť ako predtým, je možné pozrieť si svoje poradie v počte príspevkov.
ajobs
19.11.05,22:39
Áno, dievčatá, už som to zistil aj ja. Vďaka Richardovi, predpokladám:)
Danielle369
20.11.05,15:34
Richard ale aj tak všetka česť a musíš nás mať naozaj rád, keď aj v ďalší voľný deň pokračuješ. Ale ešte nám tu nabehnú tie doláriky, že? / Teda ako komu/.
:confused: O akých dolárikoch tu hovoríš_?Niečo som premeškala?
Dan.
kikoza
21.11.05,12:07
Zajtra je sviatok a vo sviatok sa nesnažme pracovať, šedé bunky mozgové musia oddychovať.:rolleyes: :eek: :rolleyes:
Moje šedé bunky oddychovali pri umývaní okien. Ako dobre,že sú niektoré dni aj voľné.:D
Tweety
21.11.05,12:12
Moje šedé bunky oddychovali pri umývaní okien. Ako dobre,že sú niektoré dni aj voľné.:D
Ten Tvoj príspevok mi pripomenul, že už by som sa aj ja mala chystať na ich umývanie.:cool: :cool: