majka074
06.10.10,20:31
Dobrý večer poraďáci! Vie mi niekto poradiť koľko stojí prihlásenie auta na slovenské značky a aký je postup. Nie je to problém prihlásiť ho? Máte skúsenosti s kupovaním cez i bazár, alebo s privezením auta. Ďakujem za odpovede.
arizona
07.10.10,11:05
Dobrý večer poraďáci! Vie mi niekto poradiť koľko stojí prihlásenie auta na slovenské značky a aký je postup. Nie je to problém prihlásiť ho? Máte skúsenosti s kupovaním cez i bazár, alebo s privezením auta. Ďakujem za odpovede.
Daj si pozor, aby si nenaletel podvodníkom ak sa rozhodneš auto kupovať zo zahraničia cez inzerát...
http://natankuj.sme.sk/c/5566930/pozor-na-podvodne-inzeraty-v-autobazaroch.html
KoxXxo
07.10.10,16:51
Cena prihlásenia by nemala presiahnuť 500€, ale ak o tom nemáš ani šajnu, tak odporúčam pohľadať niekoho v okruhu svojich známych, niekoho kto sa v tom vyzná, aby si nezostala bez peňazí a aj bez auta.
Žabinka
08.10.10,08:45
Dobrý večer poraďáci! Vie mi niekto poradiť koľko stojí prihlásenie auta na slovenské značky a aký je postup. Nie je to problém prihlásiť ho? Máte skúsenosti s kupovaním cez i bazár, alebo s privezením auta. Ďakujem za odpovede.
Poplatok na Obv.úrade -106€
Pri naftovom vozidle staršom ako 4-ročnom STK, EK, KO -105€
Pri benzínovom staršom ako 4-ročnom -to isté ako predchádzajúce, ale bez EK-cenu rýchlo neviem
Pri vozidle mladšom ako 4 roky- robí sa len KO
Recyklačný fond -66€
Preklady dokladov do slov. jazyka -cena je rôzna, závisí od jazyka
Polícia -66€
Zákonná poistka -rôzna cena, závisí od objemu, výkonu,...
peterkos2
08.10.10,08:55
Poplatok na Obv.úrade -106€
Pri naftovom vozidle staršom ako 4-ročnom STK, EK, KO -105€
Pri benzínovom staršom ako 4-ročnom -to isté ako predchádzajúce, ale bez EK-cenu rýchlo neviem
Pri vozidle mladšom ako 4 roky- robí sa len KO
Recyklačný fond -66€
Preklady dokladov do slov. jazyka -cena je rôzna, závisí od jazyka
Polícia -66€
Zákonná poistka -rôzna cena, závisí od objemu, výkonu,...
STK aj EK sa robí aj na dovezenom aute,ktoré má menej ako 4 roky-tzv.administratívna
Stanislav 1975
08.10.10,09:28
Dobrý večer poraďáci! Vie mi niekto poradiť koľko stojí prihlásenie auta na slovenské značky a aký je postup. Nie je to problém prihlásiť ho? Máte skúsenosti s kupovaním cez i bazár, alebo s privezením auta. Ďakujem za odpovede.

NIE, NIE, NIE- 100 KRáT NIE- Takto naslepo auto rozhodne ale rozhodne nekupuj- keď už tak chod si auto OSOBNE pozrieť s mechanikom a tak si vyber autíčko- nieže, ty si auto kúpiš cez net a basta- toto sa nerobí- nepoznáš jeho tech. stav, nevieš,či to nieje lopata, nevieš kolko má naozaj najazdených km a pod.- rozhodne to takto nerieš...a nevieš či nebolo zatopené...
Žabinka
08.10.10,09:39
STK aj EK sa robí aj na dovezenom aute,ktoré má menej ako 4 roky-tzv.administratívna
To je pravda, ja som však písala o STK a EK potrebnej pre účely schválenia JDV z členského štátu EU. No aj pri vozidle mladšom ako 4 roky si môžeš individuálne urobiť STK a EK, ale nie je to nutné pre obvodný úrad.