kacena
16.11.05,08:12
Potrebujem zistiť súrne let z Milána do Bratislavy. Vie mi niekto poradiť link na letecké spoločnosti ? Veľká vďaka.
bepo
16.11.05,10:45
pyton
16.11.05,11:08
To čo sú tam tie ceny leteniek za 1,- Sk? :eek: Letel už niekto za 1,- Sk?
Tweety
16.11.05,11:40
To čo sú tam tie ceny leteniek za 1,- Sk? :eek: Letel už niekto za 1,- Sk?Do "teplých krajín" sa dá aj lacnejšie.:p :D
kacena
16.11.05,11:57
Preverovala som si u Sky europe let Milano - Bratislava , cena 41,35 eur all in.
To nie je na zahodenie , najma ked si uvedomim ze autobus stoji 2.600,-Sk.
EPk
16.11.05,12:03
Letenka za 1,- Sk sa musi rezervovat par (2-3) mesiace dopredu. Co sa nam nikdy nepodarilo, ale aj tak boli lacnejsi ako ine spolocnisti.
pyton
16.11.05,13:44
EPk, mám tomu rozumieť tak, že keď si teraz zarezervujem Paríž za 2-3 mesiace, poletím za 1,- Sk? A späť ako?
Marína
28.11.05,16:47
Poviem len to, čo som počula. Letecké spoločnosti robia akcie na niektoré trasy niekoľko mesiacov dopredu s tým, že v cene nie sú zahrnuté letiskové poplatky. Čo sa týka letenky za 1 slovenskú korunu, vraj je to na celé lietadlo len 1 letenka. A či je to na každý let, tak ja osobne o tom pochybujem. Dokonca veľmi silne pochybujem. A kto túto letenku dostane?
Ja? Vy? Hm, hm, hm...
Ako perličku vám poviem, že pred týždňom som vyhrala letenku pre 2 osoby do Milána cez SMS-ku za 6,-Sk. Akciu 5000 leteniek robil pre Skyeurope denník Nový čas. Nakoniec som si ju nerezervovala, pretože lety do Milána sú na letisko Bergamo, ktoré je 60 km od Milána. Kým by som tam prišla, tak by som sa mohla otočiť na opätku a letieť späť.
ajobs
28.11.05,18:24
EPk, mám tomu rozumieť tak, že keď si teraz zarezervujem Paríž za 2-3 mesiace, poletím za 1,- Sk? A späť ako?

Napr. teraz som rezervoval letenky pre 2 osoby Blava-Paríž a späť na 28.2.2006-15.3.2006 za 990 Sk je cena leteniek tam i späť, 1330 Sk sú letiskové poplatky do Paríža a 1645 Sk z Paríža, čiže celkovo za 9910 Sk.
To len pre ilustráciu.:) :eek:
dom
28.11.05,21:02
Priamo lieta len http://www.skyeurope.com/start.php?lang=sk

-doplnim odpoved:cool: :
Okrem SkyEurope Airlines lieta medzi Bratislavou a Milánom aj slovenská Air Slovakia BWJ (www.airslovakia.sk, lety označuje ako Bergamo) a írska Ryanair (www.ryanair.com, ceny môžu byť ešte lacnejšie ako cez SkyEurope) :D
dom
28.11.05,21:15
To čo sú tam tie ceny leteniek za 1,- Sk? :eek: Letel už niekto za 1,- Sk?

takze blizsie k tym cenam :cool: :
-ta cena 1,- Sk je len spiatocna letenka bez:
-letiskovych poplatkov (cca 1 000 - 1 500 Sk podla letiska)
-palivoveho priplatku (u SkyEurope tusim cca 400 Sk)
takze tak

-ale bola tu uz aj taka akcia ze sa dalo letiet uplne bez polatkov - kamarat tak letel do Kosic a spat len za 2,- Sk all inclusive :rolleyes:

informacia od syna
(s kamaratmi taketo letenky casto vyuzivaju a tulaju sa po europe a fotia lietadla => www.mdspotter.ic.cz) :D
bepo
28.11.05,22:06
Zvláštna záľuba potulovať sa po letiskách a fotiť lietadlá.On pracuje na letisku alebo je tam stále že vie kedy kto priletí?
accad
28.11.05,22:16
Z minulého roka mám osobnú skúsenosť so SkyEuropom do Zurichu akciovou letenkou za 99,- bez poplatku, letenka späť za normálnu cenu. Čiže tam a späť ma stála cesta asi okolo 2700,-. Nevýhoda - letenku som mala zaplatenú 3 mesiace vopred.
dom
29.11.05,05:19
Zvláštna záľuba potulovať sa po letiskách a fotiť lietadlá.On pracuje na letisku alebo je tam stále že vie kedy kto priletí?
Žiaľ nepracuje na letisku, je študent, maturant, je to jeho veľká záľuba, nie len fotiˇť lietadlá ale aj všetko okolo nich. Po letiskách sa veľmi ani nepotujujú, odtiať sa veľmi nedá fotiť, sú to miesta presne určené pri letiskách odkiaľ sa dá fotiť. Okrem iného si čas rozdelia tak, ž e pozerajú aj historické pamiatky .