Marynkaa
09.10.10,18:25
Dobry den, nevie mi niekto poradit... Ak chcem vlozit video do power pointu /2003/ tak mi to napise hlasku: Cannot display this type of sound or movie.
Neviete niekto pls čo s tym mam spraviť aby to fungovalo?? :(
mgpjohny
10.10.10,12:27
máš to video uložené v zložke, kde je powerpoint prezentácia?

napíš mi sem, aký je to formát videa, čo zistíš podľa prípony videa alebo vo vlastnostiach
Marynkaa
10.10.10,19:14
dakujem za odpoved. :)

nemala som to ulozene v tej zlozke, ale uz som to tam hodila a nefunguje to aj tak.
a je to format .avi ...treba to nejak zmenit? ?
Chobot
11.10.10,09:01
dakujem za odpoved. :)

nemala som to ulozene v tej zlozke, ale uz som to tam hodila a nefunguje to aj tak.
a je to format .avi ...treba to nejak zmenit? ?

.avi nie je formát, je to len kontajner. Aby si pochopila, čo je kontajner (nie na smeti ;):D), pozri si tento príspevok:

http://www.porada.sk/942088-post15.html

Takže, ak už teraz vieme, že v kontajneri obsiahnutá videostopa môže mať rôzny kodek, tak môžeme predpokladať, že daný kodek tvoj PP nepodporuje. Možno ti len chýbajú dané kodeky, možno je to video uložené v nejakom zvláštnom kodeku. Ak ti to video inak prehraje na PC, tak tak je problém v PP. Ak ti ho neprehraje vôbec, tak treba nainštalovať aktuálne kodeky, napr. ten, čo som v odkaze spomenul All in 1.

Ak to nepomôže, bude treba prekonvertovať ten .avi súbor na iný formát, napr. .wmv s kodekom DivX.

Inak PP prehraje všetky bežné videoformáty.
Marynkaa
11.10.10,16:31
Moj PC to video v pohode prehrá, iba ked to dám do PP, tak to nejde. Tak čo mam teda spraviť? :) tak po lopate mi to mozes vysvetlit, prosím? :)
KoxXxo
11.10.10,18:32
Stiahni si Any Video Converter (http://www.dobreprogramy.sk/any-video-converter-free) a prekonvertuj najskôr to video na WMV formát.
Chobot
12.10.10,07:19
Moj PC to video v pohode prehrá, iba ked to dám do PP, tak to nejde. Tak čo mam teda spraviť? :) tak po lopate mi to mozes vysvetlit, prosím? :)

Aký veľký je ten videosúbor? Dá sa poslať mailom?