zolkoj
06.10.10,20:26
Dobrý deň,

Zamestnávateľ zatvára prevádzku, kde pracujem vo funkcii manažérka predajne (vedúca maloobchodnej predajne) asi 3 roky. Ak by ma zamestnávateľ prepustil mám nárok na odstupné, to je mi jasné, ale....
1.Ak by ma chcel zamestnávateľ preložiť na inú prevádzku v rámci mesta, môžem odmietnúť a žiadať odstupné? ( V zmluve mám "Miestom výkonu práce zamestnanca je sídlo zamestnávateľa (sídlo je v BA a prevádzka, kde pracujem je v Košiciach), v okruhu vymedzenom jeho podnikateľským záujmom, zriadením trvalého alebo prechodného pracoviska.")
2.Ak by ma chcel preložiť a zmeniť mi moje pracovné zaradenie z vedúcej na predavačku, môžem mu to nepodpísať - odmietnúť a žiadať odstupné?
3.Niekedy bolo odstupné vyplácané ako 3-násobok (pracujem vo firme 6 rok) priemernej hrubej mesačnej mzdy. Z tejto sumy už nebolo potrebné odviesť odvody (neviem či sa nemýlim), zamestnanec ich dostal ako čisté peniaze. Je to tak aj teraz a z priemernej mzdy za aké obdobie sa to prepočítava?

Za odpovede a postrehy Vám ďakujem.

Jana
Chobot
07.10.10,09:29
Dobrý deň,

Zamestnávateľ zatvára prevádzku, kde pracujem vo funkcii manažérka predajne (vedúca maloobchodnej predajne) asi 3 roky. Ak by ma zamestnávateľ prepustil mám nárok na odstupné, to je mi jasné, ale....
1.Ak by ma chcel zamestnávateľ preložiť na inú prevádzku v rámci mesta, môžem odmietnúť a žiadať odstupné? ( V zmluve mám "Miestom výkonu práce zamestnanca je sídlo zamestnávateľa (sídlo je v BA a prevádzka, kde pracujem je v Košiciach), v okruhu vymedzenom jeho podnikateľským záujmom, zriadením trvalého alebo prechodného pracoviska.")

Je to trochu zmätočne dohodnuté, lebo podľa zmluvy ty by si mala pracovať v Bratislave. Už tým, že si pracovala v KE, tak bola skutočnosť iná, než je v zmluve a vlastne celý čas si bola na pracovnej ceste v KE.

Ak ťa budú chcieť preložiť na iné miesto, tak s tým nemusíš súhlasiť, ale môžu od teba požadovať, aby si vykonávala prácu v sídle spoločnosti v BA, lebo to máš v zmluve.


2.Ak by ma chcel preložiť a zmeniť mi moje pracovné zaradenie z vedúcej na predavačku, môžem mu to nepodpísať - odmietnúť a žiadať odstupné?

Ak máš v PZ napísané, že tvoje prac. zaradenie je "vedúca predajne", tak bez tvojho súhlasu ti toto zaradenie nemôžu zmeniť a musia ťa prepustiť z org. dôvodov.


3.Niekedy bolo odstupné vyplácané ako 3-násobok (pracujem vo firme 6 rok) priemernej hrubej mesačnej mzdy. Z tejto sumy už nebolo potrebné odviesť odvody (neviem či sa nemýlim), zamestnanec ich dostal ako čisté peniaze. Je to tak aj teraz a z priemernej mzdy za aké obdobie sa to prepočítava?

Viď ZP § 134 ods. 1 a 2:

(1) Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely (ďalej len "priemerný zárobok") zisťuje zamestnávateľ zo mzdy zúčtovanej zamestnancovi na výplatu v rozhodujúcom období a z obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období.

(2) Rozhodujúcim obdobím je kalendárny štvrťrok predchádzajúci štvrťroku, v ktorom sa zisťuje priemerný zárobok. Priemerný zárobok sa zisťuje vždy k prvému dňu kalendárneho mesiaca nasledujúceho po rozhodujúcom období a používa sa počas celého štvrťroka, ak tento zákon neustanovuje inak.

V súčasnosti sa z odstupného platí len daň, ale návrh vlády je, aby sa platili všetky odvody.


Za odpovede a postrehy Vám ďakujem.

Jana