mcboomfuck
10.10.10,16:22
Dobrý deň,
mám takýto problém:
Som mladý človek, ktorý chce ísť k vojsku ale mám atopický ekzém , kôli ktorému mi povedal kožný, že ma nezoberú k vojakom. Volal som aj k lekárom na výberové konanie, že ak mam ekzém tak tam ani nemusím ísť.
Zo zdravotného záznamu chcel vytrhnúť posledné 2 strany, kde mám o tomto ekzéme písané alebo len záznam o tom ekzéme. (záznam je v apríli)
Čo mi hrozí v prípade, ak by prišiel lekár na to , že niečo zatajujem. A či si myslíte, že sa dajú uplatiť lekári a koľko by to stálo ? Ďakujem
Zoltán Kovács
10.10.10,14:50
14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.


P.S: A myslíš si, že by ti na to neprišli neskôr u vojska? A čo v tom prípade? Veď je to podvod.
mcboomfuck
10.10.10,15:09
Nemyslim si ze by potom na to prisli ...
buchač
10.10.10,15:13
Dobrý deň,
mám takýto problém:
Som mladý človek, ktorý chce ísť k vojsku ale mám atopický ekzém , kôli ktorému mi povedal kožný, že ma nezoberú k vojakom. Volal som aj k lekárom na výberové konanie, že ak mam ekzém tak tam ani nemusím ísť.
Zo zdravotného záznamu chcel vytrhnúť posledné 2 strany, kde mám o tomto ekzéme písané alebo len záznam o tom ekzéme. (záznam je v apríli)
Čo mi hrozí v prípade, ak by prišiel lekár na to , že niečo zatajujem. A či si myslíte, že sa dajú uplatiť lekári a koľko by to stálo ? Ďakujem

Keď som si našiel , čo to vlastne je , tak som hneď v obraze bol .
Poznám osobne troch ľudí , ktorí to majú ...žiaľ .

Aj napriek tomu , že sa diablovi chceš / chcel si / upísať , tak vedz , že by si na to fest doplatil .
Doktor vie , o čom rozpráva .

Ak by si tie , he , že "opatrenia" so zdravotnou kartou urobil :D:D:D , myslíš si , že čo by sa dialo ???
Na vojne sú ako obuv momentálne " kanady " a ako odev "maskáče" ...
Len jedno si neviem predstaviť :confused: , ako by si v tomto vedel fungovať . Je jedno , kde by si bol zaradený , či do kanclu alebo nie , aj tak by si takto musel byť ustrojený ;)
Len ešte dúfam , že si nemal záujem o misiu .
Tak to by som sa len nasmial , božičku , v púšti Afganistanu sa niekde s takýmto ochorením poflakovať ...ešte aj nepriestrelnú vestu na sebe vláčiť .

Koľkých lekárov máš ale teraz na mysli ???
Človeče , veď ani páru asi nemáš , čo to obnáša za prehliadky pri vstupe do army .
Neverím , že máš lovky na všetky základné oddelenia príslušnej VOJENSKEJ nemocnici , lebo tam sa prímacie vyšetrenia robia ....vieme ???? ;)
buchač
10.10.10,15:15
Nemyslim si ze by potom na to prisli ...
Nemysli ...VER ...

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D
mcboomfuck
10.10.10,15:25
ja som chcel robit informatika pri PC..tak preco by tam bol problem?
mcboomfuck
10.10.10,15:26
a ja mam ekzem na lavom lakti tak kanady a vesta no problem
buchač
10.10.10,15:31
Tak si zatancujme freestyle .....:D

Bez urážky ....

Lepšie je to posrať podľa svojho , ako Ti niekedy poradia druhí ....

http://www.youtube.com/watch?v=71ICco_C2GQ
mcboomfuck
10.10.10,15:46
myslis ze by som nepresiel cez zdravotnu prehliadku ?a este ste mi nepovedali co mi hrozi za upravenie karty
buchač
10.10.10,16:01
myslis ze by som nepresiel cez zdravotnu prehliadku ?a este ste mi nepovedali co mi hrozi za upravenie karty

Posledný krát reagujem ...komu niet rady , tomu ...

Tvoj zdravotný stav nepoznám , nie som ani doktor . Neprináleží mi teda hodnotiť Tvoj zdravotný stav , vyjadrovať sa k niečomu takému .

ALE

poznám vojenských lekárov , DOKONALE !!!
Patrilo by sa , teda mne , ako bývalému profíkovi army ...či nie ...???;)


ja som chcel robit informatika pri PC..tak preco by tam bol problem?
Keď by si chcel robiť IT , tak si aj inak vyhľadaj , čo je to falšovanie údajov .
Ja by som inde začal ...google sa to volá ...ale sú aj iné .
Ak nevieš , tak potom sa ani nehlás za toho informatika .
BXLmiami
10.10.10,17:33
Dermatitis atopica je ochorenie kože celého tela.To,že doteraz si mal problémy len na malom mieste neznamená,že zajtra nebudeš vysypaný celý.A jedná sa o alergickú diagnozu,čiže pri nepraiznivej situácii sa môžu pridružiť celkové alergické ťažkosti typu alergická nádcha,asthma....
buchač
10.10.10,17:38
Nemáš pravdu ...ON vie ...;)

Pritom len do vyhľadávača stačí zadať

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=atopick%C3%BD+ekz%C3%A9m&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

A tu je zopár fotiek , radšej nech si klikne každý sám na pozeranie , teda ak chce .

http://www.atopickadermatitida.sk/index.php?www=sp_detail&id=88
pepsikova
10.10.10,17:53
...a ja len dúfam, že túto otázku nemyslel vážne..lebo ak áno, ťukám na čelo..