alla66
07.10.10,14:21
Prezradíte osvedčené triky, fígle, rady ako sa zbaviť závislosti z Porady? ;)
Zita5
07.10.10,12:24
Neprihlasovať sa :D;):)
Oliwa
07.10.10,12:26
Pokaziť alebo darovať počítač. :D
Tweety
07.10.10,12:27
Prezradíte osvedčené triky, fígle, rady ako sa zbaviť závislosti z Porady? ;)1.
Postupne obmedzovať prihlásenia, u mňa sa to osvedčilo.2. Zatvorím notebúk a nanovo sa mi ho nechce otvoriť, tak si nájdem inú činnosť, zo začiatku sa to odrezanie od Porady prejaví symptómami ako, keď zoberú hračku, ale musíš odolávať.
alla66
07.10.10,12:31
1.
Postupne obmedzovať prihlásenia, u mňa sa to osvedčilo.2. Zatvorím notebúk a nanovo sa mi ho nechce otvoriť, tak si nájdem inú činnosť.

...zatvorím NB a nakoniec sa pristihnem ako ťukám na mobile...
Tweety
07.10.10,12:31
...zatvorím NB a nakoniec sa pristihnem ako ťukám na mobile...
To sa stalo už aj mne. :---
Martin Mocko
07.10.10,12:39
Prezradíte osvedčené triky, fígle, rady ako sa zbaviť závislosti z Porady? ;)

Napíš zopár príspevkov á la Karas...a Richard ti s tým pomôže :rolleyes:
janka51
07.10.10,13:06
Veľmi ťažko, ja som sa už pár krát pokúšala, ale neúspešne.
VieraPopluharova
07.10.10,13:08
Mne sa osvedčilo ist do zahradky, tam si najdem vzdy nieco, ale i tak som nenapravitelny zavislak od porady, takze asi ak mozes daj PC z domu prec.
sito
07.10.10,13:13
To máš ako po pôrode, žiješ! Ale skončiť musíš! Neboj, príde to aj na Teba. :) :D:D:D ;)

Ak, to skôr nepríde na PORADU?! :eek: :mee::mee::mee:
Kvaka
07.10.10,13:14
No, to teda chcem aj ja vedieť, ako. Stále si hovorím, choď už von, choď niečo urobiť v byte, nedá mi, vždy pribehnem. Aj večer počas reklamy. Ale treba asi odísť tam, kde počítač nie je, napr. ísť do záhrady, alebo sa jednoducho úplne odhlásiť a zabudnúť heslo.:D:D:D
Asi tak, že odkedy nepracujem, som stále tu.
alla66
07.10.10,13:14
Pokaziť alebo darovať počítač. :D

...aj teba to čaká :) ...ruku na srdce;) ktorú stránku vyťukávaš, keď zapneš PC?
JankaII
07.10.10,13:44
Veľmi ťažko, ja som sa už pár krát pokúšala, ale neúspešne.

Jani aj ja som si teraz prišla zo záhrady uvariť kávu,reku krásne je vonku ,vypijem na dvore...a to ti ma normálne skrútilo do izby a už aj ťukám:eek:však my sa s Jacky už dávno smejeme ,že v jednom zariadení už miestečko máme isté:D
Heni
07.10.10,14:06
niekto pri kávičke číta noviny...

ja si pri kávičke zapnem PC a pozerám, čo nové na Porade :---
JankaII
07.10.10,14:08
No, to teda chcem aj ja vedieť, ako. Stále si hovorím, choď už von, choď niečo urobiť v byte, nedá mi, vždy pribehnem. Aj večer počas reklamy. Ale treba asi odísť tam, kde počítač nie je, napr. ísť do záhrady, alebo sa jednoducho úplne odhlásiť a zabudnúť heslo.:D:D:D
Asi tak, že odkedy nepracujem, som stále tu.

no ja keď som nedávno mala problém prihlásiť sa,skoro ma od jedu vystrelo:eek:,Richardovi som asi tri krát napísala,že sa mi nedarí ,nestihla mi ani odpoveď prísť a už som znovu písala...normálne abstinenčné príznaky sa prejavovali;)z rozčúlenia som aj myš otrieskala:D.....a keď sa podarilo otvoriť poradu,mali ste vidieť ten blažený úsmev:D
DanielaSL
07.10.10,14:19
Notebook nechávam po práci v kancelárii ..... stačí to urobiť párkrát a potom to už ide samo..... Aj keď ho mám potom doma , niekedy sa mi nechce ho zapnúť.
Tweety
07.10.10,14:46
1.
Postupne obmedzovať prihlásenia, u mňa sa to osvedčilo.2. Zatvorím notebúk a nanovo sa mi ho nechce otvoriť, tak si nájdem inú činnosť, zo začiatku sa to odrezanie od Porady prejaví symptómami ako, keď zoberú hračku, ale musíš odolávať.
Musím pridať ešte jeden tretí zaručene odvykací spôsob: moje dve malé zlatíčka-vnučky.:):):)
pepsikova
07.10.10,14:48
.neviem teda, čo vám chodí po rozume, ale ja si takú otázku ani nedávam...však by som ani nežila...a nijakovsky sa nechcem na staré kolená odúčať nejakej závislosti...neresti sú dobrá vec..a porada isto...i keď ma občas serie...ako fšetko..aj to f""..
Zoltán Kovács
07.10.10,15:00
1. Do IE nezadávať poradu ako domovskú stránku, nespustí sa ti ihneď pri otváraní.
2. Nájsť si koníček, ktorý je z úplne iného súdka ako práca.
3. Občas myslieť aj na rodinu, na tú pokrvnú-genetickú, a nie len tu na virtuálnu.

U mňa to funguje cca rok. Už len veľmi málokrát sa stane, že sem zablúdim.
truch
07.10.10,15:28
Konečne idem na dovolenku a verte či neverte hľadala som zájazd podľa toho, či je tam internet :confused: Nakoniec PC neberiem, však hádam vydržím:D
buchač
07.10.10,15:31
...aj teba to čaká :) ...ruku na srdce;) ktorú stránku vyťukávaš, keď zapneš PC?
...že s kým bankujem ????

niekto pri kávičke číta noviny...
ja si pri kávičke zapnem PC a pozerám, čo nové na Porade :---

na účte ...
terezamaria
07.10.10,15:34
Jani aj ja som si teraz prišla zo záhrady uvariť kávu,reku krásne je vonku ,vypijem na dvore...a to ti ma normálne skrútilo do izby a už aj ťukám:eek:však my sa s Jacky už dávno smejeme ,že v jednom zariadení už miestečko máme isté:D
Janka a vieš ako nám tam bude dobre?
Posteľ, strava, protekčne PC - teda notebook, no a môžeme pomaly štrikovať ponožky:):):)

Ešte pridám pre Alenku : zdá sa Ti byť na Porade zle? Veď ešte len vítame nového člena a už je nám jasné, že sa z neho stane závislák:):):)