alla66
07.10.10,18:49
Píšem z mobilu, neviem z akého dôvodu sa pri kliknutí na tlačítko Užitočné presunie bodovanie na Neužitočné. Týmto sa ospravedlňujem mariankaj, ktorého som obdarila neužitočným bodom, ktorý som nestihla zrušiť. Dnes sa stala výnimka a naskočila Najužitočnejšia odpoveď v téme http://www.porada.sk/t148836-ako-sa-zbavit-zavislosti-na-porade.html Keďže sa stal omyl, chcem vrátiť úkon späť a pokračovať v téme. Pri iných hodnoteniach sa môže bodovanie vrátiť o krok späť, v tomto prípade to nie je možné, alebo sa mi to cez mobil nezobrazuje. Čo treba robiť v mojom prípade? Nahlásiť a napísať moderátorovi, (ako som učinila), alebo sa zmieriť so zamknutou témou...
Zita5
07.10.10,16:51
Píšem z mobilu, neviem z akého dôvodu sa pri kliknutí na tlačítko Užitočné presunie bodovanie na Neužitočné. Týmto sa ospravedlňujem mariankaj, ktorého som obdarila neužitočným bodom, ktorý som nestihla zrušiť. Dnes sa stala výnimka a naskočila Najužitočnejšia odpoveď. Keďže sa stal omyl, chcem vrátiť úkon späť a pokračovať v téme. Pri iných hodnoteniach sa môže bodovanie vrátiť o krok späť, v tomto prípade to nie je možné, alebo sa mi to cez mobil nezobrazuje. Čo treba robiť v mojom prípade? Nahlásiť a napísať moderátorovi, (ako som učinila), alebo sa zmieriť so zamknutou témou...

Napíš cez nahlás , že si omylom zatvorila tému .Otvoria ju na požiadanie zadávateľa.
alla66
07.10.10,16:54
Veď som napísala, síce neviem komu...cez mobil to nebolo jasné:) zatiaľ čakám...
Zita5
07.10.10,16:57
Veď som napísala, síce neviem komu...cez mobil to nebolo jasné:) zatiaľ čakám...


Tak čakaj :D:).
Ako môžete čítať poradu cez mobil niektorí .To by som asi nemohla .Ako by som citovala zákony na takom malom
pr..tku? :D
alla66
07.10.10,17:04
Tak čakaj :D:).
Ako môžete čítať poradu cez mobil niektorí .To by som asi nemohla .Ako by som citovala zákony na takom malom pr...ku? :D

všetko funguje, okrem hodnotenia. Musím načítavať 2x a overovať každý jeden bod. Tam to hapruje a neviem prečo:(
alla66
07.10.10,17:36
Veď som napísala, síce neviem komu...cez mobil to nebolo jasné:) zatiaľ čakám...

klikla som históriu a dozvedela: napísala som administrátorovi, ale tlačítko NAHLÁS sa má používať kvôli reklame, spamom, urážajúcim a vulgárnym príspevkom, nepravdivým informáciám a pod.
marjankaj
07.10.10,17:42
Píšem z mobilu, neviem z akého dôvodu sa pri kliknutí na tlačítko Užitočné presunie bodovanie na Neužitočné. Týmto sa ospravedlňujem mariankaj, ktorého som obdarila neužitočným bodom, ktorý som nestihla zrušiť. Dnes sa stala výnimka a naskočila Najužitočnejšia odpoveď. Keďže sa stal omyl, chcem vrátiť úkon späť a pokračovať v téme. Pri iných hodnoteniach sa môže bodovanie vrátiť o krok späť, v tomto prípade to nie je možné, alebo sa mi to cez mobil nezobrazuje. Čo treba robiť v mojom prípade? Nahlásiť a napísať moderátorovi, (ako som učinila), alebo sa zmieriť so zamknutou témou...

Veď ja to nejako predýcham.:---Nejdem sa ešte hodiť pod vlak.:rolleyes:Prozatím:D
Zitulda
07.10.10,17:44
Tak čakaj :D:).
Ako môžete čítať poradu cez mobil niektorí .To by som asi nemohla .Ako by som citovala zákony na takom malom
pr..tku? :D
Zitkaaaa neprezradíš?... aké sú písmenká tam,medzi r.a.t? :D
Zita5
07.10.10,17:51
Zitkaaaa neprezradíš?... aké sú písmenká tam,medzi r.a.t? :D
"prdítku":D:);)
Petra Nová
07.10.10,19:07
Alla, ako by si to mohla urobiť, že najskôr prispievateľa oceníš označením najlepšia odpoveď a neskôr mu túto poctu vezmeš?
Ja si myslím, že je to dobre tak, ako je.:)
Inak, tá Tvoja téma o odvyknutí od Porady je vlastne anti téma, tak nech Ťa poteší aspoň to, že dostala jedným hlasom prívlastok, že je zaujímavá.;)
alla66
07.10.10,19:42
Alla, ako by si to mohla urobiť, že najskôr prispievateľa oceníš označením najlepšia odpoveď a neskôr mu túto poctu vezmeš?
Ja si myslím, že je to dobre tak, ako je.:)
Inak, tá Tvoja téma o odvyknutí od Porady je vlastne anti téma, tak nech Ťa poteší aspoň to, že dostala jedným hlasom prívlastok, že je zaujímavá.;)

anti téma? Hádam nie! Nebavila si sa? Ja áno:) Danielke som klikla na užitočné, to že sa zobrazí iné ocenenie, to mi je záhadou. Zober mobil, boduj a zisti, či nedáš niekomu neužitočné... Nechcem Danielke zobrať hlas, mala som v pláne reagovať na Terezkin príspevok
terezamaria
07.10.10,19:51
Alla, ako by si to mohla urobiť, že najskôr prispievateľa oceníš označením najlepšia odpoveď a neskôr mu túto poctu vezmeš?
Ja si myslím, že je to dobre tak, ako je.:)
Inak, tá Tvoja téma o odvyknutí od Porady je vlastne anti téma, tak nech Ťa poteší aspoň to, že dostala jedným hlasom prívlastok, že je zaujímavá.;)
Peťka to Richard vymyslel, že pri založení témy dostaneš hneď 1 zaujímavý bod, či čo to je. Jednoducho zaujímavé. Odhadujem, že po pol roku bude Porada taká prekombinovaná, že budeme potrebovať manuál na prácu na Porade.sk:)
Petra Nová
07.10.10,20:02
anti téma? Hádam nie! Nebavila si sa? Ja áno:) Danielke som klikla na užitočné, to že sa zobrazí iné ocenenie, to mi je záhadou. Zober mobil, boduj a zisti, či nedáš niekomu neužitočné... Nechcem Danielke zobrať hlas, mala som v pláne reagovať na Terezkin príspevok

Ale veď hej, bavila.:) Aj na tom, čo sa Ti podarilo, hoci si nechcela. Keď sa nedali zmeniť tlačidlá, vieš koľko som naklikala užitočného inému, než som chcela a neužitočné, komu som nechcela? Ale aj ja som omylom dostala body aj také, aj onaké. Malo to svoje čaro.:D
alla66
07.10.10,20:20
Každému stúpne adrenalín, keď zbadá neužitočný bod, ktorý si nezaslúžil. A mňa o to viac mrzí, keď prehliadnem mínusku, ktorá sa nedá odstrániť. I dnes... Stačilo okamžite urobiť krok späť a najlepšia odpoveď zmizne, nikto nič nepostrehne a všetko je ako má byť. Žiaľ, omyl nenapravím a téma zapadne prachom...
ludmila12
08.10.10,10:38
tiež som zistila,že som pri posúvaní sa myšou klikla na mimotémy alebo zábavné čo som vôbec nechcela, ale keďže som si len prechádzala témou zistila som to až po upozornení. Keďže to bolo až na druhý deň nedalo sa to už zrušiť. Mrzí ma to, pretože väčšinou si čítam užitočné príspevky ktoré si to nezaslúžia a môže toho byť oveľa viac ako som zistila. Mala by byť možnosť zrušiť toho hodnotenie aj po dlhšej dobe, pretože naozaj nie je problém bez toho aby si to človek uvedomil kliknúť na niektorú hodnotiacu ikonku.
alla66
10.10.10,16:41
Peťka to Richard vymyslel, že pri založení témy dostaneš hneď 1 zaujímavý bod, či čo to je. Jednoducho zaujímavé. Odhadujem, že po pol roku bude Porada taká prekombinovaná, že budeme potrebovať manuál na prácu na Porade.sk:)
.....keby bol dnes, už je neskoro:(
mzdarka renca
10.10.10,19:34
Ale veď hej, bavila.:) Aj na tom, čo sa Ti podarilo, hoci si nechcela. Keď sa nedali zmeniť tlačidlá, vieš koľko som naklikala užitočného inému, než som chcela a neužitočné, komu som nechcela? Ale aj ja som omylom dostala body aj také, aj onaké. Malo to svoje čaro.:D

a nechcete radšej manuál na prácu s myškou? :D:D:D;)
alla66
10.10.10,19:39
a nechcete radšej manuál na prácu s myškou? :D:D:D;)
:Dktorá myška je kompaktibilná s mobilom?;):)
mzdarka renca
10.10.10,20:39
:Dktorá myška je kompaktibilná s mobilom?;):)

teraz si ma dostala :D:D:D
ludmila12
18.10.10,09:52
:Dktorá myška je kompaktibilná s mobilom?;):)

Pardon ja som sa zamiešala do tejto debaty, ja si pozerám príspevky na počítači /nie mobilom/ a myškou sa posúvam smerom dolu a muselo sa mi stať, že som klikla a nevšimla si, že som hodnotila a samozrejme že zle. Preto som sa pripojila k debate, že by sa mali takto omylom hodnotené príspevky dať zrušiť. :);)