andyd17
10.10.10,17:06
Dobrý deň! Chcem sa Vás opytat, že po zápale pluc-3tyzdne kedy mozem znovu trénovat a ako sa dostat do formy naspat? Skor by ma zaujímalo, či uz mozem normalne na tvrdo trénovat ako beh, plávanie, tréningy (mozno na zaciatku nebudem este tolko zvladnut), ale ci uz mozem?

Dakujem velmi pekne za odpovede!
buchač
10.10.10,15:27
Dobrý deň! Chcem sa Vás opytat, že po zápale pluc-3tyzdne kedy mozem znovu trénovat a ako sa dostat do formy naspat? Skor by ma zaujímalo, či uz mozem normalne na tvrdo trénovat ako beh, plávanie, tréningy (mozno na zaciatku nebudem este tolko zvladnut), ale ci uz mozem?

Dakujem velmi pekne za odpovede!

A doktor Ti čo povedal ????

Inak :

- kolko máš rokov / na desiatky zaokrúhli .../
- AKÝ zápal pľúc - infekčný , virózový , klasický ...
- na ktorej strane , alebo dokonca obojstranný ...
- bol si v špitále ???
- ako dlho trvala nemoc ?
- bral si antibiotiká ???
...

Ale hej ....môžeš , prečo by si nemohol .??;):rolleyes::---:D:D:D
Doporučujem najprv plávanie v chladnejšej vode a potom okamžite vybehnúť na čerstvý vzduch , najlepšie večer , za chladného počasia .;)
andyd17
11.10.10,07:49
NO diky, plavat a behanie este neplanujem tento tyzden, max buduci. Chcela by som dostat trosku rozumnejsiu odpoved od profesionala, nesom 15rocna baba.. Práve, ze sa bojím, ale uz sa cítim dobre, neviem kedy mozem zacat... Mala som zapal pluc z oboch stran, ze presne aky, to neviem zial. V nemocnici som nebola, mala som prísne byt doma aspon tyzden. Síce som bola zle tak tyzden a pol. Ale uz po3tyzdnoch sa citim dobre, ale neviem co ako.. Som este nemala zapal pluc, ale cítala som vselico, takze teraz mam zmatok. Mam 22.
andyd17
11.10.10,07:49
a antibiotika brala hej..