regain
10.10.10,10:16
Ahoj.
Moze mi prosim niekto poradit ako vytiahnem obrazok zo suboru MS Word? Najlepsie ak by to bolo vo formate jpg a aby som ho mohol pouzit tam kde chcem.Da sa to? Ako? Dakujem za rady.
Fero11
10.10.10,08:36
A klikol si uz na ten obrazok pravim tlacidlom?
regain
10.10.10,08:52
A klikol si uz na ten obrazok pravim tlacidlom?

Ahoj.
No skusil,ale nejak mi to moc nepomohlo.Je to vo worde a neviem ako si ho vybrat a ulozit do PC napr. na plochu.
Arnold123
10.10.10,09:13
Ja to nechám uložiť ako HTML stránku. Všetky obrázky použité v dokumente sa uložia do adresára. Potom si stačí najsť ten, ktorý hľadám.
Fero11
10.10.10,09:32
Ahoj.
No skusil,ale nejak mi to moc nepomohlo.Je to vo worde a neviem ako si ho vybrat a ulozit do PC napr. na plochu.
Tak samozrejme nestaci len kliknut pravim na obr. ale este treba spravit dalsi ukon :) skus si precitat ponuku a pouvazuj
sthruska
10.10.10,09:34
Vybrať obrázok. Potom CTRL + C. Ísť do adresára/plochu a CTRL + V. Mne to tak uložilo v tif, ale nie je problém to skonvertovať.
regain
10.10.10,09:39
Tak samozrejme nestaci len kliknut pravim na obr. ale este treba spravit dalsi ukon :) skus si precitat ponuku a pouvazuj

ha ha ha :) keby som to vedel asi by som to sem nepisal,nemyslis...
regain
10.10.10,09:40
Vybrať obrázok. Potom CTRL + C. Ísť do adresára/plochu a CTRL + V. Mne to tak uložilo v tif, ale nie je problém to skonvertovať.

To je bezny sposob kopirovania,ale tak mi to zial nejde :(
Fero11
10.10.10,09:51
Ja sa ti nesnazim dat sem navod step by step ..... neviem aky si zdatny PC uzivatel, chodi sem aj vela ludi, ktori nevedia zakladne veci.
Ja som videl word len par krat v zivote, bol som nuteny tam pisat nejake veci (inak nezakopavam o take editory)
Ak to nejde standardnym sposobom, tak pouzi klaves PrtScrn (to je vlasne zosnimanie obrazovky) otvor si bitovu mapu a ctrl + c a orez si obrazok
regain
10.10.10,10:00
Ja sa ti nesnazim dat sem navod step by step ..... neviem aky si zdatny PC uzivatel, chodi sem aj vela ludi, ktori nevedia zakladne veci.
Ja som videl word len par krat v zivote, bol som nuteny tam pisat nejake veci (inak nezakopavam o take editory)
Ak to nejde standardnym sposobom, tak pouzi klaves PrtScrn (to je vlasne zosnimanie obrazovky) otvor si bitovu mapu a ctrl + c a orez si obrazok

No presne tak som to skopiroval z jedneho webu do wordu (pomocou print screen) presne ako pises-a potom orezal.Ale teraz to mam vo worde a neviem to odtial vybrat :(
LucasKE
10.10.10,10:32
Vyskusal som to s Office 2007: Otvoris dokument aj s obrazkom, kliknes na obrazok pravym tlacitkom, das kopirovat. Otvoris Skicar a tam das prilepit. Potom z menu zvolis "Ulozit ako" a vyberies typ suboru jpg.
Ked ti uz ani toto nepomohlo, tak odporucam si urobit vodicsky na pocitac.
Fero11
10.10.10,10:35
No presne tak som to skopiroval z jedneho webu do wordu (pomocou print screen) presne ako pises-a potom orezal.Ale teraz to mam vo worde a neviem to odtial vybrat :(
Ak to nieje nejake tajomstvo, tak sem hod ten wordowsky subor
TomasHC
10.10.10,11:53
Ja to nechám uložiť ako HTML stránku. Všetky obrázky použité v dokumente sa uložia do adresára. Potom si stačí najsť ten, ktorý hľadám.

Presne tak!

Pripadne zlozitejsie - oznacit obrazok, Ctrl+C (skopirovat do schranky) a v nejakom editore dat Ctrl+N (novy obrazok) a Ctrl+V (vlozit zo schranky) a mas ho.
daary
10.10.10,15:32
Skopíruj obrázok, vlož do Managment picture - je súčasťou Microsoft office-nástroje balíka, tam s ním môžeš robiť aj úpravy, dať ako jpg, bmp, alebo komprimovať, atď... samozrejme uložiť. Ak potom otvoríš "moje dokumenty" - "obrázky", mal by tam byť.
regain
10.10.10,17:16
Bozeeee ale som sa namordoval!!! ako takyyy K...t :-( Ale maaaam,konecneeee,huraaaa :-) Dakujem. Inak viete co? ani presne neviem ako som to spravil,ale nebolo to len tak.
premiko
10.10.10,17:50
Bozeeee ale som sa namordoval!!! ako takyyy K...t :-( Ale maaaam,konecneeee,huraaaa :-) Dakujem. Inak viete co? ani presne neviem ako som to spravil,ale nebolo to len tak.

:eek:

to bo teda ale porod!, to by som rad videl ten subor, co nebolo len tak ... ;)

gratulujem
regain
10.10.10,18:29
:eek:

to bo teda ale porod!, to by som rad videl ten subor, co nebolo len tak ... ;)

gratulujem

No nieje kazdy majster sveta ako niekto,darmo :)
Chobot
11.10.10,08:18
No presne tak som to skopiroval z jedneho webu do wordu (pomocou print screen) presne ako pises-a potom orezal.Ale teraz to mam vo worde a neviem to odtial vybrat :(

Oveľa jednoduchšie by bolo bývalo, keby si to nedával do Wordu, ale priamo do nejakého obrázkového editora. Napr. nainštalovať si IrfanView, otvoriť ho, dať "Nový obrázok" a do neho vložiť ten printscreen. Nemusel si čachrovať s tým Wordom....