katedrála
10.10.10,11:40
Čo si myslíte o pripoistení závažnych ochorení ,poisťovne to ponúkajú pri životnom poistení / samozrejme tých pripoistení môže byť viac/.
buchač
10.10.10,11:13
Čo si myslíte o pripoistení závažnych ochorení ,poisťovne to ponúkajú pri životnom poistení / samozrejme tých pripoistení môže byť viac/.

Nič , teda ja ...

Biznis je to !!!

Záleží ale od veľa okolností :
- vek
- rodinný stav
- zdravotný stav rodičov
- zdravotný stav poistenca - potencionálneho
- poistná čiastka
- s tým súvisiace splátky ...
- čo všetko poistka obnáša
- ....

OPLATÍ ....NEOPLATÍ sa ...???

Mňa nepoistili okamžite...rok som musel čakať svojho času na opätovnú žiadosť , aj tak ma nepoistili na plnú čiastku ...he , až vo Švajcu boli moje papiere ...;)
Chobot
11.10.10,07:39
Nič , teda ja ...

Biznis je to !!!

Záleží ale od veľa okolností :
- vek
- rodinný stav
- zdravotný stav rodičov
- zdravotný stav poistenca - potencionálneho
- poistná čiastka
- s tým súvisiace splátky ...
- čo všetko poistka obnáša
- ....

OPLATÍ ....NEOPLATÍ sa ...???

Mňa nepoistili okamžite...rok som musel čakať svojho času na opätovnú žiadosť , aj tak ma nepoistili na plnú čiastku ...he , až vo Švajcu boli moje papiere ...;)

Buchač, ak si uzatváral poistku počas aktívnej služby, tak sa nečuduj. Tvoja práca boli kategórie rizikové, preto niektoré poisťovne majú vúluky u určitých typov služobného zaradenia a ostatné sa schvaľujú osobitne (lebo je rozdiel napr. medzi príslušníkom PZ v kancelárii a v špec. jednotke).
Chobot
11.10.10,07:40
Čo si myslíte o pripoistení závažnych ochorení ,poisťovne to ponúkajú pri životnom poistení / samozrejme tých pripoistení môže byť viac/.

Ak ti hrozia závažné ochorenia z genetického hľadiska (v rodine častý výskyt napr. rakoviny), tak si to daj poistiť. Ak nie, tak si hoď mincou. Nedá sa povedať, či áno alebo nie.