Klingónka
06.10.10,20:03
dobrý večer.

Rušil už niekto zmluvu s Digi tv ? Chcem si dať CS link. Zmluvu mám od 07/2007 a neviem čo im mám poslať okrem zmluvy (ten dvojhárok), v tom dvojhárku som našla ešte nejaký preberací protokol(-aj ten?), záručný list, stiahla som si žiadosť, čo tam ešte treba ?? Ako je to s kartou ?

Vraj mi potom pošlú zoznam technikov kam mám vrátiť príjmač, tanier (možno sa budem trepať až do Košíc). To musím vracať aj kábel ? (aj ten mi dali).

Aký je postup?
Vopred ďakujem za odpovede.
arizona
06.10.10,18:36
niečo z netu, možno pomôže
Pozor! Zmluvu je možné ukončiť jedine písomne,.. zaslaním žiadosti na adresu DIGI Slovakia s.r.o., Einstenova 21, 851 01 Bratislava. Po ukončení zluvy po ročnej viazanosti musíte vrátiť príjmač, dialkové, krabicu, LNB, parabolu. Na vrátenie sú tri možnosti,
1. zariadenie odinštalujete na vlastnú zodpovednosť a donesiete technikovi(tu sa nič neplatí)
2. technikovi donesiete len setobox s ovládačom -v tomto prípade Vám bude vystavená faktúra 25 €
3. príde technik a odinštaluje a učtuje si 35 €.
ŽIADOSŤ VZOR !!! - download (http://www.infox-slovakia.sk/documents/zrusenie_digi_tv.doc)

http://www.infox-slovakia.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=3:ako-na-ukonenie-zmluvy-digi-tv-&catid=3:rady-a-navody&Itemid=28
Ice dive
06.10.10,18:48
dobrý večer.

Rušil už niekto zmluvu s Digi tv ? Chcem si dať CS link. Zmluvu mám od 07/2007 a neviem čo im mám poslať okrem zmluvy (ten dvojhárok), v tom dvojhárku som našla ešte nejaký preberací protokol(-aj ten?), záručný list, stiahla som si žiadosť, čo tam ešte treba ?? Ako je to s kartou ?

Vraj mi potom pošlú zoznam technikov kam mám vrátiť príjmač, tanier (možno sa budem trepať až do Košíc). To musím vracať aj kábel ? (aj ten mi dali).

Aký je postup?
Vopred ďakujem za odpovede.
10 metrov koaxiálu čo ti dali vracať nemusíš... ale scart kabel budú potebe chcieť späť...

vrátiť to môžeš aj tomu technikovi, čo ti to montoval... len ho treba nájsť a zistiť, či pre nich ešte pracuje...
Klingónka
07.10.10,13:54
Ja som nechcela opísané z internetu, to som našla, chcela som postup.

Žiadosť treba poslať spolu s tou zmluvou ???
misoft
07.10.10,18:23
Na zmluve je predsa nejaké číslo zmluvy, stačí, keď v písomnej žiadosti uvedieš číslo zmluvy - oni predsa musia mať kópiu zmluvy, originál bol, je a bude stále tvoj.
Klingónka
07.10.10,19:01
Oni zobrali originál a mne nechali kópiu.
misoft
08.10.10,11:44
To je jedno, či je to originál alebo kópia zmluvy, všade musí byť číslo zmluvy. Predsa podľa tohto čísla vedú svojho zákazníka (a často to býva niekedy aj ako variabilný symbol pri platbách).
day
08.10.10,12:18
ja som elegantne zrusil zmluvu - nezaplatil som
(musel som zaplatit pripojovaci poplatok)
Klingónka
08.10.10,14:57
Ďakujem, nemohla som to číslo prečítať (škrabopis).
arizona
09.10.10,08:32
Ja som nechcela opísané z internetu, to som našla, chcela som postup.

Žiadosť treba poslať spolu s tou zmluvou ???


Ďakujem, nemohla som to číslo prečítať (škrabopis).
V 1.príspevku som Ti pridala aj link, kde by si našla potrebné informácie.
-stačí uviesť č. zmluvy
-ak nemáš z nejakého dôvodu zmluvu, tak by si mala mať aj nejakú kartičku,ktorú si dostala spolu so zmluvou ,tam to číslo je tiež uvedené
- ak nemáš ani tú kartičku,tak v linku je tel.č. kde ti pracovník vie vyhľadať č.zmluvy
...