drocera
07.10.10,18:35
Ahojte,
chcem sa spýtať, kde nájdem na internete prehľad údajov o dôchodkových fondov 2. a 3.piliera, ide mi o zhodnotenie majetku (%) fondov-napr. mesačne, polročne,ročne oproti konkurencii.
Vďaka.
Chobot
07.10.10,22:08
Ahojte,
chcem sa spýtať, kde nájdem na internete prehľad údajov o dôchodkových fondov 2. a 3.piliera, ide mi o zhodnotenie majetku (%) fondov-napr. mesačne, polročne,ročne oproti konkurencii.
Vďaka.

Nooo, predsa na stránkach jednotlivých dôchodkových správcovských spoločností a doplnkových dôchodkových spoločností. ucelený prehľad asi nenájdeš, budeš musieť pozrieť stránku každej spoločnosti. Napr. v d.d.s. ING Tatry Sympatia si môžeš zvoliť fond, obdobie a spôsob výstupu (graf, tabuľka alebo graf aj tabuľka):

http://www.ing-tatry-sympatia.sk/ddp-sk/prispevkove-fondy/historicky-vyvoj-hodnot-dochodkovych-jednotiek/historicky-vyvoj-hodnot-dochodkovych-jednotiek-rastovy.html?fundName=Rastov%C3%BD+pr%C3%ADspevkov %C3%BD+d.d.f.&startDate=01.01.2009&endDate=08.10.2010&showType=table+chart&Ok=Odosla%C5%A5
drocera
08.10.10,16:19
Vdaka za reakciu, viem, že sa to dá nájsť aj takýmto spôsobom, aj ked oni udavaju len výkonnosť v rámci svojich fondov a to nie je to čo hľadám, viem že existuje prehľadná tabuľka (hospodarske noviny v stredu) kde je uvedené zhodnotenie fondov porovnavané s konkurenciou. V tychto novinach je len 2.pilier. Tak som chcel vedieť kde je to na nete. Nenašiel som to ani na ADSS.